Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План дизайн студії

   

На сьогоднішній день, коли «дизайнер» - вже не тема для анекдотів, і утвердилося розуміння дизайну як ідеї, проекту і самостійного продукту, можна говорити про формування ринку дизайнерських послуг, розподілених приблизно наступним чином: промисловий дизайн - 43%, ландшафтний дизайн - 22%, графічний дизайн - 19% і дизайн мультимедіа - 13%.

Типологія учасників ринку: проектні інститути спеціалізуються на міських об'єктах, малі архітектурно-дизайнерські фірми (в середньому 3-5 співробітників, рідше 10-15 чоловік) займають значну і стабільну частку ринку приватних та офісних інтер'єрів, решта - численні вільні дизайнери.

Основоположною і невід'ємною завданням для будь-якого бізнесу є визначення цільової аудиторії. Вибір: працювати з усіма клієнтами, яких вдається залучити, або вибрати вузьку групу або послугу і орієнтуватися саме на неї, - значною мірою залежить від того, диктує бізнес-план бюджету або, що частіше, навпаки.

  Бізнес План дизайн студії - Скачать  

Головні витратні складові - це комп'ютери (для роботи з графічними програмами - близько 3000 доларів) і програмне забезпечення (в Росії, зі зрозумілих причин, в основному контрафактне - від 100 доларів). Додайте сюди принтери, сканери, фото-/відеокамеру, креслярське приладдя тощо Штат з 3-4 осіб - від 1200 до 1500 доларів. Далі - ліцензія та офіс. Отримати ліцензію не так вже складно. Можна, звичайно, обійтися без офісних витрат: бюро послуг - не магазин, і дизайн - це насамперед ідеї. Але, положення зобов'язує. Оренда офісу (від 100 доларів). Клієнт обов'язково забажає ознайомитися з портфоліо, вміст якого на перший час можна скачати з інтернету.

Послуги дизайн-студії оцінюються, як правило, на 5-10% від вартості наступних робіт (будівництво, виготовлення, монтаж). Вартість розробки дизайну для поліграфії, зовнішньої реклами та інтернет-сайтів встановлюється за одиницю послуги або часу.

Якщо замовника все влаштувало, можна робити ескізи.

 

Бізнес План дизайн студії - Завантажити

1

Читайте також:

Дизайн будинку - своїми руками!

Дизайн будинку - своїми руками!

Останнім часом в дизайні стало модно використовувати ретро мотиви. Останнім часом в розмовний стиль дизайнера увійшло таке слово як «Декупаш». Що таке Декупаш? Ви дізнаєтеся, подивившись нижче представлений відео.

Дизайн комфортної кухні

Дизайн комфортної кухні

Щоб ваша кухня була комфортною зовсім не обов'язково робити її великий! Набагато важливіше зробити простір досить ергономічний - зручним, постарайтеся правильно організувати всю розстановку вашої майбутньої кухні.

Дизайн спальні

Дизайн спальні

Що робить інтер'єр спальні по-справжньому дизайнерським?
Першочергове завдання при роботі з будь-яким інтер'єром - це планування, дизайнерський спальня не є винятком.

Дизайнерська ковбаса

Дизайнерська ковбаса

Саме на цьому будується ідея бізнесу «просунутих» співробітників компанії Feldhues, які займаються випуском ковбаси з веселими обличчями в перерізі. Як було неодноразово заявлено очевидцями, таку ковбасу бачили в продажу вже в декількох країнах, а саме Ірландії, Великобританії та Німеччини.

Флокування для дизайнера Флокування для дизайнера

Якщо Ви вирішили зайнятися приватним бізнесом, а в душі Ви дизайнер, зверніть свій погляд на колір, це досить цікава ідея для відкриття своєї справи. Саме поняття "колір" для більшості вітчизняного населення ні про що не говорить, вони навіть не зможуть сказати, хоч до якоїсь області це відноситься.

 

Тому Вперед -Бізнес План вантажних перевезень

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину косметики

Бізнес План магазину косметики

Сьогодні стає все більше людей, які б хотіли працювати на себе, і найпоширенішим видом приватного бізнесу була і залишається торгівля. Ідея щодо відкриття магазину косметики досить популярна, тому що такий товар постійно користується попитом у потенційних покупців, не тільки жінок, але й чоловіків.


Бізнес План магазину тканин

Бізнес План магазину тканин

Одяг масового виробництва ніколи не зможе задовольнити повністю всіх покупців, завжди є та частина, яка хоче виглядати не як всі - це клієнти індивідуального пошиття і творчі особистості, які самі творять шедеври.


Бізнес План дитячого магазину

Бізнес План дитячого магазину

Відкриття магазину з дитячими товарами представляється дуже вигідним підприємством, оскільки на товар зазначеної групи попит не падає. Батьки будуть купувати дітям іграшки та одяг незалежно від криз і спадів у економіці.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей