Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

   

Головна перевага бізнесу з виробництва заборів полягає в тому, що не потрібно великих початкових вкладень. На початковому етапі це може бути бізнес в гаражі, по мірі розвитку можливо взяти в оренду виробниче приміщення.

Для виробництва заборів і огорож необхідно придбати відповідне обладнання: перфоратор, зварювальний апарат, болгарку. Також знадобляться витратні матеріали: арматура і цегла. Все це можна без праці придбати практично на будь-якому будівельному складі. Придбання обладнання і витратних матеріалів обійдеться приблизно в 120 тис. рублів.

Після придбання необхідних обладнання та будівельних матеріалів слід перейти до пошуку і підбору персоналу. На початковому етапі розвитку бізнесу достатньо буде найняти одного досвідченого зварювальника і одного муляра. З плином часу і розширенням виробництва число співробітників доведеться збільшити. Заробітна плата працівників у цій сфері діяльності зазвичай встановлюється відрядна.


 

Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

 

При правильній організації бізнесу по їх виготовленню бізнес, як правило, стає дуже вигідним і прибутковим. Для створення власного бізнесу з виробництва огорож та парканів не будуть потрібні дуже великі вкладення. Перед відкриттям власного бізнесу з виготовлення парканів та огорож потрібно обов'язково спочатку визначитися з колом потенційних клієнтів.

Перш за все, в парканах і огорожах потребують:

товариства власників житла;
власники котеджів і будинків;
організації і установи різного рівня;
власники дачних ділянок;

Загалом, у коло потенційних покупців може увійти будь-яка людина, що цікавиться металевим огородженням чого-небудь. І практика не один раз підтверджувала, що таких клієнтів багато. Завдяки такому розкладу, подібна продукція користується попитом і стовідсоткової стабільністю.

Так само можна розвивати напрямок - виробництво декоративних огорож:

Основним напрямком розвитку, крім, звичайно, збільшення ринків збуту, є напрямок надання дизайнерських і оформлювальних послуг (не рахуючи, звичайно, очевидного - монтажу декоративних огорож): за окрему плату дизайнер підбере індивідуальний малюнок для забору, його колір і тип, відповідний дизайну будинку або газону.

Цей напрямок є найбільш перспективним, оскільки воно відкриває широкі можливості для розширення виробництва: окрім простих (незабарвлених) декоративних бетонних панелей можна виробляти кольорові, додавши в початковий розчин спеціальні пігменти (барвники).


  Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея  

 

Крім того, якщо ваш дизайнер оформляє також галявину перед будинком або двір, можна також запропонувати замовнику додаткові елементи оформлення у відповідності з дизайном забору: наприклад, вазони, квіткарки, травниці, лавки, урни, декоративні фігурки (т.зв. «садові гномики» та інші істоти), фонтани, балясини, бордюри, барбекю і т.д.

Для того, щоб проінформувати якомога більшу кількість людей про те, що ваша власна фірма виробляє огорожі та паркани, можна буде використовувати можливості електронних і друкованих ЗМІ. Трохи пізніше кількість реклами цілком можна скорочувати, так як популярність стане зростати з допомогою задоволених клієнтів, а будуть такі залежить тільки від вас.

1

Читайте також:

Виробництво залізобетонних огорож

Виробництво залізобетонних огорож

Виробництво залізобетонних огорож є одним з найбільш прибуткових напрямків у будівельному бізнесі. Причому, на відміну, наприклад, від житлового будівництва, воно менше схильне кризових впливів.

Виготовлення грат і огорож

Виготовлення грат і огорож

Хорошим попитом користуються решітки з гнутого металу (смуги, прута), вони не дорогі (від 20 доларів за 1 кв. метр), а витрата матеріалу такий же, як і в простих решітках. Для виготовлення гнутих решіток використовують спеціальні інструменти.


Тому Вперед -Виробництво і монтаж охоронних систем. Свій бізнес - системи безпеки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.


Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Бізнес заснований на он-лайн іграх може приносити як дуже великі доходи так і великі збитки, тому що після створення гри її потрібно гарненько розкрутити і тільки після цього почне з'являтися прибуток.


Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей