Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на друку - шовкографія. Технології шовкографії

   

Щоб нанести на сувенірний або рекламний матеріал якусь символіку, дуже зручно скористатися методом шовкографії. На сьогоднішній день бізнес, побудований на використанні методу шовкографії, є досить прибутковою та перспективною справою в області друку. Навіть при мінімальному базисному капіталі цей бізнес можна дуже непогано розкрутити.

При шовкографії зображення виходить через продавлювання фарби крізь трафарет. Шовкографія дозволяє отримувати такі зображення, які неможливо отримати через інші види друку. Зображення з вибірковим лакуванням, різні об'ємні картинки доступні тільки цієї технології.

У шовкографії непрості технології, вони включають в себе створення трафаретної форми, підбір витратних матеріалів, друку. Для здійснення цієї непростої технології будуть необхідні друковані верстати, обладнання, призначене для друкованих форм, сушіння і т.д.


 

Бізнес на друку - шовкографія. Технології шовкографії

 

Шовкографія являє собою багатоступеневу операцію. На сітку з шовку, розташовану на раму, наноситься малюнок. Ділянки з прогалинами в малюнку покриваються спеціальним непроникним матеріалом. Потім на сітку наноситься фарба, після чого відбувається продавлювання фарби відповідним інструментом.

Можна використовувати різні методи шовкографії: трафаретний, малоформатную, великоформатну друк. Вони підходять для самої різної паперу і текстилю. Серед фарб можна підібрати металовмісні, флуоресцентні фарби, що дають обсяг та ін.

Вартість ручного обладнання для нетканих матеріалів залежить від формату друку. Вартість обладнання для тканинної друку визначається кількістю використовуваних кольорів і друкувальним кількістю виробів.

Склад витратних матеріалів залежить від планованих дій. Якщо бізнес буде будуватися тільки виконання друку, то будуть потрібні фарби, розчинники, ракельное полотно і ін. Для трафаретних форм для образотворчих ефектів потрібні будуть інші матеріали. Про них слід одразу домовитися з постачальниками.

Організація приміщення і набір персоналу також займуть певний час. Можна спробувати домовитися зі сторонніми організаціями з приводу нанесення малюнка, а більше уваги приділяти пошукам замовлень і відправкою їх в друкарні і рекламні агентства.

Таким чином, шовкографія надає відмінну можливість випускати унікальний, неповторний рекламний матеріал, яскраві логотипи і іншу фірмову продукцію, тим самим залучаючи нових клієнтів. Даний вид бізнесу при дуже незначних вкладеннях приносить, як правило, солідний прибуток.

1

Читайте також:

Три найцікавіших гаджета року, що минає
Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

Як почати бізнес копі-центр. Копіювальний центр

У послугах копі-центрів потребують багато людей від студентів до інженерних працівників архітектурно-будівельних фірм. Копі-центр однозначно повинен розташовуватися поблизу місць скупчення людей, що потребують копі-послуги.

Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

Термодрук. Нанесення зображень на різні поверхні як свій бізнес

Термодрук дозволяє створювати бізнес на сувенірах, також допоможе вам розвивати свій рекламний або ще якоюсь бізнес. Малюнки за допомогою термодруку можна наносити практично на будь-яку поверхню.


Тому Вперед - Прокат велосипедів як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.


Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

Чим менше натуральних продуктів залишається на вітринах магазинів, тим більший попит на них з'являється. Так само розвитку бізнесу на продаж свіжих соків сприяє прагнення людей вести здоровий спосіб життя.


Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду

Бізнес на цукровому піску. Виробництво цукру рафінаду

Цукровий пісок - це те, без чого не може обійтися жодна людина, навіть яким в силу стану здоров'я цукор протипоказаний. Саме виробництво рафінаду не вимагає великих вкладень, інвестиції в цей бізнес починаються від 200 000 руб.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей