Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

   

Виробництво сухих сніданків бізнес досить перспективний, але ви повинні розуміти, що вам доведеться конкурувати з уже розкрученими західними брендами. Як варіант - це знайти свою нішу, наприклад, укласти договір на постачання зі шкільними закладами.

Щоб організувати виробництво сухих сніданків досить мати фінансові кошти в сумі від 180 до 250 тисяч доларів. На купівлю спеціального обладнання зазвичай витрачається близько 150 - 250 тисяч доларів, а оборотний капітал - до 50 тисяч доларів.

Основні кошти доцільніше спрямувати на забезпечення якості продукції, створення своєї торгової марки та її «розкрутку» до стану впізнаваності. Особливих проблем з сировиною вітчизняні постачальники сьогодні не відчувають. Комбінати хлібопродуктів пропонують гарне кількість злакових пластівців.


 

Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

 

Купити імпортні добавки - ананас, бананові чіпси, папайю та інші - не проблема. Але із-за цін, багато вітчизняні виробники все частіше переходять на місцеві фрукти і ягоди (полуниця, малина, брусниця, журавлина, чорниця), які дешевше екзотичних у 2-3 рази. При розробці рецептів мюслі особливу увагу необхідно приділити узгодженості окремих компонентів за смаком.

Мінімальна кількість персоналу для виготовлення сухих сніданків становить 5 осіб. Особливу увагу при виробництві слід звертати на технологію виробництва цього продукту і складу сухих сніданків. Продаж готових сухих сніданків можна здійснювати через універмаги, супермаркети і продуктові магазини. Для просування цього товару слід проводити рекламні акції, створювати ефективні системи збуту.

Одним з основних етапів у технології виробництва сухих сніданків є підготовка фруктової розсипу. Необхідно якісне висушування помитих і порізаних фруктів і ягід. Найбільш добре зарекомендувала себе технологія сублімації сировини, але вона є дуже дорогою і на практиці частіше застосовується традиційна сушка під впливом високих температур.

Остаточний процес виготовлення мюслі простий - готові компоненти зважують і змішують відповідно до рецептури. Пластівці і зерно закладають у спеціальний барабан і перемішують, після цього розфасовують у спеціально підготовлені поліпропіленові пакети. Зверху «дофасовивают» приготовану фруктову рассипку. Для цього використовують два конвеєра - один для зернової суміші, інший - для добавок. Вони з'єднуються у місці фасування.

На заключній стадії технологічного процесу відбувається запаювання пакетів, оформлення їх відповідними етикетками та пакування в картонні коробки.


  Організація бізнесу виробництва сухих сніданків  

 

Персонал

Для обслуговування технологічного обладнання з виробництва мюслі багато персоналу не потрібно - одну лінію в змозі облаштувати 5-6 чол. Ще стільки ж доведеться задіяти на дільниці по виробництву фруктових добавок. Крім того, необхідний технолог, контролює параметри процесу виготовлення продукції.

Реклама

При формуванні асортименту продукції акцент потрібно зробити на розробці сумішей, що максимально відповідають перевагам споживачів. А це, в першу чергу, плодово-ягідні мюслі з великою часткою фруктової розсипу. Слід задуматися про побудову ефективної системи збуту. Для того щоб "увійти" в роздрібні торгові точки, доведеться добряче витратитися на задобрювання ритейлерів.

Крім того, бажано відразу ж зареєструвати торгову марку - без цього ефективно просувати продукцію сьогодні неможливо. На початковому етапі "розкручування" треба постаратися максимально охопити роздрібну торговельну мережу.

Коли ж продукція вже представлена, доведеться витратитися на іміджеву рекламу, а потім і на промоакції по завоюванню лояльності покупців. Рекламна кампанія середньої інтенсивності виробнику обійдеться в $1-2 тис. на місяць.

1

Читайте також:

Бізнес-план виробництва сухих сніданків

Бізнес-план виробництва сухих сніданків

Попит на мюслі та інші сухі сніданки неухильно зростає, тому новачки ще можуть знайти свою нішу на ринку і заробити трохи (а при хорошому розкладі - навіть чимало грошей.


Тому Вперед -Організація міні-гольф площадки - як бізнес.

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.


Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Магазин тканин - з чого почати цей бізнес?

Перед відкриттям магазину тканин вам потрібно провести аналіз своїх конкурентів, дізнатися який товар пропонують вони, що користується попитом, у яких постачальників вони закуповуються. І звичайно постаратися запропонувати клієнтові все краще за більш вигідними цінами.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей