Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Прокат велосипедів як бізнес

   

Організовуючи даний вид культурного відпочинку населення можна виграти, як подарувавши людям гарний настрій, так і поповнивши свою кишеню. Бізнес прибутковий в літній час, а точніше в період з травня по листопад до зимових холодів.

Організацію своєї робочої точки можна розмістити у будь-якій частині міста. Всього капіталу на початок бізнесу знадобитися близько 3400 у.о.

Не кожна людина, що живе в місті, набуває собі велосипед для культурного проведення часу, а от прокататися на ньому з друзями, родиною чи - час обов'язково знайде. Катання на велосипеді і роликах дозволяє поліпшити здоров'я, подарувати масу позитивних емоцій і т.д.

Даний бізнес буде підтримуватися не тільки вашою рекламою, але і Державною пропагандою до здорового способу життя, що неодмінно приведе людей до активного відпочинку, а зокрема, оренди велосипедів і роликів на годину, на півдня, на день.


 

Прокат велосипедів як бізнес></p>
        
        
        </td>
       <td> </td>
      </tr>
</table>
     <table width=

Для організації прокату вам потрібно: знайди відповідне місце (найкраще для цієї мети підійде парк відпочинку, так як це місце з найбільшою прохідністю людей); потім необхідно закупити велосипеди, ролики (велосипеди варто купувати різні за зручністю, не в якому разі однакові, так як смаки і розуміння зручності в кожної людини різні.

Ціна кожного «матеріалу» для прокату становить близько 20 у.о.). Ролики купуються з екіпіровкою і всіх розмірів людської ноги (35 - й тощо). Заздалегідь потурбуйтеся про місце зберігання велосипедів і роликів, так як прокат цього «матеріалу» справа сезонне і з листопада по травень вам доведеться їх десь ховати від суворої зими.

Хитрістю і найбільш вдалою реалізацією плану буде взяти в прокат майстра, який на місці буде робити ремонт не тільки своїх велосипедів, але й «збоку» (ціна ремонту «чужих» велосипедів буде становити близько 7 у.о. за промивши ланцюга і 167 у.о. за збірку нового транспорту - чим не додатковий заробіток?). Платити такому помічникові слід близько 400 у.о. або половину суми від ремонту велосипедів і прокату.

Прокат прогулянкового велосипеда становить близько 4 у.о. в годину і 40 у.о. на добу. При наявності в прокат гірських велосипедів оплата з них береться більш висока (близько 17 у.о.). За прокат роликів слід брати 7 у.о. в годину (без наколінників і шолома) і близько 10 - 11 у.о. з екіпіровкою.

Слід пам'ятати, що як за велосипедами, так і за роликами слід доглядати для того, щоб вони довше служили (ролики необхідно просушувати). Враховуючи всі тонкощі даного бізнесу і, слідуючи їм, ваш бізнес окупиться вже через 3 місяці прокату.

Даний бізнес непримітний, але, тим не менш, прибутковий і маловитратний з вашого боку.

1

Читайте також:

Бізнес з продажу велосипедів - свій вело-магазин

Бізнес з продажу велосипедів - свій вело-магазин

Бізнес з продажу велосипедів може приносити стабільний дохід. Купують велосипеди люди, які не просто люблять велоспорт, для деяких цей спорт є професійним заняттям або способом життя, тому навіть самі дорогі велосипеди знаходять своїх покупців.


Тому Вперед - Як відкрити свій автосалон?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

М'які іграшки - як бізнес. Виробництво м'яких іграшок

Виробництво м'яких іграшок може існувати як окремий вид бізнесу, так і доповнення до вже діючого швейному виробництву. У другому випадку вкладення в бізнес будуть мінімальними.


Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Для запуску такого бізнесу від вас будуть потрібні знання в фінансовій сфері. Ви повинні чітко розуміти за рахунок чого утворюються доходи пунктів обміну валют.


Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Виробництво сухих сніданків бізнес досить перспективний, але ви повинні розуміти, що вам доведеться конкурувати з уже розкрученими західними брендами. Як варіант - це знайти свою нішу, наприклад, укласти договір на постачання зі шкільними закладами.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей