Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

   

Алюміній - це легкий метал, що в даний момент алюмінієві конструкції використовуються в багатьох галузях, у тому числі, будівництво. У алюмінію безліч переваг і тому організація цеху по виробництву алюмінієвих конструкції є перспективним бізнесом.

Для організації власного бізнесу з виробництва алюмінієвих конструкцій необхідно отримання відповідної дозвільної документації, в яку входять ліцензія на проведення будівельно-монтажних робіт, сертифікат на виробництво і сертифікат відповідності продукції.

Для розміщення цеху з виробництва алюмінієвих конструкцій знадобиться приміщення. Його площа повинна становити від 100 до 150 кв. м. Які-небудь жорсткі вимоги до виробничих приміщень відсутні. Більш того, для зберігання продукції немає необхідності мати в наявності велике складське приміщення. Для зберігання фурнітури вистачить кімнати, що має площу в 24-30 кв. м.


 

Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху

 

Важливо знати, що обладнання для цеху не обов'язково має бути новим. Відремонтована техніка з Німеччини чи Польщі обійдеться набагато дешевше і зможе заощадити до 40% витрат.

Крім обладнання для налагодженого виробництва потрібно також комп'ютер, в якому можна буде встановити спеціальну програму для облікового ведення бізнесу, а також для проектування конструкцій, виходячи із замовлень, що надходять, і різних розрахунків, доходів, витрат, вартості виробів та іншого. Звичайно, придбання комп'ютера не обов'язково, але, щоб уникнути ручної роботи при розрахунках, і, відповідно, догляду на це великої кількості часу, комп'ютер буде все-таки необхідний.

Крім того, займаючись бізнесом з виробництва алюмінієвих конструкцій, неможливо буде обійтися без автомобіля для перевезення тих самих конструкцій. Тому, якщо на початкових етапах роботи не буде достатніх коштів на його придбання, тоді буде необхідно на перший час орендувати такий транспорт.

Персонал

Кількість працівників підприємства, що спеціалізується на складанні 5-10 віконно-дверних конструкцій в зміну, не перевищує 8-12 осіб. Дві третини працівників займаються виготовленням конструкцій та їх установленням, а решта - прийомом замовлень та продажем готової продукції.

У виробничому цеху працюють начальник виробництва і збирачі. Начальник виробництва (або майстер зміни) стежить за дотриманням технологічного процесу. Інші спеціалізуються хто в чому. Хто - в різанні алюмінієвого профілю, хто - в з'єднанні і пресуванні кутів, хто - під фрезерування отворів для фурнітури (як правило, робітники без праці можуть замінити один одного). Заробітна плата робітника у фірмах становить еквівалент $120-320, майстра дільниці - $200-500.

Про монтажників... Бригада монтажників зазвичай складається з двох-трьох чоловік. До них особливі вимоги. Буває, що вікна або двері фірма виготовляє якісні, а їх установка залишає бажати кращого. Замовнику робота не сподобалася, і... вікно потрібно монтувати знову. Втрачається час і гроші. Тому деякі виробники монтажною бригадою не обзаводяться. Вони продають власні вироби будівельно-монтажних фірм, що спеціалізуються саме на установці конструкцій. Кількість таких партнерів може досягати 10-15.

Якщо фірма орієнтується на випуск складних архітектурних систем (фасади, куполи, зимові сади тощо), то обов'язково потрібно підшукати грамотного інженера-конструктора. Настільки необхідного фахівця можна або навчити самостійно, витративши на це два-три місяці і кілька тисяч доларів, або переманити з іншої компанії, пообіцявши хорошу зарплату ($500-800).


  Бізнес на виробництві алюмінієвих конструкцій. Організація цеху  

 

Складальників вікон і вітрин, кваліфікованих монтажників можна виховати на спеціальних курсах підготовки і навчання в навчальних центрах, організованих представниками виробників профілю. До речі, представники "профільних" фірм періодично проводять безкоштовні семінари та практичні заняття для всіх охочих. За словами фахівців, хорошим монтажником або зварювальником профілів стають за три-чотири місяці.

Що потрібно для організації підприємства з виробництва алюмінієвих конструкцій? По-перше, оформити документи. По-друге, придбати комплект обладнання. По-третє, орендувати приміщення. За словами практиків, в залежності від розмаху підприємства загальна сума капіталовкладень може скласти від $5 тис. до $50 тис. За словами виробників, при мінімальних стартових вкладеннях гроші можна "відбити" за півроку-рік. При максимальних через два роки.
Рентабельність складання алюмінієвих конструкцій - 10-12%.

1

Читайте також:

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей є досить простим процесом і може проводитися навіть просто добре обладнаній майстерні. Цей бізнес краще починати підприємцям, які мають деякі технічні здібності.

Бізнес на металобрухт - пункт прийому металу

Бізнес на металобрухт - пункт прийому металу

Багато хто напевно не пам'ятають той прекрасний радянський час, коли піонери після уроків збиралися в бригади по збору металобрухту. Вчителі і вихователі влаштовували змагання між класами, будучи впевненими, що ці суспільно-політичні акції роблять дітей згуртованішою і дружний.

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Продаж металевих дверей - організація бізнесу

Установка металевих дверей - це не просто чергове віяння моди, а дуже важливе засіб для захисту житла і всього того, що знаходиться всередині. Практично кожен житель країни є потенційним покупцем такого важливого предмета інтер'єру.


Тому Вперед - Бізнес на продажу перук. З чого почати?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

На сьогоднішній день Китай по праву є лідером з виробництва різноманітних товарів. Багато великі виробники переносять свій бізнес в країни третього світу, де виробництво набагато вигідніше, ніж в розвинених країнах.


Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Бізнес на продаж спортивного харчування. Прискорювачі росту м'язів

Все більше і більше людей втягуються в спорт і здоровий спосіб життя. Для таких людей і було придумано спортивне харчування та різноманітні прискорювачі росту м'язової маси.


Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Бізнес - парфуми на розлив. Торгівля парфумами

Торгівля парфумами на розлив останнім часом набирає обертів. Завдяки новим технологіям вартість духів можна знизити на кілька сотень відсотків при цьому якість продукції істотно не зміниться.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей