Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостинг

   

Для будь-якого новоствореного сайту потрібно хостинг. У наш час інформаційні технології розвиваються зі страшною силою і відповідно попит на хостинги зростає день від дня. Але перед створенням даного бізнесу ви повинні відчувати себе в інтернеті, як риба у воді.


Для того, щоб відкрити власний хостинг, необхідно вибрати сервер. Сервер - це потужний комп'ютер, який буде завжди підключений до мережі Інтернет, завдяки цьому ваш сайт завжди буде доступний і видно в запитах. Який саме вибрати сервер, вибирати саме вам, досить лише одного сервера, це може бути як Віндовс, так і Юнікс. Далі необхідно налаштувати сервер.


Найнеобхідніше для старту - потужний сервер з об'ємною дискової системою. Він повинен мати доступ до мережі Інтернет 24 години на добу без перерв і вихідних. Тому не варто нехтувати додатковими джерелами електроенергії. Ними можуть стати як джерела безперебійного живлення та акумулятори високої ємності, так і власний генератор. Вам належить вибрати не тільки конфігурацію машини, але і керуючу операційну систему Windows або Unix. Крім того, сервера потрібно настроїти.


  Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг  

З допоміжного програмного забезпечення будуть потрібні контрольна панель (для адміністрування даного інтернет-ресурсу) і біллінг-система (цифровий аналог каси магазину). Також важливо правильно організувати резервне копіювання інформації, яка зберігається на вашому сервері. Додатково варто розробити власний сайт. Він повинен бути простим для сприйняття, але при цьому забезпечувати ваших клієнтів всім необхідним функціоналом.


Перше і саме важливе, як вже говорилося, це сервер. Сервер неодмінно повинен бути якісний, адже саме від того наскільки він добре працює, буде залежати ваш хостинг. Він повинен мати гарну репутацію і бути розкрученим.


Другий важливий пункт це - контрольна панель. Панель значно полегшує роботу адміністратора хостингу, оскільки вона ховає безліч непотрібних пунктів, робить керування хостингом значно легше. Крім цього вона відкриває безліч інших можливостей не тільки для адміністратора, але і для багатьох користувачів.


Третім пунктом є біллінг система. Така система призначена для збору фінансів з клієнтів.
Четверте - це надмірність і бекапи. Вони допомагають зберегти дані про клієнтів, усунути всі неполадки з анкетними даними.


П'ятим не маловажним фактором є розробка власного сайту. Сайт повинен бути якісним і зрозумілим всім користувачем, інакше він просто може загубитися серед безлічі інших сайтів в Інтернеті. Після цього вам необхідно розробити бізнес і тарифні плани. Зробити це можна орієнтуючись, на приклади інших, що вже працюють хостингів.

Процес надання хостингу від свого імені називається ресселинг хостингу. Провайдери будуть розташовувати сайти ваших партнерів на сервері вашого хостинг-провайдера. Краще, якщо ваш замовник, партнер і споживач не будуть знати про те, що ви і є реселлер.


Саме ж надання хостингу для сайтів споживачів може виявитися гарним заробітком для хостинг-провайдерів. Якщо вивчити всі деталі цього ринку, то можна прийти до висновку, що крім перенаправлення майбутнього покупця на сайт провайдера потрібно буде проводити його обслуговування, ставити ціни на хостинг послуги, здійснювати платежі та надавати підтримку технічно. Звідси приходимо до висновку, що відкрити власний хостинг вигідніше, ніж брати участь у партнерських програмах. А ще, це приносить майже на 50 % більші прибутки. Саме ж партнерство полягає в тому, що реселлер виконує роботи з замовниками, звідси він є не просто продавцем, а за технічну підтримку відповідає хостер.

 

  Бізнес - інтернет хостинг для сайтів. Як організувати свій хостінг  


Реселлінг є відмінним варіантом для бізнесу. Тим більше більшість провайдерів, які працюють на ринку не перший рік, надають докладну схему партнерства. А стартували то вони не так вже і давно, а деякі так і зовсім 2-3 роки тільки на ринку існують. А все починається з надання реселлінг послуг хостингу.


Зараз сучасний реселлінг зазнає великих змін. Все доходить до того, що часом визначити реселлера практично неможливо.

Кожна людина, яка хоче створити свій хостинг, повинен усвідомлювати, що власний хостинг не принесе грошей на перших порах і що потрібно запастися терпінням знанням англійської мови і, звичайно ж, фінансами.


А ще це той бізнес, у якому потрібно буде надавати підтримку безперебійно, тому що ресурси в інтернеті це не магазини, які закриваються і відкриваються, сайти працюють 24 години на добу і 7 днів на тиждень. І вимагати постійний сервіс клієнти будуть за телефонами, ICQ і поштою.

1

Читайте також:

Репутація в інтернеті

Для успішного розвитку бізнесу потрібне повне або мінімальну присутність конкуренції. Однією з ідей є бізнес ідея відновлення репутації в інтернеті. Використання пошуку в інтернеті для збору інформації про людину ставати справою звичною.

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Створення зручного інтернет магазину для вашого бізнесу

Так само при створенні даного бізнесу вам потрібно забезпечити легкість придбання, доставки товарів до покупця і звичайно ж гарантію на товар!
Змушуйте своїх менеджерів особисто знайомитися з покупцями, хоча б в спілкуванні по телефону - це великий плюс!

 

Тому Вперед - Бізнес на продажу автозапчастин. Магазин Авто-ремонту

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.


Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.


Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торговельної точки

Бізнес на свіжовичавлених соках. Організація торгової точки

Чим менше натуральних продуктів залишається на вітринах магазинів, тим більший попит на них з'являється. Так само розвитку бізнесу на продаж свіжих соків сприяє прагнення людей вести здоровий спосіб життя.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей