Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

   

В наш час немає необхідності у видобутку риби, для того щоб прогодувати свою сім'ю. Люди приїжджають на риболовно-туристичні бази, хочуть відпочити від повсякденної суєти. Ваше завдання організувати максимально комфортний і незабутній відпочинок, щоб клієнти до вас поверталися.

Останнім часом все більшою популярністю користується рибальський туризм і полювання. Активний відпочинок, рибалка, подорожі стають стилем життя. Основною запорукою отримання приємних вражень у даному випадку є три умови: гарне місце, нормальні умови для життя і, найголовніше - цікава рибалка і полювання.

Риболовно-туристичний бізнес є відмінним методом заробітку. Відкриття власної риболовної бази, свідомо успішну справу. Рибальський відпочинок користується попитом цілий рік і, як правило, любителі порибалити піклуються про це заздалегідь.

Приватна рибна база обов'язково потребу у власному або орендованому водоймі, в якому завжди повинна бути риба. Для цього рибу підгодовують, і кожен сезон запускають молодь, для підтримання кількості риби у водоймі.


  Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес  

База повинна бути обладнана всім необхідним для потреб рибалок. Потрібно передбачити прокат спорядження і човнів, забезпечити їм можливість докупити наживку, підгодівлю і снасті.

Дотримуючись правила лову прийняті на рибальській базі, і маючи можливість отримати допомогу при будь-якому виник питанні у співробітників бази, кожен клієнт буде отримувати чудовий результат і незабутній захват від риболовлі


  Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес  

 

Приклад готової риболовно-туристичної бази:

База розміщена на 1 га землі, оформлена на приватна особа (місцевий житель). На базі побудовано:
· Адміністративна будівля (бар+більярд) 12х12.
· Гостьові будинки - 5 од. (6х8). З них 2 будинки здані в експлуатацію.
· Баня з ставком, сарай для інвентаря та човнів, а/м ГАЗ-66 з кунгом.
· Катер «Прогрес-4» з двома вітчизняними човновими моторами.
На базі постійно проживає сім'я (2 людини), яка займається прийомом і обслуговуванням клієнтів. Додатково необхідно 40.0~50.0 тис.$ для обробки 3-х будинків, облаштування бару, закупівлі інвентарю (більярд, човни, мотори, снігоходи) і підключення будинків до систем каналізації та водопостачання. Витрати на експлуатацію становлять близько 500$ щомісяця, включаючи комунальні платежі. Відстань від бази до річки ~ 150 м .Сезонные коливання рівня води в річці не більше 1,5 м.

1

Читайте також:

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.

Організація рибного господарства

Організація рибного господарства

Ідея розвитку «рибного» бізнесу передбачає, насамперед, вибір риби для розведення. Існує два варіанти - короп або форель. Оскільки вони дають швидкий приріст. А також користуються великим попитом у покупців.

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Відкриваємо рибальський магазин. Бізнес на любителів риболовлі

Рибальський магазин - це такий вид бізнесу, який здатний працювати і приносити прибуток у будь-якому форматі від малого до великого, тут головне підхід, а він полягає в деталях...


Тому Вперед - Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів, заняття, яке вимагає певних знань і навичок, тому для початку такого бізнесу вам слід пройти курси навчання по роботі з хутром, або попрацювати в ательє та накопичення досвіду.


Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

Головна перевага бізнесу з виробництва заборів полягає в тому, що не потрібно великих початкових вкладень. На початковому етапі це може бути бізнес в гаражі, по мірі розвитку можливо взяти в оренду виробниче приміщення.


Виробництво і монтаж охоронних систем. Свій бізнес - системи безпеки></td><td><p><a href=Виробництво і монтаж охоронних систем. Свій бізнес - системи безпеки

Бізнес по виробництву і монтажу охоронних систем, відмінно підійде людям, яким подобається працювати з електронікою, адже на виробництві охоронних систем можна заробити в рази більше, ніж на ремонті побутової техніки.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей