Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками

   

Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками

Якщо ви вмієте малювати або ще тільки бажаєте навчитися, то для вас вже є певний напрямок в бізнесі - це нанесення аерографії на автомобілі. Відмінний бізнес для душі! Ви робите те, що вам подобається, а вам за це гроші платять, що може бути краще? У даній статті ми розповімо про техніку нанесення аерографії своїми руками. Відповімо на питання, яке обладнання потрібне для нанесення малюнків на автомобіль. Так само у статті ви можете знайти розцінки на послуги аерографа. Ще ви можете завантажити бізнес-план з розрахунками вкладення в даний бізнес.

Аерографія (Аirbrushing або Custom Painting) - це техніка нанесення малюнка за допомогою аерографа на поверхню автомобіля, мотоцикла, сноуборду, захисного шолома, системного блоку комп'ютера, мобільного телефону...
Аерограф (Аirbrush - повітряна кисть), як і пульверизатор, призначений для напилення фарби. Але на відміну від нього аерограф має дуже вузький і більш точно регульований спектр розпилення. Аерографом можна наносити тонкі штрихи, що дуже важливо при промальовуванні дрібних деталей малюнка. Складність, барвистість, реалістичність і якість виконання малюнка обмежені тільки фантазією, майстерністю і талантом художника.

  Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками  


Аерографія кузова - це не просто ще один спосіб зробити звичайний автомобіль унікальним, а справжнє мистецтво, одночасно демонстрація власного смаку та візитна картка успішної людини. І якщо ви хочете, щоб вашу машину проводжали захопленими поглядами - звертайтеся в спеціальну студію. Зазвичай в студіях є готові ескізи, з яких залишається тільки вибрати потрібний. Але художник може втілити і вашу власну задумку. Крім естетичного задоволення аерографія приносить і практичну користь: можна навіть сказати, що, зробивши аерографію, ви купуєте ще одну сигналізацію - навряд чи хто-небудь зважиться викрасти таку машину. Звичайно, коштує це задоволення недешево, але воно того варто.


Історія аерографії
Технологію, за якою фарба наноситься на автомобіль, придумав і запатентував у 1878 році американський ювелір Ебнер Пилер. З декількох старих трубок, швейної голки і саморобного ручного компресора він змайстрував перший розпилювач водорозчинній фарби і в якості відпочинку від метушні з діамантовою крихтою і золотий стружкою у своїй майстерні малював з допомогою цього інструменту пейзажі рідного штату Айова. Права на його винахід купила фірма Liberty Walkup, яка в 1884-му зайнялася «розкруткою» нового способу живопису, названого «аерографією», і продажем перших моделей розпилювачів, які отримали назву airbrush (повітряна кисть). Незабаром фотографи всього світу активно використовували airbrush для ретуші або розфарбовування чорно-білих знімків.

  Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками  


Причому «безконтактна» техніка нанесення фарби дозволяла отримувати чіткі і тонкі, так і розмиті контури і лінії, завдяки чому малюнки, зроблені аерографом, за сприйняттям були дуже близькі до якості цих світлин того часу. Деякі фотосалони навіть пропонували клієнтам такі послуги, як додавання фото нових деталей або повна зміна заднього плану.
Справжній бум аерографії розпочався на початку ХХ століття. Аерограф тоді був для митця таким же модним і корисним інструментом, як сьогодні лептоп для бізнесмена. З допомогою «повітряної кисті» малювали оголошення, афіші, рекламні плакати та ілюстрації до журналів. Майже всі малюнки, в яких була потрібна передача зображення фотографічної якості, робили методом airbrush.


Перші аерографічні зображення, що з'явилися на автомобілях, мали виключно утилітарну функцію - це були номери на кузовах гоночних машин. Потім борту спортивних автомобілів стали прикрашати назви та логотипи спонсорів, а також зображення завойованих кубків. Наступною сходинкою еволюції «спортивної аерографії» були вже художні малюнки - різні символи, вогняні спалахи, біжать тварини або летять птахи. З плином часу автоспорт ставав все більш популярним і професійним, кількість спонсорів збільшувалася, і кожен сантиметр поверхні кузова гоночного боліда ставав дорогим товаром.


Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками
Аерографія є хорошим засобом захисту автомобіля від угону, так як викрадачі вважають за краще не зв'язуватися з автомобілями, що виділяються із загальної маси. Його обов'язково побачать і запам'ятають, а для того щоб додати машині «товарний вигляд», її доведеться повністю перефарбувати, що досить клопітно, якщо врахувати, що машина в розшуку.


Як робиться аерографія?
Розпис автомобіля починається з вибору теми малюнка. Ви також можете принести свій малюнок, а можете довіритися майстерності художника, надаючи йому самому вибір сюжету та його реалізацію.
Потім робиться ескіз - комп'ютерна розробка малюнка на автомобілі клієнта. З допомогою ескізу Ви зможете уявити, як буде виглядати Ваш автомобіль після нанесення аерографії. На цьому етапі Ви можете вносити свої корективи і висловлювати свої побажання. Також дизайнери можуть підготувати кілька варіантів ескізу і Вам залишиться тільки вибрати найбільш вподобаний Вам варіант.

Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками


Після затвердження малюнка автомобіль прямує в автосервіс, де проводиться його підготовка: видалення старого лаку і «лікування» дрібних вогнищ корозії - тріщин, сколів фарби, невеликих вм'ятин і подряпин. Все це забирається, шпатлюется і зашкуривается, інакше всі дефекти вилізуть з-під нового лаку в найближчі місяці.

Після першого шару на машині утворюються сходинки, адже малюнок - це додатковий шар фарби. Якщо збоку подивитися, він виглядає як гірка, тому після першого шару поверхню вишкурівается і на неї кладеться лак. Коли малюнок складний, з великою кількістю дрібних деталей, барвисте покриття являє собою листковий пиріг, тому перший шар лаку вишкурівается, площину "виводиться в нуль" і покривається лаком знову. Якщо не бити малюнок іншими машинами і не дряпати цвяхами, то він легко протримається 6 - 7 років.
Після того як лак висохне поверхню малюнка полірується до блиску. Автомобіль полірується механічним способом абразивними матеріалами в декілька ступенів.
Останній момент - остаточна збірка автомобіля. Потім на машину наносять шар основи - фон майбутнього малюнка, і передають художнику.

Залежно від характеру зображення художник підбирає фарби різних кольорів, потрібних для роботи, і, якщо необхідно, виготовляє трафарети. Потім за допомогою аерографа малюнок пошарово наноситься на кузов. Іноді, для виконання особливо тонких і дрібних елементів малюнка, майстри все ж застосовують кисті і навіть спеціальні олівці.

  Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками  


Після нанесення малюнка машина потрапляє до малярам, які накладають на малюнок кілька шарів лаку для захисту його від впливу навколишнього середовища. Потім лак сушиться в спеціальній сушильній камері. Нанесення малюнка разом з підготовкою і лакуванням зазвичай займає близько двох тижнів, хоча деякі машини деколи проводять в майстерні і більше місяця. Термін роботи в цьому разі визначає не швидкодію майстрів, а складність сюжету.


Переваги малюнків аерографії:
- Автомобіль стає ексклюзивним і неповторним.
- Малюнок аерографії, як правило, підкреслює модель і дизайн автомобіля, стиль і характер власника, виділяючи його серед маси людей.
- Автомобіль з малюнком складніше викрасти - він стає більш помітним для перехожих та автомобілістів.
Недоліки малюнків аерографії:
- Висока вартість нанесення малюнка, іноді можна "заощадити", якщо кузов автомобіля пошкодження (подряпини, вм'ятини і т. п.).
- Висока вартість відновлення малюнка - якщо малюнок аерографії пошкоджений, його складно відновити і це можна зробити не в кожному автосервісі, так як для цього потрібен художник.
Догляд за малюнком аерографії
Як не дивно може здатися з першого погляду, але догляд за малюнком аерографії набагато простіше, ніж догляд за простим покриттям. Це пов'язано з тим, що поверх малюнка в обов'язковому поряке наносяться і дуже ретельно обробляються кілька шарів спеціальної захисної поліролі. При появі подряпин і пошкоджень, поверхню можна просто відполірувати і якість покриття стане як новий!

  Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками  

 

Етапи нанесення малюнка на автомобіль.


Розробка ескізу малюнка аерографічного

   

 

1. Художник разом із замовником визначають стиль, напрям, тему майбутнього малюнка і його положення на кузові автомобіля. Важливо врахувати колір автомобіля, щоб малюнок добре гармоніював на цьому тлі.
2. Після вибору теми малюнка аерографії, художник приступає до розробки ескізу. Автомобіль замовника фотографується або використовуються фото автомобіля такої ж марки і кольору кузова. Малюнок за допомогою графічного редактора (наприклад, Adobe Photoshop) наноситься на фото автомобіля. Можна використовувати фотографії фрагментів майбутнього малюнка. Наприклад, тема "Космос": згодяться фото планет, сузір'їв і т.п. На цьому етапі велику допомогу можуть надати комп'ютер, цифровий фотоапарат, сканер, графічний планшет, колекція фотографій і малюнків. Втім, іноді досить аркуша паперу і олівця.
3. Замовник стверджує ескіз і залишає свій автомобіль для нанесення малюнка аерографії.
Аерографія - це ексклюзивна робота. Кожен малюнок проектується індивідуально. За допомогою аерографії можна підкреслити стиль Вашого автомобіля, так і навпаки. Малюнок повинен подобатися не тільки Вам, але і підходити автомобілю. Якщо дотримати всі параметри цього етапу, то здивовані погляди Вам забезпечені!!!

  Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками  Підготовка поверхні

   Від якості підготовленої поверхні буде залежати і якість виконаної роботи в цілому. Якщо автомобіль був в експлуатації, то, як правило, на його поверхні можна знайти різні дифекты, такі як:

  • відколи
  • подряпини
  • вм'ятини

Перед нанесенням малюнка всі недоліки мають бути виправлені, щоб поверхня стала ідеальною.

Нанесення малюнка

   При нанесенні малюнка використовується тільки якісна, перевірена часом автомобільна фарба, наприклад, фірми DuPont. При необхідності виготовляються трафарети і заготовки, після чого наноситься сам малюнок.

Покриття лаком і полірування поверхні

   Після того як малюнок готовий, поверхня покривається лаком, що захищає малюнок від пошкодження та надає йому насиченість і глибину. На цьому багато хто зупиняються. Але так як малюнок - це додатковий шар фарби, то після нанесення лаку утворюються сходинки. Щоб їх не було, поверхня полірується. Після полірування поверхню стає, як дзеркало.

Категорії складності малюнків різні і вимагають різної підготовленості до роботи

1 категорія з графічним малюнком:

  • візерунки;
  • лінії;
  • прості геометричні фігури.

2 категорія - при наявності художнього малюнка:

  • при зображенні до одного художньо об'єкта, використовуючи багатокомпонентні фарби.

3 категорія - при наявності складного художнього малюнка:

  • наявність нанесеного фону ;
  • коли зображено більше 1-го художнього об'єкта, при використанні фарб з багатокомпонентним складом.

Техніка нанесення аерографії або майстерність проявляється у вмілому змішуванні фарб, в спокійному і плавний перехід від одного кольору до іншого. Ця технологія нанесення аерографії перетворює прості автомобілі в неповторні шедеври, відтворюючи їх за ескізами.

  Аерографія Всі Етапи!  

 

Як працює аерограф?
Робота аерографів і краскопультів заснована на простому принципі: стиснене повітря розпилює фарбу. У сучасних моделях аерографів з внутрішнім змішуванням, сопло і голка аерографа контролюють потік фарби.

Аерографія Всі Етапи! - Завантажити докладний матеріал

 

Аерографія буває не тільки на автомобілях, люди, які займаються цим творчістю розписують та інші предмети за бажанням клієнта.

Розцінки на аерографію:

Аерографія. Приблизна вартість робіт, ціни вказані в рублях:  
1(одна) деталь автомобіля(крило, двері, капот) 12 000
Капот, багажник, дах 17 000
Аерографія на ковпак запасного колеса від 10 000
Мотоцикл весь «чопер» тощо 40 000
Спортбайк 40 000
Аерографія автошлема 10 000
Хокейний шолом 10 000
Льотний 12 000
Шолом для сноубордингу 10 000
Малюнок на ноутбук - верхня кришка 10 000
Риснок на ноутбук цілком включаючи внутрішні поверхні (без клавіатури) 20 000
Малюнок на системний блок Midi Tower 10 000
Малюнок на системний блок Big Tower 12 000
Малюнок на сноуборд 10 000
Маркер для пейньтбола 10 000
Фідер для пейнтболу 8 000
Балон для дайвінгу 12 000
Риснок на велосипед 15 000
Малюнок на мобільний телефон 4 500
Малюнок на комп'ютерну мишу 4 500
Візитниця 4 500
Портсигар 5 000
Холодильник 17 000
Розпис інтер'єру 1 кв.м 7 000

 

  Розцінки на аерографію  

 

Обладнання необхідне для аерографії


Основні компоненти, необхідні для аерографії - це джерело стисненого повітря, регулятор тиску, аерограф (або краскопульт) і фарба. Який тип фарбування може забезпечити система з цих компонентів, залежить від кількох факторів:

  Обладнання необхідне для аерографії  

 

1. Потужність компресора.
2. Обсяг бака для стисненого повітря. 1/10 кінської сили, в той час як для компресора 25 коней знадобиться 450-600 літровий бак.
3. Компоненти аерографа (або фарбопульта), такі як розмір голки і розмір сопла. Діаметр отвору сопла аерографа визначає кількість фарби.
Джерела повітря
Балончики
Електричний компресор
Мембранні компресори
Поршневі компресори

Додаткові компоненти:
Регулятори тиску
Влагоуловитель
Масляні фільтри
Металевий регулятор тиску
Шланги

А так же:

Різна шкурка, закріплювач для лаку, лак, фарба, вологі серветки ,знежирювачах, розчинник.

Ви можете завантажити більш докладний матеріал по темі: Обладнання для аерографії - Тут

 

  Бізнес-План відкриття аэрографической розпису  

 

 

Бізнес-План відкриття аэрографической розпису

Зміст:
1 Технологія розпису аэрографической
2 Характеристики послуги аерографії автомобіля
3 Проект організації послуги аэроросписи на підприємстві
3.1 Основні положення проекту
3.2 Характеристика необхідного обладнання
3.3 Штат працівників та організація діяльності
4 Розрахунок економічної ефективності проекту
4.1 Розрахунок капітальних вкладень
4.2 Розрахунок експлуатаційних витрат
4.3 Розрахунок передбачуваного прибутку

Скачати докладний бізнес-план відкриття аэрографической розпису - Тут

 

Відео по темі: Аерографія автомобіля. Нанесення аерографії на авто своїми руками

  _tigers_05.jpg" alt="Обладнання необхідне для аерографії" width="608" height="300">  

Можливо вам буде цікаво:

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

В наш час автомобілів стає все більше і більше, а це означає, що попит на послуги авто-малярів буде постійно збільшуватися! Але перед початком організації свого авто-малярки вам потрібно гарненько повчитися цій нелегкій справі.

Перетяжка авто плівкою. Обклеювання автомобіля вініловою плівкою

Перетяжка автомобілів плівкою порівнянна в якійсь мірі з фарбуванням автомобіля, а саме в курному гаражі якісно перетягнути автомобіль не вийде. Для створення такого бізнесу потрібні умови, вміння і бажання працювати.

 

Тому  

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес магазин електротоварів

Бізнес магазин електротоварів

Електротовари - це такі товари, які увійшли в життя абсолютно всіх людей і користуються попитом кожен день. Вдало вибране місце для вашого магазину гарантує його розвиток і швидку окупність.


Свій бізнес бюро перекладів

Свій бізнес бюро перекладів

Знання іноземних мов обов'язкова умова для старту даного бізнесу. Підбір персоналу, спілкування з клієнтами - це все лягає на ваші плечі щонайменше на ранній стадії розвитку фірми.


Бізнес торгівля нерухомістю

Перед початком даного бізнесу ви повинні розуміти, що зарплата ріелтора дуже не постійна, все залежить від вашого вміння спілкуватися і переконувати людей. Перед стартом свого бізнесу вам потрібно попрацювати якийсь час у риэлтерском агентстві і придбати навички продажів.


 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей