Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари.

   

Для організації бізнесу на виробництві гофрокартону та гофротари першочерговим завданням є чітко уявляти систему збуту продукції, а вже виходячи з збуту, планувати масштаби виробництва.

Гофрокартон - відмінний матеріал для виробництва гофротари, гофрокоробів, гофролотков, гофроконтейнеров, вкладишів для картонних ящиків, POS-матеріалів таких як мобайли, шоубокси. У виробництві гофротари необхідно враховувати, що гофри картону повинні бути паралельні висоті ящика. Однак гофрований короб, який приймає навантаження при укладанні вмісту в штабелі може мати різні напрямки гофри.

Технологія виготовлення гофротари полягає в наступному: картонні аркуші слід нарізати на заготовки, після чого необхідно провести формування лінії згину і высечение клапана. Вкрай важливим є не те, що лінія згину на гофротару була рівномірною і розподілялася на всьому просторі розгортки коробки. Заключним етапом виготовлення гофротари є склеювання, зшивання і упаковка. Для з'єднання гофротари використовуються сталеві дужки і приклейка. Якщо гофротара призначена для використання в харчовій промисловості необхідна ретельна перевірка матеріалу і допуск до застосування санепідемстанцією. Для виробництва більш складних різновидів гофротари або самосбрной тари використовується спеціальна штанц-форму.


 

Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари

 

По закінченні процесу виготовлення гофротару слід упакувати в пачки і пов'язати їх поліпропіленовими стрічками. Цей процес здійснюється за допомогою напівавтомата для зв'язки. Після упаковки в пачки упакована гофротара укладається на піддон. Як правило, гофротара упаковується в пачки по 10, 15, 18, 25 штук. Згідно з побажаннями замовника пачки гофротари на піддоні можна обмотати в стрейч-плівку.

Чим більше гофрованих шарів - тим жорсткіше вийде картон, і тим надійніше буде захист гофротари. Товщина гофрокартону може складати від 3 до 100 мм.

До переваг гофротари можна віднести:

- опір ударним навантаженням;

- збереження форми при вібрації;

- опір проникненню вологи і стисканням;

- легкість транспортування і складування.

Виготовляється гофрований картон з макулатури, тому дешевий і практичний у використанні.

Рідкісний товар або покупка обходиться сьогодні без упаковки і, частіше сього, це красива коробка. Пакувальні коробки універсальні і здатні зберегти навіть самі тендітні товари від псування. У харчовій промисловості картонна тара незамінна в силу своєї екологічності і повітропроникності. Продукти надовго залишаються свіжими, зберігають ароматний запах і не піддаються гниттю і захворювання пліснявими грибками.

Гофровані повітряні шари полегшують будь-яку конструкцію і надають амортизаційні (відразливі при ударі і механічному впливі) властивості. Допомагають зберегти форму як самої коробки, так і її вмісту. Завдяки універсальності матеріалу виробники розширили стандартний асортимент і пропонують на ринку не один вид пакувальних коробок.

Вам знадобиться верстат для плоскої висічки гофротари, прессролевой вирубний верстат ВМ-60 або ВМ-1100 і лінія для склеювання 4-хклапанных гофрокоробів.

Прес призначається для вирубування деталей з гофрованого картону, щільного картону, гуми, повсті та інших матеріалів з одночасною биговкой, тисненням та перфорацією, виготовлених шляхом прокатування вирубний штанц-форми між валами.

Виробнича лінія являє собою напівавтоматичний верстат, за допомогою якого висічені заготовки гофроящика складаються і склеюються.

Для реалізації своєї продукції потрібно звернутися до підприємств, які виробляють побутову хімію, до птахофабрикам або іншим великим підприємствам, які потребують упаковці свого товару


  Бізнес на виробництві гофрокартону та гофротари  

 

Зорієнтуватися з передбачуваними початковими інвестиціями найкраще, спираючись на вартість верстатного і прикладного обладнання та кінцеву продажну вартість гофрованого картону і тари. Так, прес-верстат коштує близько п'яти тисяч доларів, приблизно тринадцять тисяч доларів - лінія склеювання. Приплюсуйте вартість клею, металевих скріпок, скотчу та їх постачання разом з сировиною.

При всіх розкладах стартовими інвестиціями, що забезпечують відкриття виробничого підприємства з виготовлення і продажу гофрованого картону та пакувальної тари, можна вважати суму в двадцять п'ять - тридцять тисяч доларів. Вартість інвестицій виправдовується стабільністю виробництва і реалізацією продукції, незалежно від стану державної економіки. Очікуваний дохід у десять тисяч доларів в місяць і постійна зайнятість обумовлені вимогами сучасного ринку.

1

Читайте також:

Переробка паперу | Бізнес на вторсировину

Переробка паперу | Бізнес на вторсировину

Одним з найпростіших способів організації власного бізнесу є переробка вторсировини. Наприклад, збір і переробка макулатури. На жаль, не багато хто сьогодні ставляться до цієї ідеї серйозно, а даремно.

Бізнес План переробка сміття

Бізнес План переробка сміття

Одним з найбільш перспективних видів бізнесу в наш час стала переробка сміття, це щось інше ніж продуктовий магазин. Тому важливо відзначити, що компаній, які займаються переробкою сміття не так вже й багато, а сировини для їх роботи в нашій країні достатньо.

Бізнес План виробництво пакетів

Бізнес План виробництво пакетів

Поліетиленові пакети увійшли в наше життя не так давно, проте дуже міцно. Пройшли ті часи, коли їх прали і використовували повторно. Зараз практично кожен навіть невеликий магазин упакує ваш ваговий товар в поліетиленовий пакет, а мережі побільше - в пакет з власним логотипом.


Тому Вперед - Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Піротехнічний бізнес. Продаємо салюти і феєрверки

Піротехнічний бізнес. Продаємо салюти та феєрверки

Піротехнічний бізнес в першу чергу це торгівля сезонним товаром, основні продажі починаються ближче до нового року, а в решту часу доводиться задовольнятися рідкісними продажами на свята.


Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів, заняття, яке вимагає певних знань і навичок, тому для початку такого бізнесу вам слід пройти курси навчання по роботі з хутром, або попрацювати в ательє та накопичення досвіду.


Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

Головна перевага бізнесу з виробництва заборів полягає в тому, що не потрібно великих початкових вкладень. На початковому етапі це може бути бізнес в гаражі, по мірі розвитку можливо взяти в оренду виробниче приміщення.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей