Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Що потрібно для відкриття парковки?

   

Щоб забезпечити себе легальну територію для паркування, найпростіше укласти договір з таким підприємством, какГСПП. Саме йому належить право займатися організацією парковок. Перший заступник мера столиці затверджує список і розташування таких платних парковок.

Будь-яка організація має можливість укладення такого договору, при якому відвідувачі даної організації паркуються безкоштовно, а сама компанія сплачує щомісячні рахунки ГСПП.
Паркування у великих торгових центрів оформляються автоматично орендодавцем. Будь-які відвідувачі закладу з даного документу платно або безкоштовно можуть ними скористатися.
 
Також можна розглянути варіант, коли ще на етапі будівництва будинку, якщо дозволяє територія, вже планується парковка. Входячи в комплекс споруджуваних об'єктів, парковка з самого початку обговорюється і проходить всі необхідні узгодження.
В деяких місцях організувати власну платну парковку все-таки можна. Як правило, ці ділянки немаленькі і їх ціна залежить від місця розташування, запитів чиновників, сусідів і т.д.


 

Що потрібно для відкриття парковки?

 

Після виділення ділянки і обов'язкового укладання договору, готується проектна документація на устаткування і далі йде узгодження в префектурі. Потім всі необхідні документи реєструються. Далі парковка обладнується. Потрібно врахувати, що капітальні конструкції і взагалі будь-які будівельні роботи узгоджуються з владою.

Можливий також варіант з врезом в тротуар. Але в таких випадках всі питання слід вирішувати з ГИБДД, тому що це місце стане елементом проїжджої частини. На думку людей, які вже займалися організацією такого «кишені», справа це дуже затратна, тому що буде потрібно ще неофіційна додаткова плата.

Потрібно відзначити, що дуже поширені паркування, ніде не зареєстровані і ні з ким не узгоджені. При цьому просто відгороджується зручний ділянку землі, ставляться стовпи та інші огородження. Максимум, що можна очікувати в якості покарання за такий проект - це припис про усунення перешкод для руху транспорту. Якщо відгороджується територія у дворі якого-небудь будівлі, ГИБДД в це не втручається, оскільки їх цікавить тільки проїжджа частина.

Потреба в парковках зараз колосальна, тому будь-яка винахідливість в цьому бізнесі має велику перспективність. Потрібно врахувати, що купівля стовпчиків, бар'єрів та іншого обмежувального матеріалу обійдеться в 3000 рублів за штуку. Якщо ще додати тисячу за монтаж кожного елемента, то загальна сума повного облаштування парковки на 15 місць складе приблизно п'ятдесят тисяч рублів.

1

Читайте також:

Евакуатор

Евакуатор

З кожним роком на вулицях міст стає дедалі більше машин, але разом з цим, зростає кількість аварій. Потрапили в складну дорожню ситуацію, допоможе евакуатор.

Захист гаража від злому і крадіжки

Дані зведень МВС вказують на збільшення кількості крадіжок. Серед них чималу частку становлять крадіжки майна, що зберігається в гаражах. Це і автомобілі, і магнітоли, і запчастини.


Тому Вперед - Камери і системи відеоспостереження

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів як ідея для малого бізнесу

Послуги по ремонту балконів у нашій країні можна виділити в окремий напрямок для бізнесу, так як балкон виконує безліч функцій і від балкона залежить і збереження тепла у всій квартирі.


Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Послуги з перетяжки меблів - як напрямок бізнесу

Перетяжка меблів як бізнес може працювати в декількох напрямках, це і перетяжка меблів на замовлення клієнта, а так само скупка б/у м'яких меблів і подальша її реставрація та модернізація з метою продажу.


Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

Типографический бізнес. Відкриваємо друкарню

Для відкриття друкарні важливо підібрати приміщення біля великих навчальних або бізнес центрів, ці люди стануть вашими постійними клієнтами. Відкриття друкарні увазі під собою наявність обладнання на яке вам знадобляться кошти на початковому етапі відкриття друкарні.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей