Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план бізнес центру

   

Будівництво бізнес-центру - одне з вигідних варіантів вкладення капіталу. Але, щоб отримати гарантований прибуток у максимально короткий період часу, необхідно, в першу чергу, дуже складання докладного і ретельно проробленого бізнес-плану. Зрозуміло, що до кожного бізнес-проектом для бізнес-центру потрібен індивідуальний підхід і врахування певних особливостей, які складаються з регіону, класу офісної будівлі, вартості витрат з будівництва і реставрації, відсоткової знижки банківського кредиту. Але все ж, є загальна система складання грамотного бізнес-плану.

До основних пунктів плану відносяться наступні положення. По-перше, короткий опис, що містить відомості про доцільність відкриття такого центру. У рюземе описуються перспективи і терміни виконання, включаються основні показники фінансування.

По-друге, наявність основного опису проекту, куди повинні увійти цілі проекту, пов'язані з виходом на ринки фінансової нерухомості, створенням нових робочих місць, задоволення попиту на комерційну нерухомість, перспективним капіталовкладенням та ін. В основному описі повинні бути відображені загальна площа забудови загальна площа цілого комплексу, переваги місця розташування центру, детально перераховані функціональні приміщення, що складаються з конференц-залу, офісних приміщень, кафе, магазинів, паркувальних місць та ін.

 

  Бізнес план бізнес центру  

Третій пункт плану повинен описувати надані послуги. Пропонована сучасними бізнес-центрами основна послуга полягає в здачі площ комплексів в оренду, тому тут необхідно детально перераховувати кількість і функції приміщень, а саме: кількість великогабаритних і малогабаритних офісів комплексу, розміри площі і місткості конференц-залів, кафе, стоянок та інших.

Наступний пункт необхідно присвятити докладного аналізу ринку офісної нерухомості. При цьому слід відобразити детальну інформацію про оцінку та загальної характеристики ринку послуг, перерахувати конкурентні підприємства, охарактеризувавши їх і описавши за видами наданих ними послуг. Цей пункт плану повинен бути також представлений переліком основних споживачів, які будуть користуватися послугами, з оцінкою їх майбутньої конкурентоспроможності.

Бізнес-план повинен складатися з плану маркетингових заходів, плану структури і управління проектом, фінансового плану, в яких повинна відображатися чітка структура підприємства з наданням опису робочих місць та із зазначенням витрат на заробітну плату персоналу, з чітко визначеними обов'язками та графіком роботи кожного співробітника. Фінансовий план описує способи фінансування проекту, визначає розміри власних коштів та обсяги залученого фінансування в процентному співвідношенні з визначенням джерел. Фінансовий план повинен бути представлений також розрахунками по виплаті відсотків і розрахунками по погашенню позики. Крім цього, тут необхідно відобразити дані за поточними видатками, доходами, графіки окупності проекту.

  Бізнес план бізнес центру  


І нарешті, при здійсненні проекту потрібен аналіз ризиків з заздалегідь розробленими заходами щодо їх зменшення. Актуальні ризики представлені недосконалістю чинних законів - юридичний ризик, труднощами в здійсненні робіт і використанні обладнання - технічний ризик, відсутністю ринкової стратегії або помилкою в політиці цін - маркетинговий ризик та ін.

Бізнес в наш час стає головним джерелом доходом багатьох людей, тому складання бізнес-плану для бізнес-центру є копітким і трудомістким процесом, що вимагає серйозних знань у багатьох областях.

 

Бізнес план бізнес центру - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План спортивного комплексу

Бізнес План спортивного комплексу

Кількість людей, охочих відпочити після трудового дня, не зменшується, а тільки збільшується, незалежно від масштабів населеного пункту. Відповідно існує певна завантаженість вже існуючих місць відпочинку.

Бізнес План навчального центру - Скачать

Бізнес План навчального центру

Освітні курси - це досить рентабельний бізнес, так як у людей часто виникає необхідність у придбанні додаткових знань і навичок, щоб відповідати сучасним вимогам.

Дитяча школа бізнесу

Створюється враження, що у прагненні забезпечити собі якомога більшу кількість постійних клієнтів сучасні банки готові працювати навіть з малолітньою аудиторією.

Недорогі офіси... подобово!

Недорогі офіси... подобово!

Починаючий підприємець, який працює в поодинці, зазвичай не може дозволити собі придбання або оренду офісу. В той же час вести справи в домашніх умовах не дуже зручно і не дуже приємно.

Комерційна нерухомість за МКАДом

Комерційна нерухомість за МКАДом

Дана ідея бізнесу зумовлена бажанням як самих жителів Москви так і керівництвом міста. Москва досі живе за принципом: З ранку всі їдуть в бік центру, а ввечері повертаються в спальні райони.

Відкриваємо агенство нерухомості в середовищі великої конкуренції

Відкриваємо агенство нерухомості в середовищі великої конкуренції

Гість програми Олег розповідає про те, як йому вдалося відкрити і розвивати свій бізнес, здавалося б через чур конкурентному середовищі. Сам Олег говорить про те, що бізнесом у сфері нерухомості займатися не так вже й складно і називає забобонами багатьох бізнесменів, які кажуть що ринок нерухомості вже переповнений.

 

Тому Вперед - Бізнес План (ферми) фермерського господарства

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину посуду

Бізнес План магазину посуду

Зараз магазини посуду відкривати вигідно, так як на даний момент дуже великий асортимент продукції, яку можна вибрати не тільки у вигляді подарунка, але й для себе.
Для відкриття свого магазину посуду необхідно скласти бізнес план.


Бізнес План магазину керамічної плитки

Бізнес План магазину керамічної плитки

Набросаєм собі {бізнес-план}, в якому постараємося врахувати всі "підводні камені", які зустрінуться на шляху відкриття магазину з продажу керамічної плитки.


Бізнес План магазину шпалер

Бізнес План магазину шпалер

Сьогодні багато людей хочуть поліпшити своє положення відкривши власний бізнес, щоб забезпечити собі і своїй родині майбутнє. Більшість створюють свою справу, яка буде їм цікаве і принесе дохід. Для цього потрібен грамотний бізнес-план, який зараз легко скачати в інтернеті.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей