Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

   

Для відкриття друкарні важливо підібрати приміщення біля великих навчальних або бізнес центрів, ці люди стануть вашими постійними клієнтами. Відкриття друкарні увазі під собою наявність обладнання на яке вам знадобляться кошти на початковому етапі відкриття друкарні.

Починати варто з концепції, на яку буде спиратися у своїй діяльності на наступний друкарський бізнес. Насамперед, необхідно визначити цільову аудиторію і основних споживачів послуг. На цьому етапі потрібно буде визначити потенційних клієнтів, що користуються послугами друкарні на постійній основі. Знайти досить вільну нішу, де не так багато конкурентів і визначити майбутню номенклатуру та якість надаються міні-друкарнею послуг, а також основні підходи до стратегії і тактики просування своїх послуг.

Основними напрямками діяльності друкарень в даний час є виготовлення книжково-журнальної продукції, виробництво упаковки, етикеток та бланків, надання послуг рекламної поліграфії і виробництво газет.

Вам знадобиться кольоровий, лазерний принтер (краще, якщо він буде ще і суміщений з копіювальним апаратом), можна також придбати і струминний, для друку цифрових фотографій приватним клієнтам. Для великих обсягів, вам може знадобиться різограф - річ дуже дорога, краще пошукати б/у. Потім можна докупити обладнання, щоб проводити друк на пакетах - дуже затребуваний пункт. Ну, природно, приміщення та персонал: менеджер, дизайнер та оператор устаткування. При невеликих обсягах друку, це може бути все в одній особі (з відповідною зарплатою, зрозуміло).


  Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню  

Заслуговує на увагу наступний коментар:

«можу зорієнтувати по обладнанню: мінімальний склад для малотиражного поліграфії - цифровий поліграфічний лазерний принтер від 14 тисяч рублів, простенький ручний різак, брошурувальник, комп'ютер для дизайнерських та верстальных завдань. Отже, максимум 150-200 тисяч рублів». Це з урахуванням піврічних орендних плат за невелику кімнату, площею двадцять квадратів.

«Простенького комплекту цілком достатньо для початку. Якщо побігати по місту (100-200 тисяч чоловік) можна завантажити таку «домашню» друкарню по повній програмі. Але є свої технологічні хитрощі. Так, на принтері початкового рівня при друку на щільному папері 200-280 гр.(colotech+) одна сторона друкується нормально, а на другий при щільній заливці фарба лягає нерівномірно. Дайте папері відлежатися добу. Зазвичай таке буває з паперами типу ивобел або авантаж. На колотеке рідше».

За її словами, вони з подругами втрьох склалися по 50 тисяч рублів на відкриття міні-друкарні. Незабаром підприємство почало приносити кожної з них щомісячний прибуток не менше 15-20 тисяч рублів.

Потенційними споживачами поліграфічних та копіювальних послуг є фізичні та юридичні особи, які потребують виготовленні бланків, формулярів, бюлетенів, листівок, рекламних брошур, проспектів, а також в терміновому і нетермінових виготовленні копій друкованих матеріалів форматом A3 і А4.

Оснащення міні-друкарні краще починати не з найдорожчих машин і по мірі розвитку і накопичення досвіду докуповувати відсутнє устаткування. Залежно від основного напряму друкованої діяльності друкарні відбір обладнання може проводитися за кількома критеріями.

У разі, якщо друкарня виготовляє здебільшого чорно-білі матеріали, то буде корисним придбанням різограф. Досить хороша машина коштує близько 250 тис. рублів. Ціна може відрізнятися в ту чи іншу сторону в залежності від комплектації та пропонованих продавцями сервісних послуг. Швидкість і економічність роботи різографа зробили цей прилад одним з найпопулярніших у використанні міні-друкарень.


Низька собівартість відбитку, мала енергоємність, екологічна чистота, доступність витратних матеріалів є основними перевагами різографа. Крім цього, експлуатація різографа не вимагає додаткових витрат на підготовку друкованого процесу та спеціальне навчання персоналу. Ці машини «всеїдні» і здатні працювати на папері практично будь-якої якості, від недорогий і тонкої і аж до картону.


  Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню  

 

Ще одним важливим моментом є правильний підбір приміщення для друкарні. Тут також все залежить від вибору форм і методів роботи, але, у всякому разі, площа, відведена під розміщення друкарні повинна становити не менше 30 квадратних метрів.

Бажано, щоб друкарня розташовувалася у відносно доступному місці і у клієнтів була можливість зробити замовлення і отримати готову продукцію без зайвих очікувань, виписування пропусків і довгих шукань в якій-небудь промисловій зоні. Друкарні, виконують великі замовлення, будуть мати потребу в складських приміщення для зберігання витратних матеріалів і готової продукції, тому належним чином необхідно продумати і прийняти оптимальну схему логістики.

1

Читайте також:

Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.

Бізнес План поліграфії - Скачать

Бізнес План поліграфії

На даний момент поліграфічний бізнес є вже не молодим напрямком, але тим не менш дуже затребуваним, а це означає, що міні-друкарень і друкарських салонів буває недостатньо, що призводить до певних незручностей людей, охочих скористатися такого роду послугами.


Тому Вперед - Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Кафе-морозива - ідея для бізнесу. «Кафе-морозиво»

Формат для кафе - морозива потрібно вибирати в залежності від місця розташування, один з демократичних варіантів, це відкриття свого кафе на території торгового центру, де багато відвідувачів.


Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Літаючі радіокеровані риби - бізнес на іграшках

Торгівля літаючими радіокерованими рибами як окремий бізнес навряд чи можна розглядати, а ось додаток до вже існуючого магазину іграшок відмінно підійде.


Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Бізнес на послуги з ремонту стільникових і мобільних телефонів

Для початку такого не складного бізнесу вам знадобиться вміння та бажання вивчати всю електроніку, а саме те, як вона функціонує. Так само постійний розвиток технологій, буде вимагати від вас підвищення своєї кваліфікації.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей