Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину шпалер

   

Сьогодні багато людей хочуть поліпшити своє положення відкривши власний бізнес, щоб забезпечити собі і своїй родині майбутнє. Більшість створюють свою справу, яка буде їм цікаве і принесе дохід. Для цього потрібен грамотний бізнес-план, який зараз легко скачати в інтернеті.

Розглянемо такий потрібний вид бізнесу, як торгівля шпалерами, то є товаром, який має попит серед населення завжди. Для відкриття даного виду бізнесу знадобитися стартовий капітал у 2150000 рублів і грамотний бізнес-план.

Але ця сума буде змінюватися в залежності від розміру магазину, який Ви збираєтеся відкрити. Коли Ви дозрієте для відкриття свого магазину Вам треба буде розрахувати всі витрати, а тому рекомендуємо звернутися до фахівців, якщо у Вас немає досвіду в даній сфері.

  Бізнес План магазину шпалер  

Вкладення

По-перше, на купівлю або оренду приміщення магазину у Вас піде від 250000 до 1000000 рублів. Крім того, Вам треба буде придбати або орендувати необхідне обладнання, в тому числі ваги і касовий апарат, Вам це обійдеться в 250000 рублів. На юридичну реєстрацію бізнесу у Вас піде 10000 рублів. Вкладення в оборотні кошти становлять 80000 рублів. З цього всього у нас вийти приблизно сума у 2150000.

Бізнес планування

На сьогоднішній день існує дуже велика кількість матеріалів для покриття стін в приміщеннях, але все ж шпалери продовжують користуватися великою популярністю. Сучасні технології сприяли поліпшити якість шпалер, у зв'язку з чим їх можна довше використовувати.

При складанні бізнес плану слід розглянути кілька напрямків:
- основна продукція: шпалери для стін і стелі;
- супутня продукція у вигляді клею, валиків для нанесення клею тощо;
- додаткова продукція: картини, годинники і т. д.

Асортимент Вашого магазину повинен бути великий, а тому потрібно грамотний продавець-консультант, який допоможе покупцям зробити правильний вибір.

Доходи і витрати

Розглянемо Ваші приблизні доходи при правильній організації бізнесу. При одній продажу на суму в 1000 рублів, якщо до Вас прийшов 1000 відвідувачів, принесе Вам 1000000 рублів доходу.

Ваші витрати складуть приблизно 100000 рублів. Витрати на закупівлю товару, на зарплату працівникам, комунальні платежі, обійдуться в 700000 рублів. З цього виходить 800000 рублів. Прибуток - 200000 рублів. Податки складають 40000 рублів, а тому чистий прибуток - 160000 рублів. Окупність магазину - 12 місяців.

 

Бізнес План магазину шпалер - Завантажити

1

Читайте також:

Магазин з продажу шпалер з чого почати бізнес? Бізнес-план

Магазин з продажу шпалер

Досить цікавим виглядає один з видів бізнесу, який займається торгівлею шпалерами. Цей товар завжди затребуваний і ніколи не залежується на полицях магазинів. Для відкриття такого бізнесу, необхідно мати стартовий капітал, приблизно 2150000 рублів

Бізнес на послуги з поклейки шпалер

Бізнес на послуги з поклейки шпалер

Бізнес ідея на послуги з поклейки шпалер, пов'язана в першу чергу з найбільш нелюбимим і складним заняттям при проведенні ремонту, не рахуючи укладання плитки.

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт приватного житла зажадає від вас вміння і навичок, які в подальшому стануть вашою рекламою, тому що в такому бізнесі головне складові успіху - це «сарафанне радіо».

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину дитячого взуття

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План виробництво води

Бізнес План виробництво води

Ні для кого не секрет, що для вживання в їжу, люди намагаються вибирати найбільш чисту і якісну воду. Її виробництво та доставка в наш час є альтернативним заняттям. На думку багатьох експертів зараз відбувається певний бум в цьому роді діяльності і з часом, тенденція його зростання буде тільки збільшуватися.


Бізнес План ремонт квартир

Бізнес План ремонт квартир

Необхідно врахувати, що робота такої фірми носить сезонний характер, левова частка замовлень припадає на період з ранньої весни до кінця осені. Цей фактор необхідно врахувати при рекламної кампанії. В місяці найменшого попиту, залучати клієнтів з допомогою різних знижок і акцій


Бізнес План юридичні послуги

Бізнес План юридичні послуги

Бізнес-план юридичної контори - це бізнес план проекту, який полягає у відкритті компанії по наданню юридичних послуг. Сьогодні в інтернеті можна скачати такий проект.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей