Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План виробництво диванів

   

До створення такого плану бізнесу, як виробництво диванів треба підходити дуже ретельно. Необхідно врахувати стан ринку меблевого виробництва в вашому регіоні, проаналізувати рівень конкуренції, плюси і мінуси це сфери діяльності.

Необхідно мати чіткий бізнес-план по виробництву диванів, розрахувати який не так складно або скачати в інтернеті. Так як послуги надаються в основному приватним особам, основна форма ведення бізнесу - індивідуальний підприємець. Якщо ви плануєте надавати свої послуги юридичним особам, держустановам необхідно зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.

Першим кроком є визначення місця приміщення, або навіть двох. Перше приміщення - магазин, там буде проводитися робота з клієнтами, прийом замовлень, його можна орендувати. Його місце розташування повинно бути зручно для майбутніх клієнтів, добре освітлене, в наявності зобов'язані бути різні каталоги, зразки прикладів матеріалів, готової продукції.

Друге приміщення, де буде знаходитися виробнича майстерня або цех, може перебувати за межами міста або на окраїні, це суттєво скоротить витрати з орендної плати. Існує варіант поєднання цих приміщень, це зручно і для роботи з клієнтами, і мінімум витрат на бензин і транспорт. Вибір за вами.


Наступним кроком є придбання спеціального обладнання для виробництва диванів. Це може бути: електролобзик, фрезерний, токарний верстат, форматно-розкрійний верстат і т.д.
Також важливо - підбір персоналу, висококваліфікованих робітників для виробництва диванів. Вам необхідно найняти: 1 дизайнера (приймальника замовлень), 2-4 працівника в цех, 1 продавця, 1 водія.

Виробництво м'яких меблів в Росії - вигідна справа, крім того, ринок не перенасичений, адже зі всієї продаваної вітчизняної меблів в країні, м'яких меблів продається тільки 12%.

  Бізнес План виробництво диванів  

Оглядовий розділ
Отже, для того, щоб відкрити бізнес з виробництва диванів, необхідно розробити чіткий бізнес-план. Ви можете скачати даний бізнес-план і використовувати його для реалізації своєї бізнес ідеї.
У Росії дивани і крісла оновлюють в середньому раз в 3-4 роки, на ринку представлена переважно меблі вітчизняного виробництва - 70%, при цьому меблі середньої ціни - 60% від всієї продаваної. Успішність бізнесу з виробництва диванів можна розцінити як високу, так як попит на неї стабільний.
Для відкриття підприємства слід зареєструвати індивідуальним підприємцем, так як ваші покупці будуть фізичними особами, а з цією організаційно-правовою формою вдасться мінімізувати податки.


Аналіз ринку
Слід врахувати можливих конкурентів, і, звичайно, потрібно вибирати регіон для організації бізнесу з найменшим числом таких. Слід також вивчити смаки покупців на даній території, а також недоліки конкурентів.


Виробничий план
Для організації бізнесу потрібно підібрати приміщення близько 200-250 квадратних метрів, складське приміщення приблизно такої ж площі, а також подумати про організацію власного фірмового магазину чи демонстраційного залу.

Обладнання для виробництва диванів наступне: мірильно-складально-резальна машина, промерочная машина, профілююча машина, настилочно-розкрійна машина, стрічково-розкрійний станок, установка для виробництва пружинних блоків, пневматичний пістолет для кріплення тканин і для кріплення блоків, электрококс для склеювання поролону. Це повний перелік необхідного обладнання, в залежності від дизайну диванів, їх конфігурації і складності виконання деяке обладнання вам може не знадобитися.
Персонал для виробництва: керівник, бухгалтер, дизайнер, менеджер з продажу, майстер по виготовленню меблів, раскройщик, слюсар, різноробочий. Всього 30-40 чоловік.

Фінансовий план
Витрати:
оренда приміщення - 300 тисяч рублів;
оренда демонстраційного залу - 200 тисяч рублів;
обладнання - від 200 до 1500 тисяч рублів;
витратний матеріал - 300 тисяч рублів;
зарплата персоналу - від 1200 тисяч рублів.
Всього витрати від 2200 до 3500 тисяч рублів у рік.
Дохід від продажу диванів - 400 тисяч в місяць або 4800 тисяч в рік.
Таким чином, при гарній організації бізнес окупиться через 6 місяців.

 

Бізнес План виробництво диванів - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План магазину меблів

Бізнес План магазину меблів

Відкрити магазин меблів - дуже вигідна справа. Однак цей бізнес вимагає великих інвестицій, тому необхідно все ретельно обдумати і зважити. В першу чергу, необхідно розробити бізнес-план, ви можете завантажити і використовувати даний бізнес-план, застосовуючи на практиці всі поради і фінансові розрахунки, представлені в ньому.

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.

Дослідження ринку меблів в Росії

Дослідження ринку меблів в Росії

Ринок меблів - один з найбільш динамічно розвиваються сегментів товарного ринку Росії. Незважаючи на постійне зростання останніх років, він далекий від насичення. У 2004-2005 році спостерігалася деяка стагнація, яка була пов'язана з призупиненням зростання економіки в цілому. Детальніше...

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Перетяжка меблів як бізнес може працювати в декількох напрямках, це і перетяжка меблів на замовлення клієнта, а так само скупка б/у м'яких меблів і подальша її реставрація та модернізація з метою продажу.

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Бізнес ідея, заснована на реставрації старих меблів по більшій частині підходить для людей які вміють виготовляти меблі від початку і до кінця. Тобто вам необхідно розуміти всі процеси розбирання та збирання меблів з заміною певних деталей.

 

Тому Вперед - Бізнес План виробництво торгового обладнання

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План агентства свят - Завантажити

Бізнес План агентства свят

Сучасні умови забезпеченого життя вимагають, як правило, свого бізнесу. Найбільш успішним, менш витратним і швидко окупається бізнесом є агентство свят.


Бізнес План манікюрного кабінету - Завантажити

Бізнес План манікюрного кабінету

Послугами салону краси користуються майже всі дівчата і жінки, адже прекрасна половина людства завжди хоче виглядати красиво і доглянуто. Кожній жінці відомо, що руки - її візитна картка.


Бізнес План школи танців - Завантажити

Бізнес План школи танців

Насамперед слід перевірити подібні послуги на поточному ринку, а так само виявити перевагу населення. В школі пропонується вивчення різних напрямів і стилів танців. Останнім часом, більшою популярністю користуються: бальні танці, танець живота, стриптиз, вуличні танці.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей