Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Організація охоронного агентства. ЧОП - як бізнес

   

Організацією охоронних агентств, як правило, займаються люди, які мають відношення до правоохоронних органів, таким людям простіше бачити всю ситуацію як кажуть «з нутра».

Послуги, які може надавати охоронне агентство, визначені законом «Про приватної детективної й охоронної діяльності в Російській Федерації». Згідно цього нормативного акта охоронним агентствам дозволено здійснювати заходи щодо захисту здоров'я та життя громадян, охорони майна, в тому числі під час його транспортування, проектні роботи, монтаж і обслуговування засобів охоронно-пожежної сигналізації, надавати клієнтам консультації щодо захисту, а також забезпечувати підтримання порядку в місцях проведення різних масових заходів.

Варто відзначити, що для створення прибуткового охоронного бізнесу його організацію необхідно починати з ретельної попередньої підготовки і вивчення та аналізу специфіки і всіх нюансів бізнесу, а не з створення охоронної фірми.


 

Організація охоронного агентства. ЧОП - бізнес

 

Насамперед, необхідно мати на увазі, що для здійснення своєї діяльності приватному охоронному підприємству необхідно одержати відповідну ліцензію, що видається державою тільки тим компаніям, чий штат складається з спеціально навчених співробітників або колишніх працівників системи правоохоронних органів.

Кількість приватних охоронних підприємств у РФ зростає, як і кількість зайнятих у цій сфері, проте рівень задоволеності населення послугами не завжди позитивний. Якість охоронних послуг з кожним роком падає, а близько 10% охоронних структур створено фіктивно.

Оборот ринку охоронних послуг в місті ніхто назвати не наважився, але відомо, що в середньому на безпеку підприємство витрачає 2-5% від свого обороту. За оцінками керівників охоронних підприємств попит на послуги охоронців в останні роки значно зріс. Це пов'язано з розвитком самого підприємництва, появою великої кількості нових підприємств, які потребують стандартному наборі охоронних послуг.

При реєстрації приватного охоронного підприємства необхідна так звана ліцензія ЧОП. Дана ліцензія ЧОП є регламентованим документом і видається на підставі закону «Про приватної детективної й охоронної діяльності в Російській Федерації». Ліцензія видається строком на 5 років. Вартість ліцензії становить 1300руб.

Найчастіше, штатними співробітниками стають особи, які мають практичний досвід роботи в силових структурах або прийшли з професійного спорту молоді люди. Фізично міцні і володіють навичками застосування вогнепальної зброї.

Трапляються винятки, але, в такому разі, проводиться необхідна попереднє навчання і професійна підготовка майбутнього персоналу. Інакше, у разі непередбаченої ситуації, можуть загинути люди або постраждати охоронювані об'єкти.

Знову ж таки, тільки при наявності спеціально навченого штатного складу, ваше агентство отримає ліцензію, що дозволяє охоронну діяльність. Для початку бізнесу, крім ліцензування, буде потрібно реєстрація індивідуальної підприємницької діяльності.

Далі, орендуйте офісне приміщення, необхідне для особистих зустрічей з замовниками, ведення і зберігання документообігу, проведення співбесід і нарад. Невелике приміщення в межах однокімнатної квартири саме логічне рішення. Додатково обладнайте «зброярню» для зберігання зброї і патронів.


  Організація охоронного агентства. ЧОП - бізнес  

 

Сам вхід у цей бізнес чи не найдешевший з усіх існуючих видів підприємництва. Щоб відкрити невеликий ЧОП для охорони, наприклад, фабрики іграшок (працювати без зброї) вистачить трьох тисяч доларів (для порівняння - перукарня стоїть на старті не менше 42 тис. доларів). Для реєстрації ЧОПа як юридичної особи (у підприємстві беруть участь кілька засновників) потрібно 10 тис. руб., в якості індивідуального підприємця - 2,5 тис. руб. Решта суми піде на оренду невеликого приміщення, придбання оргтехніки та пошиття форми.

Зарплата співробітників охоронного підприємства (що працюють без зброї) становить 8-9 тис. руб. при режимі добу - на роботі, троє - вихідні. За такі гроші москвичі працювати не хочуть, тому і виникає дефіцит охоронців. В результаті в ЧОПах в основному працюють представники російських регіонів. Деякі керівники підприємств ностальгічно помічають, що «професія втрачає престиж, а контингент старіє». Послуги охоронця зі зброєю оцінюються на 30-40% відсотків вище - 11-15 тис. руб. в місяць (при тому ж графіку роботи). Охоронці отримують від 30 тис. рублів.

Успішні охоронні агентства працюють з рентабельністю мінімум 15%, у середньому вона досягає рівня 20-25%. Надання послуг охоронців дає рентабельність до 100%.

1

Читайте також:

Бізнес-План підприємства по наданню охоронних послуг

Бізнес-План підприємства по наданню охоронних послуг

На сьогоднішній день у охоронних послугах бідують практично всі відомі особистості, починаючи від політиків і закінчуючи приватними підприємцями не кажучи вже про різноманітних організаціях. Відомо, що на здійснення безпеки підприємство витрачає в середньому 2-5% від усього обороту.

Організація ЧОПа. Охоронне агентство

Організація ЧОПа. Охоронне агентство

З розвитком бізнесу власники все частіше користуються послугами приватних охоронних підприємств. Організувати ЧОП можна всього за 3 тисячі доларів. Цих грошей вистачить на початковому періоді, а у подальшому необхідно розвивати бізнес і вкладати в нього.


Тому Вперед -Організація футбольного Пабу (Бару) - Ідея Бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес послуги з ремонту взуття

Бізнес послуги з ремонту взуття

Послуги з ремонту взуття це малий бізнес, який вимагає більше не грошових вкладень, а вкладень в свою майстерність і вміння, тому для початку варто повчитися і попрацювати за наймом в діючих майстерень.


Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Організуємо дискотеку. Прибуток з дискотеки

Дискотека для багатьох людей є місцем де можна дозволити себе розкріпачити в якійсь мірі. Темні приміщення, гучна музика - це невід'ємна частина відпочинку молоді. Організацією дискотек займаються активні люди, що ведуть нічний спосіб життя.


Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Свій бізнес - Пивний Бар(Паб). Продаж пива

Справжнє смачне пиво - це напій для небідних людей. Поціновувачів цього напою дуже багато і тому правильно обрана і оформлене приміщення для Бару (Пабу) завжди буде збирати безліч небайдужих людей, ваших клієнтів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей