Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Піротехнічний бізнес. Продаємо салюти та феєрверки

   

Піротехнічний бізнес в першу чергу це торгівля сезонним товаром, основні продажі починаються ближче до нового року, а в решту часу доводиться задовольнятися рідкісними продажами на свята.

На сьогоднішній день на ринку вся піротехніка поділяється на сертифіковану і піратську. Не секрет, що піратська продукція є вкрай ненадійною і небезпечною. Основними її відмінностями від сертифікованої є відсутність на упаковці російського тексту і досить низька ціна. Різниця у вартості піратської і сертифікованої піротехніки може досягати величини в 30%.

Для торгівлі піротехнічною продукцією немає необхідності в отриманні спеціального дозволу. Тим не менш, існує кілька умов, виконання яких є обов'язковим.


 

Піротехнічний бізнес. Продаємо салюти і феєрверки

 

По-перше, торгівлю можна здійснювати тільки в магазинах і тільки після отримання дозволу на торгівлю піротехнічною продукцією в УГПС.

По-друге, дітям, вік яких не досяг 16 років заборонено продавати піротехніку.

По-третє, необхідно неухильно дотримуватися умови зберігання піротехніки. Її не можна розбирати на складові частини, а зберігати в металевих шафах.

Мінімальні витрати для виходу на ринок складають близько $50 тис., з них 90% йде на закупівлю технічного обладнання і 10% - на придбання піротехнічних виробів.

Хоча на думку інших учасників ринку, грошей на організацію бізнесу з урахуванням витрат на рекламну кампанію та оренди офісних і складських приміщень буде потрібно в кілька разів більше, близько 500 тисяч. Ціна за орендований офіс, як правило, залежить від місця розташування. Великі компанії воліють влаштуватися в центральній частині міста. Гравці подрібніше - де доведеться. У Києві вартість одного метра - від $100 в центрі і від $50 на околиці. Мінімальна площа для офісу - 20 кв. м.

Приборкувачі пороху в основному віддають перевагу рекламі в інтернеті, створюючи барвисті веб-сторінки, і спам-розсилок з описом доступних і незабутніх послуг. До зовнішньої реклами відносяться скептично, говорять, що єдиний час, коли вона може «вистрілити», це кінець листопада - початок грудня. Та й то здебільшого така реклама принесе стодоларових замовників, бажаючих мещански постріляти під час новорічно-різдвяних гулянь, а «крупняк» або постійні замовники і без того заздалегідь затурбуються «розфарболвуванням небес».

Найчастіше замовники хочуть, щоб вихід на сцену директора компанії супроводжували фонтани. Зазвичай чотири-шість. Але якщо врахувати, що один фонтан коштує від $15 (виробник - Україна) до $20 (виробник - Німеччина), участь у такому заході спеціалізованої піротехнічної компанії виглядає недоцільним.


  Піротехнічний бізнес. Продаємо салюти і феєрверки  

 

Серед замовників протягом року в рівній мірі присутні всі: влітку пальму першості тримають приватники, які замовляють феєрверки на весілля, в грудні переважають корпоративні замовники, а в травні постійно надходять замовлення від держави.

Але найважче, за словами всіх учасників ринку, це зібрати всі дозвільні документи. На збір та впорядкування всіх документів для «спілкування» з чиновниками може знадобитися до $10-15 тис. і рік часу. При цьому кількість документів, які необхідно зібрати легше виразити в розмірі товщини папки - 10 см, ніж перерахувати всі папірці. Законодавець регламентує всі: від параметрів приміщення для зберігання піротехнічних засобів до щорічної здачі співробітниками заліків у спеціалізованих навчальних центрах на профпридатність.

1

Читайте також:

Лазерне шоу - як рекламний бізнес

Лазерне шоу - як рекламний бізнес

Лазерне шоу в даний час досить молодий напрямок в рекламному бізнесі. В даному бізнесі велика частина інвестицій піде на закупівлю обладнання, і рекламу.

Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

Під новий рік безліч людей витрачає шалені гроші, купуючи подарунки, сувеніри, та іншу продукцію. Організовуючи новорічний бізнес потрібно розуміти, що заробити грошей на рік вперед навряд чи вдасться, але як додатковий заробіток - це відмінна ідея.


Тому Вперед -Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна лавка»

Свій бізнес - магазин з продажу сувенірної продукції «Сувенірна крамниця»

Для відкриття магазину з продажу сувенірної продукції головною проблемою є вибір місця. Від обраного місця буде залежати ваша прибуток і успіх в бізнесі. Також варто визначитися з ціновим сегментом, на який шар населення буде орієнтована ваша продукція.


Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг

Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

Для будь-якого новоствореного сайту потрібно хостинг. У наш час інформаційні технології розвиваються зі страшною силою і відповідно попит на хостинги зростає день від дня. Але перед створенням даного бізнесу ви повинні відчувати себе в інтернеті, як риба у воді.


Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Бізнес на продажі автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

Спочатку даний вид бізнесу був суто чоловічим заняттям, але часи міняються і це прибуткова справа стала втягуватися не мало жінок, які розбираються в пристрої автомобіля не гірше сильної статі.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей