Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

   

Перетяжка меблів як бізнес може працювати в декількох напрямках, це і перетяжка меблів на замовлення клієнта, а так само скупка б/у м'яких меблів і подальша її реставрація та модернізація з метою продажу.

М'які меблі - це дорога покупка, і далеко не кожна сім'я може собі новий диван, натомість вже вийшов з ладу. Як правило, сам каркас м'яких меблів не страждає, а ось оббивка може безнадійно забруднитися, протертися, потріскатися або одержати інший недолік.

Фірми, що займаються перетяжкою м'яких меблів пропонують за третину ціни нової меблів замінити оббивку старої. Завдяки такій різниці в ціні багато хто не поспішають викидати старі меблі, а викликають майстра з перетяжки.

Ще одна безсумнівна перевага такого способу поновлення меблів полягає в тому, що весь процес не займає багато часу і може здійснюватися на дому у замовника. Для вас же це означає економію на оренді приміщення для проведення ремонту.


  Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу  

Однак перед оформленням необхідних документів проаналізуйте попит на цей вид послуг та конкуренцію у вашому районі або місті. Якщо конкурентів небагато або ви зможете запропонувати своїм клієнтам таку ж гарну якість роботи, як у вже існуючих компаній, і більш низький цінник на свої послуги, є сенс відкривати свою справу.

У той же час для початківців бізнесменів такий рід діяльності є відмінною ідеєю для організації малого бізнесу. Відкриття меблевого салону вимагає істотних витрат часу і коштів, що під силу не кожному. А створення бізнесу по оббивці і ремонту м'яких меблів, крім того, що виявиться досить затребуваною послугою не потребує значних вкладень.

Ви можете виконувати замовлення та вдома у клієнтів або, якщо є можливість, знайти приміщення та обладнати власну майстерню. Крім приміщення, обладнання та інструментів, Вам знадобляться різні матеріали для реставрації та перетяжки. В ході роботи не забувайте складати каталог ваших робіт і каталог оздоблювальних матеріалів, щоб можна було наочно показати клієнту, які роботи ви виконуєте.

У процесі безпосередньо самої реставрації м'яких меблів слід замінити оббивку і поролон. Також можливо доведеться замінити не підлягають реставрації деталі, зменшити висоту спинки дивана або крісла, здійснити всі необхідні роботи таким чином, щоб меблі придбала новий і більш сучасний вигляд.

Ще одним напрямком бізнесу може стати скупка старої м'яких меблів для подальшого ремонту, зміни оббивки і продажу. Більш того, в подальшому, можна розширити діяльність і спектр надаваних послуг і пропонувати роботи по ремонту і реставрації не тільки м'якою, але і інших видів меблів.

Крім того, за бажанням клієнта, можна виконати роботу з матеріалу замовника. Якщо у вас в наявності є вантажне транспортний засіб, то можна попутно організувати скупку старої меблів для подальшої реставрації та продажу. Якщо замовлень буде надходити велика кількість, то можна відкрити додаткові робочі місця у себе в майстерні і взяти на роботу найманих працівників.

Віддати 30 % вартості нового дивана за оновлення старого замовникам, як правило, не шкода. Але якщо вартість ремонту перевищує 50-60 %, клієнти воліють купити нові меблі навіть трохи гіршої якості, ніж стара.

Наприклад, середня ціна на перетяжку м'яких стільців становить від 250 до 600 р. (одне сидіння або сидіння зі спинкою), за новий чохол на матрац замовнику доведеться віддати до 2-2,5 т. р.


   

 

Для залучення замовників слід опублікувати оголошення в місцевих газетах та в мережі Інтернет. Крім того, має сенс створити власний сайт з інформацією про послуги по оббивці і реставрації м'яких меблів, а також прикладами вже виконаних робіт.

Оновити диван можна за 2 т. р. і вище. Вартість матеріалів у цю суму, як правило, не входить і береться з клієнта передоплатою при оформленні замовлення. На додаткові послуги (пошиття чохлів, подушок, заміна наповнювача, ремонт) краще скласти окремий прайс-лист.

1

Читайте також:

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Реставрація і перетяжка старої і антикварних меблів

Бізнес ідея, заснована на реставрації старих меблів по більшій частині підходить для людей які вміють виготовляти меблі від початку і до кінця. Тобто вам необхідно розуміти всі процеси розбирання та збирання меблів з заміною певних деталей.


Тому Вперед - Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Послуги з виготовлення зліпків - ідея для бізнесу

Розвиток технологій дає нові можливості для реалізації бізнес проектів, послуги з виготовлення зліпків є напрямком малого бізнесу з дуже низькою собівартістю продукції і досить привабливою кінцевою ціною.


Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

Переробка димового газу - як ідея для бізнесу

До недавнього часу переробкою вторсировини майже ніхто не займався, але у зв'язку з екологічною обстановкою підприємці почали створювати свій бізнес і в цій сфері, переробка димового газу не є винятком.


Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Виготовлення кишенькових календариків - домашній бізнес

Кишеньковий календарик з гарним зображенням завжди привертає увагу, плюс календарик несе в собі корисну і потрібну інформацію. Так що для домашнього бізнесу ця ідея буде дуже корисною.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей