Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

   

Пошиття хутряних виробів, заняття, яке вимагає певних знань і навичок, тому для початку такого бізнесу вам слід пройти курси навчання по роботі з хутром, або попрацювати в ательє та накопичення досвіду.

Роботи з пошиття хутряних виробів можна здійснювати у власній квартирі або будинку. При цьому один раз на два дні варто робити прибирання - обробку пилососом або «мокру», хоч шкури і не несуть великої кількості волосся і пилу.

Варто також відзначити, що в сезон два людини можуть без особливого праці зшити і реалізувати 200-500 хутряних виробів навіть не в самому великому місті.

Що стосується вартості шкурок, то природно вона залежить від виду шкіри, точніше виду тварини, якій вона належала, розміру та місцезнаходження звірорадгоспу.


 

Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

 

Найкраще працювати удвох. Один займається розкриємо шкур, пошиттям, тобто скорняжными роботами. Інший реалізує вироби на місцевому речовому ринку, або можна "поставити" продавця або роздати вироби на реалізацію.

Стоять шкірки:
1. Лисопес (гібрид песця і лисиці) - від 1800 до 2200 рублів залежно від розмірів та місцезнаходження звірорадгоспу.
2. Чорнобура лисиця коштує від 1800 до 2500 рублів залежно від розмірів та місцезнаходження звірорадгоспу.
3. Песець - від 1500 до 1700 рублів.
! До речі, для початківців добре почати працювати з білим песцом, так як він недорогий і його добре фарбувати (фарбування коштує від 80 до 250 рублів), так як фарбовані коміри стоять до 2700 рублів і більше. Тобто прибуток з 1 шкурки може бути в середньому від 600 до 1200 рублів!

Купують хутряні вироби в Росії 10 місяців в році, крім квітня і травня. З літа торгівля починається знову, хоч і не так інтенсивно, як з осені і до весни. Таким чином, хутряний бізнес - це надійний, цікавий і століттями перевірений бізнес з повністю ліквідними матеріалами - шкурами та обладнанням.

Своє хутряне ательє можна відкривати при наявності стартового капіталу в межах 500 тисяч рублів. Основна частина грошей піде на оплату оренди, додаткове обладнання, оплату праці та закупівлю хутра.


  Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє  

 

Вартість спеціального праски для хутра складає від 17 тисяч рублів. З персоналу в ательє буде потрібно найняти закрійника, досвідченого кушніра, моториста і кравчинь.

При вдалої розкрутки ательє, рентабельність в місяць сягає не менше 20-25%. Пошиття та продаж шуб з ексклюзивного хутра, наприклад, соболя, канадської рисі або горностая, принесе до 40% доходу, але на такі шуби потрібен попереднє замовлення і закупівля хутра за кордоном.

1

Читайте також:

Бізнес план по пошиттю одягу

Бізнес план по пошиттю одягу

Люди майже регулярно купують новий одяг, чому? Все просто, адже стара одяг зношується і рветься. Для жіночої половини населення все трохи складніше: одяг може виходити з моди або не збігатися з настроєм господині.

Бізнес План магазину хутра, продаж шуб

Бізнес План магазину хутра, продаж шуб

Практично кожна дама вважає, що в її гардеробі неодмінно повинна бути шубка, це вважається ознакою перспектабельности і високого стилю. Тому, незважаючи на всі страхи економічної кризи, бізнес, побудований на продаж шуб, дуже перспективний.

Бізнес-План ательє по пошиттю одягу

Бізнес-План ательє по пошиттю одягу

У кожному з міст нашої країни ми знайдемо величезна кількість магазинів, які цілком можуть задовольняти попит на одяг. Незважаючи на різноманітність ассортимена, по-суті, весь він складається з стандартних моделей.

Бізнес - швейне виробництво

Бізнес - швейне виробництво

Останнім часом багато наших співгромадян все частіше стали шити речі на замовлення. По-перше, ціни на готовий одяг з кожним днем зростають. По-друге, найчастіше одяг, ідеально підходить по фігурі можна тільки пошити на замовлення.


Тому Вперед -Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Бізнес на виробництві паркетних дощок. Виробництво паркету

Виробництво паркетних дощок найкраще уживеться вже з чинним деревообробним бізнесом, простіше кажучи, знадобляться менші початкові вкладення.


Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Для організації бізнесу на виробництві гофрокартону та гофротари першочерговим завданням є чітко уявляти систему збуту продукції, а вже виходячи з збуту, планувати масштаби виробництва.


Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

Алюміній - це легкий метал, що в даний момент алюмінієві конструкції використовуються в багатьох галузях, у тому числі, будівництво. У алюмінію безліч переваг і тому організація цеху по виробництву алюмінієвих конструкції є перспективним бізнесом.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей