Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину меблів

   

Відкрити магазин меблів - дуже вигідна справа. Однак цей бізнес вимагає великих інвестицій, тому необхідно все ретельно обдумати і зважити. В першу чергу, необхідно розробити бізнес-план, ви можете завантажити і використовувати даний бізнес-план, застосовуючи на практиці всі поради і фінансові розрахунки, представлені в ньому.

Оглядовий розділ

Ринок меблів швидко розвивається і в даний момент не перенасичений,- це безумовні плюси. Головне, визначитися з асортиментом. Ви можете продавати корпусні меблі або м'які, офісні,- від цього залежить і бюджет підприємства, та його юридичне оформлення. Покупці воліють магазини, де можна купити все від табурета до стінки, тому по можливості розширте асортимент. Якщо ви орієнтовані на покупців - фізичних осіб, виберіть індивідуальне підприємство з оподаткуванням допомогою ЕНВД, якщо торгуєте з юридичними особами, краще зареєструватися як ТОВ,ВАТ,ЗАТ і перебувати на загальній системі оподаткування. Пам'ятайте для продажу меблів необхідна ліцензія.

Аналіз ринку

Краще вибрати район з великою прохідністю і відсутністю конкурентів. Якщо меблеві магазини у вашому районі є, вивчіть їх асортимент і спробуйте зайняти порожню нішу в меблевому бізнесі. Добре підходять райони з новобудовами, де заселившись, люди купують різноманітні меблі в квартири. Вивчіть інфраструктуру району, транспортні розв'язки, а також купівельну спроможність населення, вигідніше всього орієнтуватися на середній клас, хоча і на елітних меблів можна заробити капітал. Для залучення уваги до свого магазину обов'язково використовуйте рекламу.

Виробничий план

Вам знадобитися просторе приміщення не менше 100 квадратних метрів. У приміщенні повинно бути кілька залів, службовий вхід, де буде здійснюватися завантаження-розвантаження товару. Необов'язково виставляти весь товар в магазині, поставте різні моделі, кольори і додаткові моделі можна буде глянути в каталогах. З обладнання потрібно придбати касовий апарат, комп'ютер, стіл і стільці для касира і продавців. Необхідно ретельно підібрати персонал. Для реалізації вашого бізнес-плану вам знадобляться: 3 продавця, бухгалтер, касир, 2 охоронця,2 водія, 6 вантажників, прибиральниця,- у середньому близько 15 осіб.
Серед послуг магазину повинні обумовлюватися навантаження-розвантаження, доставка, підйом на поверх, можна також запропонувати послуги дизайнера по збірці меблів.

  Бізнес План магазину меблів  

Знайдіть постачальників з хорошою репутацією. Меблі люди вибирають обдумано, багато хто вже дещо знають про виробниках, коли йдуть в магазин, ваше завдання запропонувати якісний сертифікований товар. Зверніть увагу, що ви можете купити меблі за оптовою ціною і торгувати нею або взяти її у постачальника на реалізацію.

Фінансовий план

Причини того, що різна меблі має широкий ціновий діапазон, і від асортименту вашого магазину залежать і фінансові розрахунки, пропонуємо вам фінансовий план магазину торгує диванами.

Витрати вашого магазину:
ремонт приміщення - 3 мільйони рублів;
оборотні кошти - 8 мільйонів рублів;
змінні (реклама) - 2 мільйони;
постійні (оренда, зарплата, комунальні платежі, закупівля товару, податки) - 3 720 000 рублів.

Доходи від магазину, припускаючи, що середній чек 7000 рублів, а кількість покупців 1000 чоловік в місяць, становить 7 мільйонів рублів на місяць. Отже, чистого прибутку 1 280 000 рублів. Окупність бізнесу 8 - 9 місяців.

 

Бізнес План відкриття меблевого магазину - Завантажити

 

Бізнес План магазину-салону м'яких меблів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План виробництво офісних меблів

Бізнес План виробництво офісних меблів

З 2000 року продаж меблів для офісу збільшуються в рік на 20-25%, - все це підштовхує виробників створити свою невелику фірму з виробництва таких меблів. Це рішення цілком логічно, адже створюючи невелике підприємство вузької спеціалізації можна легко відреагувати на зміну споживчого попиту.

Бізнес План виробництво диванів

Бізнес План виробництво диванів

До створення такого плану бізнесу, як виробництво диванів треба підходити дуже ретельно. Необхідно врахувати стан ринку меблевого виробництва в вашому регіоні, проаналізувати рівень конкуренції, плюси і мінуси це сфери діяльності.

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.

Дослідження ринку меблів в Росії

Дослідження ринку меблів в Росії

Ринок меблів - один з найбільш динамічно розвиваються сегментів товарного ринку Росії. Незважаючи на постійне зростання останніх років, він далекий від насичення. У 2004-2005 році спостерігалася деяка стагнація, яка була пов'язана з призупиненням зростання економіки в цілому. Детальніше...

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Перетяжка меблів як бізнес може працювати в декількох напрямках, це і перетяжка меблів на замовлення клієнта, а так само скупка б/у м'яких меблів і подальша її реставрація та модернізація з метою продажу.

 

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину подарунків

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину одягу

Бізнес План магазину одягу

Відкриття свого магазину одягу вважається експертами чи не найбільш рентабельним бізнесом. Тут прибуток, в першу чергу, залежить від вибраного виду товару: одяг економ-класу класу люкс і т.д.


Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Інтернет настільки розширив можливості нашого життя, що відкриття інтернет-магазину сьогодні приваблює багатьох підприємців-початківців. Дійсно, чого ж простіше, адже платити за оренду торгової площі, наймати продавців не потрібно , потрібно лише створити гарний сайт і почати продавати вибраний товар.


Бізнес План чайного магазину

Бізнес План чайного магазину

Чайний магазин - можливо найкращий напрямок бізнесу для тих, хто любить заробляти завжди залишаючи клієнта задоволеним. Чай - це те, що завжди буде користуватися величезним попитом і його різновид велика.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей