Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на компанії вантажоперевезень

   

Бізнес на здійснення вантажоперевезень - цікава справа. Організувати транспортну компанію, яка здійснює таку діяльність в цей час нескладно. Важливо знати деякі тонкощі.

Перевезення вантажу - затребувана послуга, її користуються і при квартирних переїздах, для транспортування будматеріалів, а також продовольчих та інших товарів. І, якщо ви купите кілька вантажних машин, то зможете мати стабільний та високий дохід.
Для початку з'ясуємо, який дохід можна мати з однієї машини. При обліку виплати зарплати водієві, змісту бухгалтера і сплати всіх податків, одна "Газель" дає 10 тисяч рублів в місяць чистого прибутку, пятитонник - 25 тисяч, автомобіль типу "Бичок" - 20 тисяч рублів, а фура - 100 тисяч.

Перш, ніж купувати машини, необхідно проаналізувати ринок і зрозуміти, які вантажоперевезення користуються попитом. Будівельні майданчики - це нині головний "ринок збуту" послуг вантажоперевезень, проте через кризу будівництво дещо уповільнило темпи, багато транспортні компанії зазнали збитків. На ринку велика конкуренція, проте, і купити вантажні машини, які простоюють, можна в даний момент набагато дешевше. У цій ситуації виграють власники спеціалізованого транспорту: бетономішалок, машин з маніпуляторами, конкуренція в цьому сегменті дуже мала.


 

Бізнес на компанії вантажоперевезень

 

Для здійснення послуг знадобиться, в першу чергу, транспортний засіб, посвідчення водія відповідної категорії, ПТС, документи, що підтверджують статус юридичної особи та копія паспорта. Однак не всі працюють чесно, "тіньовий" бізнес приносить дохід з однієї "Газелі" до 60 тисяч рублів і створює додаткову конкуренцію чесним фірмам.

При наданні послуг транспортні компанії користується допомогою посередників, що поставляють замовлення. Вони беруть комісію 10 - 20% з кожного замовлення.

Для того, щоб ваша фірма приносила дохід, необхідно не менше 8 машин, при цьому щомісяця в обігу перебуває близько 500 тисяч рублів і така ж сума повинна знаходитись на рахунку на випадок непередбачених обставин. Тільки при такому розкладі можна вийти на точку беззбитковості, при якій можливе утримання диспетчера, регулярна виплата зарплат водіям і прибуток для власника. Наступний етап - 16 машин в експлуатації. При такому підході до бізнесу можливий розвиток бізнесу без залучення інвестицій.

Особливу увагу необхідно приділити особистості водіїв, які будуть на вас працювати. У їх віданні буде знаходитися цінний вантаж, і минуле таких людей має бути без криміналу.
Крім того, часто необхідно перевіряти справжність документів, які надають потенційні працівники. В цьому випадку слід скористатися послугами колекторських фірм. Крім усього іншого, вони перевіряють минуле без рекомендацій фахівця.

1

Читайте також:

Бізнес план вантажоперевезень на газелі

Бізнес план вантажоперевезень на газелі

У великих промислових містах з населенням більше 150 тисяч людей дуже гостро стає питання про перевезення малогабаритної продукції на невеликі населення. Тому ця ніша в бізнесі ще не зовсім зайнята.

Бізнес проект вантажоперевезень

Бізнес проект вантажоперевезень

Цей вид бізнесу дуже поширений, але при цьому не втрачає інтерес людей, які вирішили почати працювати на себе. Основними плюсами вантажоперевезень є

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Бізнес на автоперевезення. Міжміські перевезення вантажів

Без автоперевезень і доставки вантажів сьогодні не обходиться жоден бізнес. Автотранспортом щодня перевозиться безліч різноманітних вантажів у всі точки нашої планети.


Тому Вперед - Що потрібно для відкриття парковки?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт Квартир - як бізнес. Ремонт житла

Ремонт приватного житла зажадає від вас вміння і навичок, які в подальшому стануть вашою рекламою, тому що в такому бізнесі головне складові успіху - це «сарафанне радіо».


Розклеювання оголошень. Організація свого бізнесу на оголошеннях

Розклеювання оголошень. Організація свого бізнесу на оголошення

Бізнес заснований на оголошеннях - це бізнес в сфері реклами, для того щоб з успіхом існувати в цій сфері в першу чергу від вас вимагається творчий підхід до вирішення завдань.


Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Даний бізнес є сезонним і найбільш підходить тим людям, які живуть в курортних містах і основні засоби заробляють під час пляжного сезону і напливу туристів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей