Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план льодового катка

   

Ще років 7-8 тому в найсміливіших ідей для бізнесу не можна було уявити, як можна отримати гідний прибуток від льодового катка.

Зараз же можна отримувати досить непоганий дохід. Але не так все просто і в цьому бізнесі. Є свої тонкощі, про які обов'язково треба пам'ятати. Перш за все, потрібно знати, які вкладення будуть необхідні для відкриття сучасного крижаного бізнесу.

По-перше, варто розуміти, що являє собою сам льодовий каток. Як правило, вони бувають трьох видів:

• під конструкціями воздухоопорными,
• під металевими конструкціями,
• під відкритим небом.

Якщо говорити про найдешевшому варіанті, то варто придивитися саме до останнього пункту. Ковзанка під відкритим небом не потребує великих інвестицій.

Якщо розглядати каток, як бізнес, то стає ясно, що ваша мета - заробляти на катанні людей, причому масовому. Ціна за годину в різних місцях може змінюватись і складати від 150 до 300 рублів.

Щоб катання було комфортним, для однієї людини потрібно 7-8 метрів квадратних площі ковзанки. Це мінімальний показник. Ще варто організувати таку послугу, як оренда ковзанів, адже більшість таких закладів непогано заробляють.

Останнім часом багато фірм практикують відвідування ковзанок цілим колективом. Це відмінний спосіб згуртувати колектив або укласти угоду з діловим партнером у неофіційній обстановці. Фірмою орендується весь каток, і за годину можна отримати до 2-3 тис. рублів. Якщо порівняти зі столицею, денна прибуток зросте до 2-3 тис. доларів.

 

  Бізнес план льодового катка  

Але, звичайно ж, ваші постійні клієнти на ковзанці - діти. Поряд з окремими відвідинами, ви зможете приймати цілі класи. Для цього варто заздалегідь (зі знижкою) підписати договір з дитячою організацією.

Крім самих відвідувань ковзанки, можна непогано заробляти на іншій рекламі. Прибуток буде йти практично з усього. В приміщенні можна розміщувати різні банери, логотипи, малюнки, можна писати рекламну інформацію прямо на квитках і так далі. Також дуже важливо домовитися про різних автоматах швидкого харчування (ви зможете отримувати гідні гроші просто за те, що вони працюють у вашому приміщенні).

Як відкрити свій льодовий каток?


Є два основні способи організувати власний каток. По-перше, можна побудувати його з нуля. Але є можливість також орендувати необхідне приміщення. Для побудови вам буде необхідна сума не менше 400 тис. доларів. В цьому випадку використовується для побудови перевірена технологія: будуть укладатися труби, які засипаються піском, а на нього заливаються лід.

Є ще один варіант для будівництва. Він полягає в тому, що використовуються спеціальні повітряні потоки, які і підтримують купол самого ковзанки. У цьому способі є свої плюси.

При третьому варіанті передбачається споруда спеціальних металоконструкцій. Вона, звичайно, передбачає особливу і чимале фінансове забезпечення. Такі варіанти ковзанок зазвичай будують поблизу великих розважальних комплексів. Але фінанси для реалізації цього виду повинні скласти не менше, ніж 2-3 мільйони доларів.
Бізнес план льодового катка
Основні витрати на каток


Як не дивно, електроенергія - найбільша стаття витрат у забезпеченні стабільної роботи ковзанки. Навіть приблизні розрахунки свідчать, що для охолодження квадратного метра знадобиться 40-50 ват/година.

А якщо заливати лід з нуля, сміливо можна множити на 3 всі ці показники. Звичайно, при подальшому заморожуванню вони будуть трохи менше.

Наступне, що ще знадобитися - це ковзани різних розмірів. Варто запастися мінімум 800 парами.

Це досить детальний бізнес план, з якого видно, що ковзанка - задоволення недешеве, але й прибуток він принесе цілком гідне. До того ж, ви отримаєте стабільно затребуваний і прибутковий бізнес.

 

Бізнес план льодового катка - Завантажити

1

Читайте також:

Організація міні-гольф площадки - бізнес

Організація міні-гольф площадки - як бізнес.

В нашій країні кожна людина чув, що є така гра під назвою гольф, але навіть десята частина цих людей у неї не грала. Так що після відкриття такого бізнесу клієнтів вам вистачить.

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.

Бізнес План спортивного комплексу

Бізнес План спортивного комплексу

Кількість людей, охочих відпочити після трудового дня, не зменшується, а тільки збільшується, незалежно від масштабів населеного пункту. Відповідно існує певна завантаженість вже існуючих місць відпочинку.

 

Тому Вперед - Бізнес план бізнес центру

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину текстилю - Завантажити

Бізнес План магазину текстилю

Інтерес бізнесу полягає в тому, що він є альтернативою торгівлі готової одягом масового виробництва. Продаючи тканини, ви даєте жінкам можливість проявити індивідуальність, підкреслити свій гарний смак.


Бізнес План дизайн студії - Завантажити

Бізнес План дизайн студії

Послуги дизайн-студії оцінюються, як правило, на 5-10% від вартості наступних робіт (будівництво, виготовлення, монтаж). Вартість розробки дизайну для поліграфії, зовнішньої реклами та інтернет-сайтів встановлюється за одиницю послуги або часу.


Бізнес План вантажних перевезень - Завантажити

Бізнес План вантажних перевезень

Здається, все це не така важка робота, саме це і стало поштовхом для роботи на даному ринку дрібним фірмам, що складається з невеликої кількості людей. Часто до таких фірмам висловлюють невдоволення самі клієнти тому, що постійно змінюються ціни за доставку, спочатку названа одна ціна, а в підсумку, через невизначених причин, виходить зовсім інша.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей