Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План стоматологія

   

Ідея відкриття стоматологічного кабінету є дуже привабливою з фінансової точки зору.

Лікар-стоматолог, відкриваючи свій кабінет, створює своє робоче місце, яке він не може втратити. А для підприємця, стоматологічний кабінет може стати постійним і надійним джерелом доходу.

Етап перший - ліцензування.
Відкриваючи стоматологічний кабінет, слід враховувати, що ліцензію вам слід отримувати як на приміщення, так і на обладнання. Починати свою діяльність варто з пошуку відповідного приміщення. У ньому обов'язково повинні бути присутніми каналізація, гаряча і холодна вода і електрика. Слід враховувати, що до стоматологічному обладнання проводиться підведення електрики і каналізації. Дозвіл на таке облаштування кабінету вам слід отримувати у письмовій формі. Обов'язково визначтеся з кількістю робочих місць, і необхідної площі на створення одного місця.

  Бізнес План стоматологія - Скачать  

Другий етап - оформлення документів.
Стоматологічні послуги можуть надаватися без касового апарату. Оподаткування - загальна або спрощене (враховуйте що мед. послуги не обкладаються ПДВ - стаття 149 НК РФ). Кращим варіантом буде спрощена система оподаткування (дохід мінус витрати).

Третій етап - купівля обладнання.
На початку діяльності кабінету, цілком підійде й не нове обладнання. Якщо ви купуєте обладнання в кредит, то краще зупинитися на середньої цінової категорії. Крім самих стоматологічних крісел, знадобляться витратні матеріали, автоклав для стерилізації інструментів і холодильник. Не варто забувати і про необхідний набір офісних меблів. Після вибору обладнання, слід його ліцензувати.

Етап четвертий - діяльність кабінету.
Норма роботи лікаря-стоматолога - 6 годин в день. Крім лікарів, вам обов'язково знадобляться медсестри і прибиральниця кабінетів. Розцінки на послуги стоматологічних кабінетів зараз не регулюються і вибираються вами особисто.

 

Бізнес План стоматологія - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План приватного стоматологічного кабінету - Скачать

Бізнес План приватного стоматологічного кабінету

Якісні стоматологічні послуги завжди користувалися великим попитом. Бізнес-план стоматології легко скачати в інтернеті і він допоможе Вам відкрити підприємство, яке буде приносити постійний дохід.

Відкриття медичної клініки. Медичні послуги

Відкриття медичної клініки

Відкрити приватну медичну клініку може будь-який підприємець, для цього зовсім не потрібно мати медичну освіту, головне знати деякі нюанси. Часто страхові компанії відкривають свої приватні медичні клініки для економії витрат на лікування за страховими полісами.

  Бізнес-план стоматологічного кабінету

 

Тому Вперед -Бізнес План пивоварні

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес-План вирощування полуниці

Бізнес-План вирощування полуниці

Для всіх не секрет, що полуниця користується величезним попитом, відповідно і ціна на неї зростає. І тому багато любителів цієї ягоди вирішують зайнятися вирощуванням полуниці, після чого продавати. Таким чином, прості садівники стають підприємцями.


Бізнес План магазину подарунків

Бізнес План магазину подарунків

Відкриття магазину подарунків і сувенірів прекрасний спосіб дати волю своїй творчій натурі, можна реалізувати свої ідеї по наданню якісних послуг з оформлення, створення подарунків. Креативність і особливий підхід до потреб клієнтів забезпечить вам процвітання в цьому бізнесі.


Бізнес План спортивного залу

Бізнес План спортивного залу

Сучасні умови ведення бізнесу зобов'язують підприємця думати на кілька ходів вперед. Перед тим, як почати втілювати бізнес-ідею у життя, слід скласти бізнес-план.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей