Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

   

Термодрук дозволяє створювати бізнес на сувенірах, також допоможе вам розвивати свій рекламний або ще якоюсь бізнес. Малюнки за допомогою термодруку можна наносити практично на будь-яку поверхню.

Бізнес-ідея полягає в створенні міні-виробництва по нанесенню малюнка із застосуванням трансферної технології на всілякі матеріали: текстиль, шкіру, метал і інші поверхні.

Трансформером йде спеціальна плівка, яка досить міцна і не боїться прання, відбілювання, вигоряння, міцно сидить на виробі. Можна використовувати цю технологію, надаючи модний і оригінальний вигляд футболках, сумках, бейсболках і т. д. Фірми, які виробляють обладнання, необхідне для термотрансформенной технології, пропонують також за оптовими цінами витратні матеріали: кружки, футболки, метал і т. п. У них є величезний вибір готових аплікацій, можна замовити їм свої малюнки, а також вони забезпечують інструкцією, технічною підтримкою та гарантією.

Для того, щоб перевести малюнок або текст на виріб, необхідний термопрес. Такого обладнання існує кілька видів. Є термопрес для металу або кераміки, а для нанесення малюнка на тканину застосовується інший спеціальний термопрес.


  Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес  

Можливі два варіанти вашого бізнесу.

Перший і найпростіший полягає у використанні готових термоапликаций. Для виготовлення трансферів використовуються спеціальні матеріали і фарби, завдяки чому вони добре переносяться на виріб і довгий час зберігають свої якості.

Вибір термоаппликаций величезний. Є рельєфні трансфери, з «замшевої» структурою, що світяться в темряві і т.д. Вони дуже яскраві і стійкі. Можна зробити замовлення фірмі-виробнику на виготовлення аплікацій з вашим малюнком.

Другий варіант розвитку бізнесу передбачає самостійне виготовлення аплікацій. Робляться вони з термопаперу або термоплівки. Для цього необхідно мати комп'ютер та принтер. Мінус цього варіанту в тому, що якість малюнка буде гірше, ніж у фірмових аплікацій. Хоча, звичайно, ціна значно нижча.

Лист термобумаги формату А-3 коштує 0,7-1 долар, формату А4 - 0,6-0,8 долара. Вартість рулону термоплівки становить 25-30 доларів за один квадратний метр. Зазвичай продаються рулони довжиною по 2 метри.

Досить вигідною справою вважається нанесення різних логотипів та емблем на спецодяг, спортивну форму, кепки, бейсболки. У цьому випадку, якщо кошти обмежені, можна використовувати звичайний праска. А можна спробувати і самим виготовляти аплікації з спеціальної термоплівки або термобумаги. Для цього буде потрібно комп'ютер, принтер для друку зображень на цій плівці, сканер, термопереводна плівка і по можливості цифровий фотоапарат. Замовник обирає або надає малюнок, який обробляється в PhotoShop, потім принтером друкується на термопленке і з допомогою преса або праски перекладається на виріб.


  Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес  

 

Краще всього починати з замовлень, де замовники самі приносять свої вироби, так як потрібно менше фінансових вкладень. Нанесення логотипів на одяг часто замовляють спортивні команди та їх вболівальники, різні організації.

Для початку вам потрібно буде приблизно 50-60 тисяч рублів. А щомісячний дохід становить 50-150 тисяч.

1

Читайте також:

Нанесення зображень на футболки та майки

Нанесення зображень на футболки та майки

Для початку бізнесу необхідно мати у своєму розпорядженні: комп'ютер, бажано власний сайт або сторінки в соц. Мережах, набір програм графічних редакторів для ПК, спеціальний принтер, чорнило тимчасової стійкості, так само спец. Розчини.

Бізнес на друку - шовкографія. Технології шовкографії

Бізнес на друку - шовкографія

Щоб нанести на сувенірний або рекламний матеріал якусь символіку, дуже зручно скористатися методом шовкографії. На сьогоднішній день бізнес, побудований на використанні методу шовкографії, є досить прибутковою та перспективною справою в області друку.

Міні-друкарня - як розпочати свій бізнес?

Міні-друкарня - як почати свій бізнес?

Для організації міні - друкарні головне правильно вибрати формат пропонованої послуги, а саме від бізнесмена потрібно підлаштуватися під попит в конкретному регіоні.


Тому Вперед - Сувенірна продукція. Бізнес по виготовленню сувенірів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Виробництво пельменів. Пельменный Бізнес

Як організувати свій бізнес на пельменях? Крім первісних вкладень у приміщення, обладнання і технології, від вас так само потрібно організувати збут продукції, а так само визначити всі свої плюси і мінуси, проти ваших конкурентів.


Виробництво і торгівля насінням - Бізнес ідея

Виробництво і торгівля насінням - Бізнес ідея

Бізнес, заснований на насінні, на початковому етапі приносить мінімальний прибуток, але і вкладення потрібні порівняно малі. Якщо підходити до питання з іншого боку якщо оборот буде великим, то і прибуток помітно збільшиться.


Велотаксі - річний бізнес в центрі міста

Велотаксі - річний бізнес в центрі міста

Найкраще дана бізнес ідея буде працювати в містах, де багато туристів і довгий літній період. Основні місця роботи: парки, набережні, місця скупчення людей, історичні та просто цікаві місця для відвідування.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей