Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Камери і системи відеоспостереження. Бізнес безпеки

   

Зі збільшенням добробуту люди все частіше замислюються про збереження свого майна, а також безпеку близьких і своєї власної. Так і погроз з боку злочинців для багатих людей більше, ніж для звичайних учителів та інженерів. Таким чином, можна організувати прибутковий бізнес на приватному відео спостереження.

Системи відео спостереження бувають загальні та індивідуальні. При загальній системі камера-вічко, підключена до мережі, передає зображення в черговий пункт, працівники якого здійснюють цілодобове спостереження. При використанні індивідуальної системи пункт спостереження розташований на ділянці власника. Завданням фірми в цьому разі є лише підключення камер та іншої апаратури.

Для організації бізнесу не потрібно спеціальних знань, все обладнання та інструкції знаходяться в комплекті з камерою, а для обслуговування 50 камер достатньо 4 моніторів і однієї людини. Тим не менше, заможні люди навряд чи будуть купувати все обладнання і підключати його, вони звернуться в спеціалізовану фірму, і націнка при цьому на обладнанні може бути понад 100%.


 

Камери і системи відеоспостереження. Бізнес безпеки

 

Після установки камер, сигнал передається на координатор, потім на монітор, а далі на відеореєстратор для подальшого запису. При підключенні до загальної системи черговий у разі необхідності подзвонить в міліцію і повідомить потрібну інформацію, а при підключенні до індивідуальної системи відео спостереження за безпекою стежать співробітники клієнта.

Вартість одного комплекту обладнання індивідуального спостереження включає: камеру-вічко ціною 500 рублів, відеореєстратор і координатор по ціні 5000 рублів і монітор - 5000 рублів. Таким чином, комплект коштує 10 500 рублів, а реалізувати його можна за ціною 30 тисяч, прибуток при цьому становить 20 тисяч рублів.

Розрахунок вартості послуги при загальному відео спостереження дещо інший. Зарплата двох співробітників - 40 тисяч рублів, комплект обладнання з монітора, відеореєстратора і координатора - 15 тисяч рублів, оренда -10 тисяч рублів і 50 камер - 25 тисяч рублів. Таким чином, вартість одного чергового пункту - 90 тисяч рублів, і 50 тисяч рублів щомісяця. Встановлення однієї камери обійдеться клієнтові в 5 тисяч рублів, а обслуговування ще 2 тисячі. Отже, прибуток становить 250 тисяч рублів і 100 тисяч щомісяця. Середня місячна прибуток з одного чергового пункту становить близько 60 тисяч рублів.

Додатково можна встановлювати мініатюрні дверні видеоглазки, які останнім часом стали дуже популярні. Такі оченята дозволяють побачити, що діється за двері, не підходячи до неї, а також працюють у повній темряві. Це принесе вашій фірмі додатковий дохід.

1

Читайте також:

Виробництво і монтаж охоронних систем. Свій бізнес - системи безпеки></td>
      <td><p><a href=Виробництво і монтаж охоронних систем. Свій бізнес - системи безпеки

Бізнес по виробництву і монтажу охоронних систем, відмінно підійде людям, яким подобається працювати з електронікою, адже на виробництві охоронних систем можна заробити в рази більше, ніж на ремонті побутової техніки.

Бізнес - установка охоронних систем. Монтаж охоронних систем безпеки></td>
      <td><p><a href=Бізнес - установка охоронних систем. Монтаж охоронних систем безпеки

У охоронних системах потребують як приватні, так і юридичні особи. Якщо у вас є знайомства і можливість виходу на великі підприємства, які потребують охоронних системах, то це відмінна ідея для запуску свого бізнесу, тому що крім продажу та монтажу охоронних систем ви так само зможете заробляти і на обслуговуванні


Тому Вперед - Апарат для чищення взуття, як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Тютюновий бізнес. Продаж тютюну та аксесуарів

Торгівлю тютюном можна розділити на два різних бізнесу. У першому випадку, це масова торгівля звичайними сигаретами, в такому випадку діють свої умови бізнесу. У другому випадку, це продаж якісного тютюну для справжніх цінителів смаку.


Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

У бізнесі з фасування горішок в красиву упаковку, важливою деталлю є сама упаковка, так як багато в чому від упаковки залежить кількість продажів. Тобто перед початком бізнесу, зверніться до фахівців для розробки яскравою і такою, що запам'ятовується упаковки.


Флокування - одержання оксамитової поверхні. Бізнес Ідея

Флокування - одержання оксамитової поверхні. Бізнес Ідея

Даний бізнес матиме успіх і приносити хороший прибуток, якщо буде створюватися що називається «під клієнта», вашими клієнтами можуть бути хто завгодно, починаючи від виробників меблів і закінчуючи авто виробниками.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей