Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Організація міні-гольф площадки - як бізнес.

   

В нашій країні кожна людина чув, що є така гра під назвою гольф, але навіть десята частина цих людей у неї не грала. Так що після відкриття такого бізнесу клієнтів вам вистачить.

Так вже заведено, особливо на Заході, що в гольф грають сильні світу цього - власники компаній і корпорацій, політики, зірки шоу-бізнесу. А починалася історія цієї спортивної гри зовсім просто. Свої коріння гольф бере в Шотландії XIV століття. Саме тоді шотландські пастухи придумали собі розвагу - заганяти кулясті камені в кролячі нори за допомогою палиць (аналогів сучасних ключок).

Вже в XV столітті це розвага було заборонено кількома законами (в ті часи в Європі існувало безліч самих безглуздих і безглуздих заборон). Пізніше, в XVII столітті в Голландії зародилася нова гра з участю гравців з ключками і м'ячами. А прообраз сучасного гольфу остаточно сформувався у вищезгаданій Шотландії в XIX столітті. А перший гольф-клуб в нашій країні відкрився в 1987 році в Москві.


 

Організація міні-гольф площадки - бізнес

 

По суті міні-гольф - це мінімізована версія звичайного гольфу. Правила гри дуже прості. Більш того, міні-гольф доступний не тільки дорослим, але і дітям, і саме на дитячий міні-гольф варто робити основний акцент, прийнявши рішення про організації цього захоплюючого бізнесу.

Варто відзначити, що ця бізнес-ідея є досить перспективною в силу того, що конкуренція в цій сфері діяльності, особливо, якщо мова йде про регіони, практично відсутня.

Для початку варто розібратися в основних відмінностях між міні-гольфом і звичайним гольфом. Перш за все, їх відрізняють розміри поля. У звичайному гольфі розмір поля може досягати площі в сотні метрів, в той час як для гри в міні-гольф буде потрібно не більше ніж 5-7 метрів. Другим і вкрай суттєвим для створення власного бізнесу відмінністю є різниця у фінансових вкладеннях. Для відкриття повноцінного гольф-клубу може знадобитися сума обчислюється сотнями тисяч доларів, а створення майданчика для гри в міні-гольф вимагає невеликих фінансових вкладень, порівнянних з розмірами підручних засобів.

Перерахувавши всі за і проти, можна буде зважитися і на подвійний варіант: створення відкритої площадки, для літнього сезону площадки в приміщенні, для більш холодних пір року і дощової погоди. Вже на обраному ділянці треба оформити поле з належними, властивими тільки для нього умовами. Треба провести низку робіт: Підсипати землю Викопати міні ставки Встановити зелені насадження в спеціальних горщиках Для більш цікавого і привабливого оформлення поля, можна встановити казкових героїв, у вигляді ляльок. Для ігрового покриття краще всього використовувати матеріал зеленого кольору, він буде приємно нагадувати траву, і створювати відчуття реальності. На полі треба викопати від п'яти до п'ятнадцяти лунок, якщо кількість лунок більше, то можна буде проводити командні матчі, турніри.


  Організація міні-гольф площадки - бізнес  

 

Реалізація цієї бізнес-ідеї не потребує великого стартового капіталу. Для організації бізнесу потрібна сума всього від 30 тис. рублів. Оренда ділянки обійдеться приблизно в 5 тис. рублів, його дизайн - 5 тис. рублів, створення покриття - 10 тис. рублів, придбання ключок, кульок, прапорців - 5 тис. рублів, реклама - від 5 тис. рублів.

Оплата за гру міні-гольф, як правило, встановлюється за годину або за кількість забитих куль.

1

Читайте також:

Бізнес план льодового катка

Бізнес план льодового катка

Зараз же можна отримувати досить непоганий дохід. Але не так все просто і в цьому бізнесі. Є свої тонкощі, про які обов'язково треба пам'ятати. Перш за все, потрібно знати, які вкладення будуть необхідні для відкриття сучасного крижаного бізнесу.

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.

Бізнес План спортивного комплексу

Бізнес План спортивного комплексу

Кількість людей, охочих відпочити після трудового дня, не зменшується, а тільки збільшується, незалежно від масштабів населеного пункту. Відповідно існує певна завантаженість вже існуючих місць відпочинку.

Корпоративна гра 'Зомбі гонки'

Корпоративна гра "Зомбі гонки"

Пропоную переглянути дане відео, в якому є один цікавий момент(починається на 1.20 хвилині), де показує гру як вид спорту в якому люди намагаються втекти від зомбі. Це дуже захоплюючі захоплення, приносять у повсякденне життя безліч нових позитивних емоцій.


Тому Вперед -Організація охоронного агентства. ЧОП - як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.


Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.


Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

Чим менше натуральних продуктів залишається на вітринах магазинів, тим більший попит на них з'являється. Так само розвитку бізнесу на продаж свіжих соків сприяє прагнення людей вести здоровий спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей