Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

   

У бізнесі з фасування горішок в красиву упаковку, важливою деталлю є сама упаковка, так як багато в чому від упаковки залежить кількість продажів. Тобто перед початком бізнесу, зверніться до фахівців для розробки яскравою і такою, що запам'ятовується упаковки.

Суть бізнесу полягає в оптових закупівлях різних видів горіхів, їх обжарке, фасування і продажу. Прибутковість такого бізнесу становить не менше 40%. Єдиним, про що необхідно серйозно задуматися - це про те, як залучити покупців на тлі вже успішно функціонують конкурентів.

Звичайно конкуренція в цьому сегменті досить велика. Це обумовлено як я вже зазначив високою рентабельністю бізнесу. Це майже ідеальний варіант для малого бізнесу у сфері продуктів харчування. Схема цього бізнесу проста - оптом закуповують різні види горіхів, обсмажуються, фасуються і продаються. Торгова націнка від 30 відсотків і вище. Але щоб успішно працювати потрібно знайти рішення, як виділитися на тлі конкурентів і завоювати відданих покупців. Як цього досягти і піде мова в цій статті.


 

Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків

 

Для розміщення виробництва фасованих горішків знадобиться приміщення. Як і для будь-якого іншого приміщення, що використовується у харчовій промисловості, тут існують досить суворі вимоги, зі знанням і врахуванням яких і слід підшукувати підходящу площа. Розмір приміщення для розміщення виробництва фасованих горішків повинен бути не менше ніж 100 квадратних метрів.

Після вибору приміщення слід перейти до придбання обладнання, необхідного для виробництва фасованих горіхів: печі для обсмажування горіхів і декількох фасувальних верстатів. Обладнання можна закупити як імпортного, так і вітчизняного виробництва, але як часто буває, зарубіжні представники пропонують до продажу обладнання більш високої якості.

Величезне значення для успіху бізнесу має упаковка. Вона повинна бути яскравою, якісної і залучати увагу покупців. Найбільш вигідною є прозора упаковка, оскільки вона, по-перше, більш дешева і, по-друге, дозволяє покупцям перед покупкою побачити товар. Що стосується розробки етикетки, то краще, якщо її буде займатися розробкою професійний дизайнер.

Увагу треба приділити не тільки упаковці, але і її вмісту - асортимент вашої продукції повинен бути широкий, щоб догодити всім вимогливим смакам. Це можуть бути як фундук і волоські горіхи, так і більш екзотичні бразильські або індійські. Не варто нехтувати сумішами - вони користуються особливою популярністю у споживача.

Що стосується збуту горішків, то вам слід найняти декількох менеджерів з продажу, також можна запропонувати співпрацю невеликим магазинам. На сьогоднішній день середня ціна одного кілограма горішків знаходиться в межах від 5 до 10 доларів. Якщо правильно організувати бізнес, то щодня можна продавати від 15 до 30 кілограмів горіхів


  Фасовка горішок в красиву упаковку. Виробництво фасованих горішків  

 

Для просування своєї продукції на ринку потрібно постійно розширювати клієнтську базу, брати участь на різних виставках, а так само співпрацювати з магазинами. З цим завданням найкраще впораються спеціально найняті менеджери - вони будуть обдзвонювати всіх потенційних покупців і візьмуть на себе всі обов'язки за поданням товару в кращому світлі.

Весь стартовий капітал піде на покупку устаткування для виробництва: печей і фасувальних верстатів, вітрин, плати за приміщення і на купівлю горіхів. Але ці витрати незабаром окупляться, адже відсоток прибутку від продажу фасованих горішків становить приблизно 40%.

1

Читайте також:

Бізнес План фасування чаю з пакетиків

Бізнес План фасування чаю з пакетиків

При продуктивності устаткування 120 пакетів в 1 хвилину і ціною упаковки 30 руб., місячна виручка складе близько 2 мільйонів рублів. За основу беремо 8-годинний робочий день і сто відсоткову реалізацію.

Бізнес на упаковці товарів. Організація цеху

Бізнес на упаковці товарів. Організація цеху

Перед організацією цеху упаковки вам слід визначитися, для кого, власне, ви будете працювати, а саме знайти великих партнерів, для старту і швидкої окупності бізнесу це найкращий варіант.

Бізнес План виробництво пакетів

Бізнес План виробництво пакетів

Поліетиленові пакети увійшли в наше життя не так давно, проте дуже міцно. Пройшли ті часи, коли їх прали і використовували повторно. Зараз практично кожен навіть невеликий магазин упакує ваш ваговий товар в поліетиленовий пакет, а мережі побільше - в пакет з власним логотипом.

Виробництво одноразового пластикового посуду

Виробництво одноразового пластикового посуду

Ринок одноразового посуду в останні роки знаходиться на стадії сталого зростання. Асортимент пропонованої продукції постійно розширюється. У хід йдуть все нові і нові матеріали. Тому все більша кількість підприємців готові вкласти кошти у виробництво одноразового посуду.

Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

Для організації бізнесу на виробництві гофрокартону та гофротари першочерговим завданням є чітко уявляти систему збуту продукції, а вже виходячи з збуту, планувати масштаби виробництва.

Надання послуг з пакування подарунків

Надання послуг з пакування подарунків

Якщо ви хочете зайнятися бізнесом, але не знаєте з чого почати? Вибір ідеї для бізнесу залежить від цілей, яких ви хочете досягти, і скільки коштів ви можете вкласти в реалізацію обраної ідеї бізнесу.


Тому Вперед -Флокірування - одержання оксамитової поверхні. Бізнес Ідея

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Організація деревообробного бізнесу. Деревообробка та Лесодобыча

Деревообробка це досить прибуткова справа, що вимагають досить великих інвестицій і з чималими термінами окупності. Але з розвитком середнього класу в нашій країні, даний бізнес виглядає досить привабливо.


Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Створення інтернет сайту (порталу) для отримання прибутку

Щоб ваш сайт - портал приносив хоч якусь істотну прибуток від вас буде потрібно дуже багато старання і терпіння. Хорошими сайтами не народжуються ними стають.


Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

При створенні нігтьової студії потрібно приділити увагу створенню дружньої атмосфери, яка буде допомагати для напрацювання постійних клієнток, майстер який нарощує нігті повинен входити в довіру до клієнтів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей