Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Ідея для бізнесу - продаж непотрібних книг або б/у книг

   

Продаж непотрібних книг

Тиждень тому в передачу Venture на телевізійному каналі Bloomberg був запрошений бізнесмен Хав'єр Хельгесен. Він розповів про свій бізнес - компанії, створеної ним в 2002 році. Сьогодні вона являє собою один з найбільших інтернет-магазинів з продажу непотрібних книг. Склад книг розташований в штаті Індіані, на цей офіс-продажу припадає основна частина бізнесу.

На сьогоднішній день інтернет-магазин отримує як мінімум 200 тисяч книг на тиждень, а все доступно для продажу - більше двох мільйонів.

Початок бізнесу йде в студентські роки Хав'єра. В кінці року у нього залишилися книги. Хав'єр приніс їх в найближчу крамницю, що спеціалізується на продажу книг, і зрозумів, що купувати їх у нього ніхто не збирається. Так і виникла ідея створення магазину в Інтернеті. Онлайн-магазин міг би купувати книги у населення, а потім їх продавати. Розмітивши перші оголошення в мережі, Хав'єр з хлопцями отримав більше двох тисяч книг, на яких згодом вдалося заробити понад 5 тисяч доларів. Просто неймовірно. Однак, перші гроші (за вирахуванням всіх витрат продажу) були розділені серед власників книг.

  Ідея для бізнесу - продаж непотрібних книг або б/у книг  


А ось тепер увага!

Власнику, через п'ять років існування бізнесу, вдалося вийти на дуже пристойний рівень продажів і всього обороту в цілому. При тому, що він надавав не вимірну допомогу людям!

Після п'яти років - дії бізнесу, інвестори вишикувалися в чергу до Хав'єра і йому без особливих зусиль вдалося залучити близько 4 мільйонів доларів для подальшого розвитку свого книжкового бізнесу.

1

Подивіться веселе відео, як продати книгу:

 

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.


Запуск кавового бізнесу

Кавові апарати як малий бізнес. Запуск кавового бізнесу

Кава свого роду наркотик для багатьох людей, вони не уявляють себе без цього напою. Даний вид малого бізнесу абсолютно не вимагає великих вкладень потрібно лише правильно підібрати місце і можна сміливо стартувати.


Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей