Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Організація ЧОПа. Охоронне агентство

   

З розвитком бізнесу власники все частіше користуються послугами приватних охоронних підприємств. Організувати ЧОП можна всього за 3 тисячі доларів. Цих грошей вистачить на початковому періоді, а у подальшому необхідно розвивати бізнес і вкладати в нього.

Отже, в першу чергу слід зареєструвати фірму, на це піде 2 - 10 тисяч рублів, залежно від організаційно-правової форми. Необхідно також орендувати приміщення під офіс, придбати оргтехніку і пошити форму.
Для здійснення діяльності охоронному агентству необхідна ліцензія, її вартість 1300 рублів. Ліцензія видається за умови, що у фірмі працюють співробітники, які пройшли спеціальне навчання, або колишні працівники правоохоронної сфери. Щоб вивчитися на охоронця, досить витратити 700 рублів в спеціальному навчальному закладі.
Така організація видасть посвідчення і надасть право носити і використовувати зброю та спецзасоби. Однак використовувати зброю можна тільки після успішної здачі іспиту у відділі ліцензійно-дозвільної роботи УВС.

Заробітна плата працівників підприємства становить 8-9 тисяч рублів, охоронців зі зброєю - 11-15 тисяч рублів, охоронців - 30 тисяч рублів.


 

Організація ЧОПа. Охоронне агентство

 

Крім того, законодавство передбачає необхідність застрахувати життя і здоров'я охоронців. Охоронців, які в разі необхідності можуть і під кулі встати, страхують на 30-40 тисяч доларів, всіх інших працівників - на 50-60 тисяч рублів. При цьому необхідно відразу заплатити річну суму страховки. У разі нанесення шкоди здоров'ю охоронника або його смерті, страхова компанія виплачує йому або його родичам суму страховки.

Окремо слід визначитися з пошуком клієнтів. Довірити життя або дороге майно фірмі, яка не має репутації, напевно, мало хто захоче. Тому шукати клієнтів слід ще до реєстрації підприємства. В житті охоронні фірми відкривають колишні співробітники правоохоронних органів, які вже мають список підприємців, які зверталися до них за допомогою подібної. З часом хороша ділова репутація ЧОПа приверне до нього потік потрібних клієнтів.

При розширенні бізнесу незмінно доводиться працювати зі зброєю. Так, для супроводу цінних вантажів зброю охоронцеві просто необхідно. Для його зберігання потрібна спеціальна кімната, яка оснащена залізними дверима, обнесена залізною решіткою і має сейф. Облаштування такого приміщення потребує близько 300 тисяч рублів. Крім цього, приміщення повинно цілодобово охоронятися, а це витрати на зарплату чергового - 10-20 тисяч рублів і сигналізацію - 25 тисяч рублів. Законодавець дозволяє ЧОПам використовувати тільки два види зброї - довгоствольна рушницю "Сайга" і пістолет ІЖ-71.

Рентабельність бізнесу з надання послуг з охорони майна 15-25%, а фірм, які надають послуги охоронців - 100%.

1

Читайте:

Бізнес-План підприємства по наданню охоронних послуг

Бізнес-План підприємства по наданню охоронних послуг

На сьогоднішній день у охоронних послугах бідують практично всі відомі особистості, починаючи від політиків і закінчуючи приватними підприємцями не кажучи вже про різноманітних організаціях. Відомо, що на здійснення безпеки підприємство витрачає в середньому 2-5% від усього обороту.

Організація охоронного агентства. ЧОП - бізнес

Організація охоронного агентства. ЧОП - як бізнес

Організацією охоронних агентств, як правило, займаються люди, які мають відношення до правоохоронних органів, таким людям простіше бачити всю ситуацію як кажуть «з нутра».


Тому Вперед - Бізнес на компанії вантажоперевезень

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.


Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

На сьогоднішній день Китай по праву є лідером з виробництва різноманітних товарів. Багато великі виробники переносять свій бізнес в країни третього світу, де виробництво набагато вигідніше, ніж в розвинених країнах.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей