Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План пейнтбольного клубу

   

Пейнтбол сьогодні знаходить свою популярність, як найкращий вид активного проведення часу на природі, а це означає, що в Росії він буде мати велике визнання, а для тих, хто планує відкривати подібний бізнес з організації ігор в пейнтбол, чекає хороша прибуток.

Цей напрям лише починає розвиватися, тому навіть при існуванні конкуренції є куди розвиватися.

Пейнтбол можна розглядати не тільки як додаткову послугу на турбазі або інших базах відпочинку, але і як окремий бізнес. Суть його полягає в тому, що компанія людей одягається в спеціальні камуфляжні костюми і грають у війнушку, в якості зброї використовуючи спеціальні моделі, які стріляють кульками з фарбою. Завдання організатора стоїть у наданні відповідного місця, спеціального одягу та зброї напрокат, а також надання супутніх послуг.

Місце для проведення ігор.


Тут можна використовувати як приміщення, так і відкриті майданчики на вулиці. Наш бізнес-план буде розглядати останній варіант.

Основні вимоги до облаштування пейнтбольного майданчика
:

Необхідно спорудити або вибирати таке місце, що б на ньому було багато перешкод і різних місць для засідки. Тут можна використовувати шини, камуфляжну сітку і будь-які доступні природні матеріали для їх спорудження. Однак зверніть увагу, що така площадка повинна бути рівної і при цьому безпечною, оскільки в дані ігри найчастіше відіграють офісні працівники з сидячим способом життя, які не є професіоналами в даній області. Кращим варіантом буде облаштування кількох видів майданчиків для постійних клієнтів був вибір і підтримувався інтерес приїжджати знову.

 

  Бізнес План пейнтбольного клубу  

Для пейнтболу є кілька варіантів організації майданчиків.

Перший варіант - це ліс. Якщо це безлюдне місце, то можна просто обмежити межі майданчика за допомогою прапорців, щоб учасники не заблукали. У тому випадку, якщо дана місцевість приваблює грибників і туристів, то тут вже не обійтися без камуфляжній сітки. Існує варіант організації подібного виїзду на добу, для того щоб виїхати подалі від населених пунктів.

Другим варіантом є руїни. Тут можна використовувати занедбані будівлі виробництв, занедбані села і недобудовані будинки, якщо знайдете такі, то можна говорити про везіння. Дані місця дуже добре можна розкрутити і зробити популярними для пейнтбольних фанатів і початківців гравців. Щоб таке місце стало придатним для гри необхідно привести його в порядок, зарити ями, перевірити підвальні приміщення, спиляти арматуру, що виступає з землі або стін.

Третій варіант - це спеціально обладнаний майданчик для пейнтболу. Обгороджена ділянка оснащують в разбросанном порядку різними видами перешкод і укриттів, які можна зробити самостійно або купити готові.

Звертаємо увагу, що чим більше ви обладнаєте майданчиків, і при цьому вони будуть цікавими і оригінальними, тим більше у вас буде бажаючих, які стануть вашими постійними клієнтами у майбутньому, а значить, ви будете отримувати хороший дохід від даного бізнесу.

Для початку необхідно наступне обладнання
:

Маркери - основна зброя для гри, можна обзавестися близько 10 екземплярами, вартістю за кожен 200 дол.США.

Камуфляжні костюми - десять штук, можна купити готові або ж пошити, що дозволить заощадити, за один екземпляр потрібно буде заплатити близько 25 дол.США.

Балони, наповнені азотом або повітрям, щоб заправляти зброю або можна придбати компресорну станцію зі спеціальним ресивером. Останній варіант досить дорогий, тому перший час можна обійтися і без нього. Вартість одного балона з повітрям коштує 150 дол. США.

Захисний одяг для суддів обійдеться в 80 дол. США, необхідно буде не менше двох комплектів.

Кульки для зброї, знадобиться кілька коробок, одна обійдеться в 110 дол. США з 2 тис. штук.

Сценарії ігор не вимагають докладного опису, їх легко можна знайти в різних джерелах.
Відзначимо кілька основних видів:
ТОП ГАН, Охорона президента, Поразки, Захоплення прапора, Лисиця і гончаки, Велика гра і безліч інших.

Краще ознайомитися з подібними сценаріями заздалегідь і обладнати майданчик під них. Тоді гра буде зрозуміла всім учасникам і викликає непідробний інтерес.

Для того щоб заробити гроші на іграх в пейнтбол слід дотримуватися кількох основних правил:

По-перше, вам непогано почати самим вивчати дане питання і розібратися в нюансах цієї гри і також можна найняти професіонала.
По-друге, знайдіть гарне місце для організації майданчиків. Тут варіант розташування може бути біля зон відпочинку на природі, або ж влаштовувати безпосередньо виїзд в дикі місця і влаштовувати свого роду пікніки з грою у війнушку.

Такий виїзд може відбуватися за наступною програмою:

-виїзд за місто;
-організація самої гри;
- приготування шашлику персоналом під час гри і облаштування табору,
- пікнік після закінчення гри;
- повернення додому.

  Бізнес План пейнтбольного клубу  


Для організації стаціонарного клубу знадобиться:

Організація ігрових майданчиків, огорож і роздягалень, туалетів та місць для відпочинку, сервіс прокату і буфет.

Це зовсім не означає, що вам необхідно перейматися будівництвом, можна дані приміщення та орендувати. Для будь-якого випадку вам необхідно подумати про працівників, для деяких робіт вам не доведеться наймати профі.

Основний дохід будуть приносити кульки з фарбою, а точніше їх продаж. Сто кульок обійдуться в 6 дол. США. Для гравця в день знадобиться не менше 500 штук, десять чоловік вже придбають п'ять тисяч кульок, якщо грають дві команди по двадцять чоловік, то виручка від кульок з фарбою складе 400 дол. США. Якщо це корпоративна гра, то і гравців буває набагато більше, а за кульки зазвичай сплачує організація, тому і дохід від гри виходить більше в рази. Однак таких клієнтів потрібно знайти, а перед цим і постаратися створити собі репутацію.

Другий спосіб заробити на пейнтболі - це прокат обладнання та костюмів

Третім способом заробітку є продаж супутніх товарів і послуг, які можуть знадобитися людині на природі.

 

Бізнес План пейнтбольного клубу - Завантажити

1

Читайте також:

Корпоративна гра 'Зомбі гонки'

Корпоративна гра "Зомбі гонки"

Пропоную переглянути дане відео, в якому є один цікавий момент(починається на 1.20 хвилині), де показує гру як вид спорту в якому люди намагаються втекти від зомбі. Це дуже захоплюючі захоплення, приносять у повсякденне життя безліч нових позитивних емоцій.

Незвичайний спорт, як на ньому можна заробити?

Незвичайний спорт, як на ньому можна заробити?

Для рекламодавця така реклама - це найкращий інструмент продажу! Ваші відеоролики побачать десятки тисяч людей, а то й сотні, і ви зможете заробити непогані гроші. Для вас виходить три в одному - спорт, розвага, гроші! Що ще потрібно для молодої людини?

Пейнтбол клуб

Пейнтбол клуб

У вікні форту знову промайнула тінь. Судячи з усього, він останній з їх команди, як і я з нашої. Убити його - і перемога за нами. Втім, він думає про те ж. З боєзапасом туго, залишилося всього-то 20 кульок і одна граната.

 

Тому Вперед - Бізнес-План кафе-булочної

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План інтернет магазину

Бізнес План інтернет магазину

Інтернет настільки розширив можливості нашого життя, що відкриття інтернет-магазину сьогодні приваблює багатьох підприємців-початківців. Дійсно, чого ж простіше, адже платити за оренду торгової площі, наймати продавців не потрібно , потрібно лише створити гарний сайт і почати продавати вибраний товар.


Бізнес План чайного магазину

Бізнес План чайного магазину

Чайний магазин - можливо найкращий напрямок бізнесу для тих, хто любить заробляти завжди залишаючи клієнта задоволеним. Чай - це те, що завжди буде користуватися величезним попитом і його різновид велика.


Бізнес План магазину жіночої білизни

Бізнес План магазину жіночої білизни

В останні роки зріс попит на жіночу білизну, про що свідчить збільшення обсягу продажів даного товару. Не дивно, що все більше підприємців вкладають кошти в цю сферу бізнесу.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей