Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План магазину дитячого взуття

   

Дитяча ніжка має тенденцію до постійного зростання, тому необхідність частих покупок взуття для малюків не викликає сумнівів. Відкриття магазину, який займається продажем дитячого взуття, навряд чи буде збитковим заходом. Але для того, щоб правильно налагодити бізнес, важливо ретельно продумати всі його основні моменти і оформити їх у бізнес-план.

1. Первинна організація бізнесу.

1.1. Місцерозташування.
Вибір місця для магазину - дуже важливе питання в роздрібній торгівлі. Магазин з дитячим взуттям вигідніше всього розташувати або в діловому, або густонаселеному спальному районі. Для цього можуть підійти як торгові центри, так і окремі будівлі. Для зручного розташування товару краще вибрати приміщення з площею близько 40-50 кв.м.
1.2. Обладнання.
Серед необхідного обладнання, яке може бути як нових, так і вже брали участь у бізнесі, особливо важливим є вітрини, стелажі, касові апарати, дзеркала, пуфики.
1.3.Персонал.
Для сталого функціонування магазину потрібні 2, а краще 4 продавця, які можуть працювати, змінюючи один одного. Так як продавець - особа магазину, то важливо стежити за їх зовнішнім виглядом і їх культурним поводженням з клієнтами. Покупці це оцінять, особливо якщо це покупці з дітьми.
Всі важливі адміністративні питання перебувають у віданні керуючого.

  Бізнес План магазину дитячого взуття  

2. Товар і збут дитячого взуттєвого магазину.

2.1. Асортимент.
Серед пропонованої взуття повинні бути всі розміри. Особливо слід звертати увагу на наявність розмірів для дітей молодше 10 років, нога яких росте особливо інтенсивно і взуття швидко зношується. Асортимент повинен мати сезонну спрямованість і бути доступним за ціною.
2.2. Постачальники.
Вибір постачальників зазвичай великий, і тут важливо правильно визначитися з однією або декількома фірмами, які будуть доставляти тільки якісну сертифіковану взуття. Жоден батько не захоче купити своєму чаду незручні або некрасиві черевики або чоботи. Встановлення націнки повинна бути адекватною якості матеріалу і пошиття взуття.
2.3. Маркетинг.
Щоб магазин дитячого взуття був частопосещаемым, потрібно, щоб про нього знали, для цього необхідно проводити рекламні акції на радіо, в Інтернеті, активно використовувати зовнішню рекламу. До популярним маркетингових ходів ставитися проведення розпродажів, введення дисконтних карток, організація розіграшів, знижок.

3. Основні організаційні моменти по бізнесу, пов'язаного з торгівлею дитячим взуттям.

3.1. Організаційна форма
Найвигідніше свою справу надати таку організаційну форму, як «Індивідуальний підприємець».
3.2. Система оподаткування.
Роздрібна торгівля дитячим взуттям знаходиться у пільговому режимі оподаткування - ЕНВД. Якщо в регіоні ЕНВД не застосовується, то можна обрати спрощену систему оподаткування.
Але перш ніж запускати свій бізнес-план в дію, необхідно проаналізувати обсяги можливих продажів, рівень попиту, а також діяльність конкурентів. Щоб об'єктивно оцінити доцільність відкриття бізнесу, дізнатися приблизний термін окупності проекту, необхідно розробити ТЕО, в якому враховуються суми необхідних інвестицій, місячні доходи і витрати, чистий прибуток і ін Таблицю подібних обчислень можна скачати з відповідних сайтів або замовити в спеціалізованих центрах.

 

Бізнес План магазину дитячого взуття - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План магазину взуття

Бізнес План магазину взуття

Одяг та взуття є другим після продуктів харчування по популярності товаром. Відкрити взуттєвий магазин нескладно, важливо знати деякі його особливості. Цей бізнес-план ви можете завантажити і використовувати як підручний матеріал у відкритті власного магазину.

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.

Продаж взуття для чоловіків

Спочатку будь-продукт робиться з розрахунку того, що його буде купувати жінка. Справа в тому, що жінки по своїй натурі дуже довірливі, вони схильні вірити рекламі і іноді готові витратити пів зарплати на потрібний товар.

Бізнес План дитячого магазину

Бізнес План дитячого магазину

Відкриття магазину з дитячими товарами представляється дуже вигідним підприємством, оскільки на товар зазначеної групи попит не падає. Батьки будуть купувати дітям іграшки та одяг незалежно від криз і спадів у економіці.

Бізнес план відкриття дитячого магазину

Бізнес план відкриття дитячого магазину

Товари для дітей завжди будуть користуватися попитом, адже кожен батько відмовить собі в чомусь, але порадує свого малюка. Відкрити магазин дитячих товарів - це гарний початок для свого бізнесу.

 

Тому Вперед -Бізнес План магазину біжутерії

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План приватного стоматологічного кабінету - Завантажити

Бізнес План приватного стоматологічного кабінету

Якісні стоматологічні послуги завжди користувалися великим попитом. Бізнес-план стоматології легко скачати в інтернеті і він допоможе Вам відкрити підприємство, яке буде приносити постійний дохід.


Бізнес План поліграфії - Завантажити

Бізнес План поліграфії

На даний момент поліграфічний бізнес є вже не молодим напрямком, але тим не менш дуже затребуваним, а це означає, що міні-друкарень і друкарських салонів буває недостатньо, що призводить до певних незручностей людей, охочих скористатися такого роду послугами.


Бізнес План стоматологія - Завантажити

Бізнес План стоматологія

Лікар-стоматолог, відкриваючи свій кабінет, створює своє робоче місце, яке він не може втратити. А для підприємця, стоматологічний кабінет може стати постійним і надійним джерелом доходу.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей