Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План (ферми) фермерського господарства

   

В даний час розвиток ферм стає все більш і більш актуальним. Багато люди скуповують в селах землю та підсобні господарства, з надією організувати власну справу. Ціна за земельну ділянку в залежності від розташування та інфраструктури може починатися від 70 тисяч рублів.

Фермерське господарство може використовуватися для тваринництва, бджільництва, плодівництва та овочівництва. Все залежить тільки від ваших бажань. Непоганим варіантом буде тваринницьке фермерське господарство, адже ви отримуєте не тільки м'ясо, але і шерсть і шкіру тварин, які також можна продати.

Якщо ви захочете вирощувати корову чи козу, то можете отримувати різноманітні молочні і кисломолочні продукти: молоко, кефір, сир, сири і т.д. Все це власник ферми може продавати молочним заводам. Цілком імовірна та продаж готових продуктів постійним торговим точкам, але для цього буде потрібно устаткування для фасування товару.

До однієї з найбільш рентабельних галузей фермерства можна віднести свинарство, так як частка споживання цього м'яса порівняно з усіма видами становить 30 відсотків, програючи тільки пташиного м'яса - більш дешевого продукту.

Свині ростуть набагато швидше іншого рогатої худоби і цілком можуть досягти позначки маси в 100 кілограм при шестимісячному віці. Не можна також не відзначити, що свині досить плодючі тварини. Свинарство є другим після птахівництва виду фермерства.

 

  Бізнес План (ферми) фермерського господарства  

Виробництво свинини за типом фермерського господарства ми можемо розділити на 3 види:
1)Промислові комплекси - стадо приблизно у 12 тисяч голів
2)Середнє виробництво - стадо від 100 до 12 тисяч голів
3)Особисте і дрібне господарство - до 100 голів

Якщо ви хочете облаштувати ефективне фермерське господарство, то вам потрібно скласти бізнес план. Припустимо, візьмемо свинарське господарство.

Збут готової продукції: збут свиней заради м'яса не викликає особливих труднощів у більшості, тим більше завдяки підтримці державою свинарських ферм. Продаж молодих свиней для розведення можна організувати з допомогою звичайного ринку приватним компаніям.

Місце для облаштування господарства: маючи на увазі той факт, що в селах знаходиться величезна кількість запустілих господарств, то сенсу будувати якесь приміщення просто немає. Можна просто орендувати або викупити вже існуюче приміщення. Необхідно встановити систему опалення. Як найбільш економний варіант можна запропонувати паливо або газ. Для встановлення мікроклімату необхідна система вентиляції. Якщо ви не обмежені в засобах, то непоганим кроком буде поставити систему гноєвидалення. Приміщення повинне мати високий рівень гігієнічного стану Всі ці умови є запорукою успішного господарства, так що економити на них вкрай не рекомендується.

Обладнання: Ви повинні будете придбати спеціальне пристосування для годівлі свиней. Годування поділяється на сухе і рідке, але сухе користується значно більшою популярністю через свою дешевизну і простоту в обслуговуванні. Також потрібно різне зоотехнічне обладнання, таке як корморазгрузчик.
Бізнес План (ферми) фермерського господарства
Персонал господарства: все залежить від кількості техніки, що використовується в господарстві. Але точно вам будуть потрібні робітники, ветеринар і зоотехнік (іноді ці дві посади можна об'єднати в одній людині), бухгалтер, керуючий фермою.

Закупівля свиней: як рекомендують професіонали, для початку необхідно приблизно 300 голів. Щоб виключити родинне змішання, краще купувати легко і свиней в різних місцях. З 300 голів потрібно 150 свиноматок, 10 кнурів, а решта голови - на відгодівлю з подальшим продажем.

Купівля корму: для вищевідзначене кількості голів потрібно 35 тонн зерна і близько 300 кілограм спеціальних добавок. Залежно від якості корму залежить надбавка у вазі свиней, а отже - ваша прибуток. Тому на цьому не варто економити.

Фінансова складова: необхідне обладнання буде коштувати близько 2 мільйонів рублів. В залежності від кількості техніки буде залежати і зарплата персоналу. Для доярки, наприклад, оплата праці починається від 10 тисяч, а у ветеринара - починаючи з 20 тисяч рублів. Вартість кормів різна, але становить приблизно 70 відсотків від вартості фінального проекту. Корм для свиней необхідно закупити з запасом на 2 місяці. Витрати на оренду приміщення складуть 4-5 мільйонів. Окупність свинарського господарства покаже себе через 3-4 роки.

 

Бізнес План (ферми) фермерського господарства - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План селянського господарства - Скачать

Бізнес План селянського господарства

Бізнес - плани селянського господарства розробляються середньострокові періоди (3 - 5 років), хоча в деяких випадках можуть охоплювати періоди тривалістю більше 5-ти років.

Свій бізнес - Свиноферма

Свій бізнес - Свиноферма

Свинарство традиційно є провідною галуззю вітчизняного тваринництва. У структурі ринку м'яса на свинину припадає понад 30%. Племінні господарства країни сьогодні розводять понад 10 порід свиней.

Розведення курей несучок

Останнім часом, все більша кількість підприємців починає освоювати ідеї бізнесу у сфері сільського господарства. До речі кажучи, це непогана можливість заробити на свій шматок хліба з маслом. Наприклад, розведення курей-несучок - це досить прибутковий вид бізнесу.

 

Тому Вперед - Бізнес План пейнтбольного клубу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину сумок

Бізнес План магазину сумок

На цьому загальному жіночому обожнювання сумок можна створити досить прибутковий бізнес, пов'язаний з відкриттям магазину дамських сумок, але спочатку потрібно розробити бізнес план магазину жіночих сумок.


Бізнес План магазину медтехніки

Бізнес План магазину медтехніки

Насамперед, необхідно ознайомитися з положеннями профільного законодавства. Це також стосується Закону щодо захисту прав споживача, а також правил торгівлі відповідними товарами. Крім цього варто звернути увагу на правила, що стосуються питань побутового обслуговування.


Бізнес План манікюрного салону

Бізнес План манікюрного салону

Щоб не відбувалося у світі, прекрасна половина людства завжди буде стежити за собою. І, звичайно, краще довірити свою зовнішність професіоналу. Саме це обумовлює прибутковість манікюрного салону.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей