Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План агентства свят

   

Сучасні умови забезпеченого життя вимагають, як правило, свого бізнесу. Найбільш успішним, менш витратним і швидко окупається бізнесом є агентство свят.
Але, перш ніж відкривати свій бізнес, слід обміркувати всі кроки, тобто написати, або скачати в інтернеті, бізнес-план, потім послідовно виконувати всі пункти.

1. Необхідно визначити мету агентства. (Наприклад, забезпечити веселощі, гарний настрій та енергетику, кожному клієнтові, а також самому собі).

2. Оглянути й проаналізувати ринок. По можливості довідатися про конкурентів, розглянути споживчий ринок.

3. Визначити перелік пропонованих послуг.
- Дні народження для всієї родини;
- Весільні урочистості;
- Корпоративні свята;
- Вихідні вечірки і т.д.

  Бізнес План агентства свят - Скачать  

4. У кожної послуги повинен бути свій «набір інструментів». (Потрібно: підготувати цікавий сценарій, підібрати музику, спираючись на уподобання публіки, оформити зал, підготувати відеозйомку, фотозйомку, танцювальне шоу (наприклад, світлове), простежити за столом-фуршетом.

5. Важливо правильно вибрати приміщення (можна, звичайно, почати з власної квартири, тоді початок вашого бізнесу буде найменш витратним). Приміщення має складатися з кількох кімнат. Наприклад, у першій кімнаті будуть сидіти менеджери з підбору персоналу; друга - буде служити в якості офісу для роботи з клієнтами; третя - для репетицій і підготовок заходів. Офіс повинен знаходиться ближче до центру або місцем найбільшої прохідності людей.

6. Обладнання. На перших порах техніку, костюми і грим, можна буде брати в прокат. В ході розкрутки агентства, необхідне обладнання можна буде купувати поступово. Агентству також буде необхідний автомобіль, для швидкого переміщення по місту.

7. Персонал. Як тільки основні приготування будуть вирішені, необхідно зайнятися підбором персоналу. Працівники агентства свят повинні бути люди веселі, артистичні, комунікабельні, відповідальні, готові піднятися в будь-який час доби на роботу. (Як правило, люди, які відкривають такого роду агентства, самі є артистами, або спілкуються в артистичних колах).

8. Рекламні акції. Як тільки все буде готово, можна зайнятися і рекламою. Це може бути як відеоролик по телевізору, реклама в газетах і на вулицях, створення свого власного сайту, ну і найголовніше - «сарафанне радіо», тобто рекомендації клієнтів. Завоювати довіру клієнтів можна, наприклад, організацією одного-двох якісних заходів по акції, або в подарунок, при цьому, не забуваючи про відеозвіті для свого сайту.

9. Слід пам'ятати про фінансової частини проекту. Початковий капітал вимагає мінімум 1 090 000 рублів.
А) Оренда офісу - 350 000 рублів;
Б) Підготовка приміщення до роботи - 60 000 рублів;
В) Прокат устаткування і костюмів - 80 000 рублів;
Г) Заробітна плата персоналу - 600 000 рублів (за 1 рік, приблизно на шістьох менеджерів).
Як тільки витрати ретельно прораховані, можна додати у ваш бізнес-план пункт - «очікувані доходи».
Д) Доходи. Агентство з організації свят має окупитися через 1 - 2 роки, після чого приносити чистий прибуток. (Вже в перший рік, з проведених заходів, чистий прибуток досягне 50 000 рублів).
Далі можна буде розширитися і відкрити магазин з продажу карнавальних, новорічних та інших, костюмів. Дана галузь розширить ваш бізнес і зміцнить вас на даному ринку.

 

Бізнес План агентства свят - Завантажити

1

Читайте також:

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Модельне Агентство. Організація свого модельного агентства

Організація модельного агентства вимагає постійного розвитку в даному напрямку, вам потрібно відстежувати всі новітні тенденції та віяння моди, адже у модельного бізнесу є свої закони.

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Рекламний бізнес - проекційна реклама

Проекційна реклама більше розвинена у великих містах. Така реклама працює краще в нічний час. Тому у спальних районах установка проекторів і прокрутка реклами принесе менший результат.

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.

 

Тому Вперед -Бізнес План манікюрного кабінету

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес-План вирощування полуниці

Бізнес-План вирощування полуниці

Для всіх не секрет, що полуниця користується величезним попитом, відповідно і ціна на неї зростає. І тому багато любителів цієї ягоди вирішують зайнятися вирощуванням полуниці, після чого продавати. Таким чином, прості садівники стають підприємцями.


Бізнес План магазину подарунків

Бізнес План магазину подарунків

Відкриття магазину подарунків і сувенірів прекрасний спосіб дати волю своїй творчій натурі, можна реалізувати свої ідеї по наданню якісних послуг з оформлення, створення подарунків. Креативність і особливий підхід до потреб клієнтів забезпечить вам процвітання в цьому бізнесі.


Бізнес План спортивного залу

Бізнес План спортивного залу

Сучасні умови ведення бізнесу зобов'язують підприємця думати на кілька ходів вперед. Перед тим, як почати втілювати бізнес-ідею у життя, слід скласти бізнес-план.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей