Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»

   

Майже кожна людина щодня споживає молочну продукцію. Але організація даного бізнесу вимагає не малих капіталовкладень і досить довгі строки окупності. Але з появою нових технологій інтерес до цього бізнесу не згасає.


Молоко і молочні продукти користувалися попитом завжди. Ці товари і сьогодні дуже популярні, проте якщо ви хочете заробити на виробництві молока, потрібно серйозно підійти до справи і в першу чергу - розробити бізнес-план.


Багато хто скаже, що цей бізнес буде досить складно увійти, але це насправді не так. Так, в даному бізнесі є конкуренція, і вона не слабка, але в той же час споживчий ринок даної продукції настільки велика, що місця вистачить усім. Так що приступимо до організації даного бізнесу.


Для того щоб ваше виробництво було ефективним його необхідно обладнати за останнім словом техніки, а точніше використовувати саме новітнє обладнання при виробництві молочної продукції. Для того щоб закупити таке обладнання вам знадобляться величезні кошти.


  Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»  

При виборі місця для організації молочного виробництва необхідно уважно підійти до вибору приміщення, так як до них пред'являються особливі вимоги Санпіну.
Найбільш оптимальним варіантом це замовлення модульного заводу по переробці молока з встановленим обладнанням, так як по - перше його можна розмістити в зручному з точки зору логістики місці, а так само по-друге при його проектування враховані всі вимоги Санпіну.


Молочний бізнес - досить капіталомістким і повільно окупає вкладені. Щоб організувати фермерське господарство, потрібні чималі інвестиції у виробничі приміщення і купівлю великої рогатої худоби, а також вкладення в корму, посіви, транспорт, обладнання та інше. Окупність такої ферми зазвичай становить не менше 5 років. Доцільно використовувати, крім особистого капіталу, і можливості кредитування, особливо пільгового у рамках державних програм.


Персонал
Питання персоналу у сфері фермерського господарства стоїть досить гостро. Не можна вважати виправданим наймання великої кількості робітників на всі необхідні посади, це призведе до перевитрати коштів. Найкраще наймати фахівців, які можуть виконувати, по західному досвіду, різні функції, наприклад, керівника, зоотехніка та бухгалтера.


Рентабельність
За рекомендаціями фахівців фермерського бізнесу для найкращої рентабельності слід мати не менше 500 голів у стаді. Якщо ж розрахунок проводиться на одну робочу сім'ю, непоганим в цьому відношенні рішенням буде отримання стада в 130-150 голів. Велике значення має порода, краще придбати менше корів від хорошого виробника, ніж закупити велике стадо неефективних порід. Впровадження передових методів догляду за коровами і подальшого руху готової продукції та сировини також значно підвищить рентабельність фермерського бізнесу.


Найважливішим етапом буде розробка каналів збуту вашої продукції. Для цього необхідно буде укласти договори на поставку продукції з магазинами, крупними оптовиками та посередниками, а так само іншими установами які будуть потребувати вашої продукції.


Для того щоб ваша продукція вирізнялася на ринку серед конкурентів необхідно провести маркетингові заходи спрямовані на пізнаваність вашої торгової марки.
За підтримки держави, можна закупити переробне обладнання-за лізинговою програмою, яка істотно слабшає фінансовий тиск на підприємство. Молочний ринок Росії тільки піднімається, тому, закупівлі обладнання неминучі. Але, щоб служила вона довго і не вимагало удосконалення, слід спочатку купувати новітнє обладнання, створене на базі інноваційних технологій.


У споживчому кошику росіянина 16% займає молоко і молочні продукти. Саме тому, молочний ринок є одним з найбільш перспективних в плані ведення бізнесу. А правильна організація молочного бізнесу дозволить створювати по-справжньому великі підприємства з повним циклом, від корови, до упакованого молока або молочної продукції.

 

  Бізнес на виробництві молока «Веселий Молочник»  


У бізнесі на виробництві молока є один цікавий момент - поки молоко доходить до виробника молочних продуктів, воно проходить цілий ланцюжок, через різних посередників. Фермер в підсумку отримує лише малу частку вартості молока, за якою воно переходить виробника молочних продуктів.


Тобто, щоб фермерство приносило дійсно серйозні гроші, фермер повинен працювати безпосередньо з виробником молочних виробів. Все просто, як все геніальне! І ще більше доходу можна одержати, якщо зайнятися і переробкою молока в готові до продажу молочні вироби, які можна відправляти безпосередньо в магазини.

1

Читайте також:

Бізнес План селянського господарства - Скачать

Бізнес План селянського господарства

Бізнес - плани селянського господарства розробляються середньострокові періоди (3 - 5 років), хоча в деяких випадках можуть охоплювати періоди тривалістю більше 5-ти років.

 

Тому Вперед - Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

В наш час не у всіх людей є можливість купувати нову побутову техніку, це створює основу для організації свого бізнесу у сфері продажі б/у техніки.


Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

В наш час немає необхідності у видобутку риби, для того щоб прогодувати свою сім'ю. Люди приїжджають на риболовно-туристичні бази, хочуть відпочити від повсякденної суєти. Ваше завдання організувати максимально комфортний і незабутній відпочинок, щоб клієнти до вас поверталися.


Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт приватного житла зажадає від вас вміння і навичок, які в подальшому стануть вашою рекламою, тому що в такому бізнесі головне складові успіху - це «сарафанне радіо».



Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:









 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011



Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей