Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на металобрухт - пункт прийому металу

   

Багато хто напевно не пам'ятають той прекрасний радянський час, коли піонери після уроків збиралися в бригади по збору металобрухту. Вчителі і вихователі влаштовували змагання між класами, будучи впевненими, що ці суспільно-політичні акції роблять дітей згуртованішою і дружний. І це було дійсно так. На збір металобрухту йшли не з під палки, а за бажанням, вбачаючи в цьому азарт і спортивний інтерес. Золоте був час.

"Золоте" воно і нині, щоправда, дещо в іншому ракурсі. Зараз на металобрухт роблять бізнес, і треба сказати, непоганий. Розглянемо це питання докладніше.

Візьмемо типовий приклад, не велике місто, а провінцію з приватним сектором. Буде це російська провінція, або українська, різниці особливої немає. Те, що це провінція, ні в якому разі не є перешкодою до заробляння на металі. Навпаки, основні джерела надходження металобрухту - це, насамперед, приватний сектор провінцій. Так і точок прийому металобрухту не так вже й багато. Приймається тут металобрухт набагато дешевше, ніж у великих містах, отже, Ваш дохід від цього буде тільки рости.

Відразу обмовимося, бізнес надзвичайно незвичайний, сміливо можна сказати зовсім незвичайний, так як по суті є нелегальним бізнесом. Але наша мета - діяти тільки в правовому полі.

В будь-якому іншому роді бізнесу з Вас візьмуть гроші за той товар, який Вам запропонують. А тут все навпаки. Ви платите людям грошові кошти за той "залізний сміття", який Вам здають на пункт прийому металу. В цьому і вся "принадність" цього роду занять. Тут немає застійного періоду, так як гроші потрібні всім і зараз. Однак є нюанси, про які необхідно знати.

Що необхідно для початку бізнесу? Тут не будемо зачіпати "паперові" справи, які легалізують Вашу діяльність як приватного підприємця.

 

Бізнес на металобрухт - пункт прийому металу

 

Звернемося до "земного". Для початку потрібно розташовувати сумою близько 2000 у.о. Дохід за рік, якщо все складеться вдало, складе від 18 000 у.о. до 20 000 у.о. Перші грошові вкладення можуть повернутися через місяць-інший. Можна взятий у банку кредит. Якщо Ви все будете робити правильно, то через 10-15 днів здасте першу машину "Вашого чорного золота". Одна ходка - це не менше 10 тонн металу.

Підраховано, що оптимально на кожному кілограмі Ваш заробіток складе мінімум 5 центів, тобто одна ходка додасть в скарбничку близько 450-500 доларів. Таких ходок протягом місяця може бути від однієї до будь-якої цифри, в залежності, де розташована ваша точка прийому металу і вона одна, чи їх кілька. Що стосується розцінок, то важкий чорний метал купується, наприклад, по 10-15 центів за кілограм, а жерсть - по 3-5 цента за кілограм, великі габарити (іржаві холодильники, газові плити тощо) - по 4-6 центів.

У пункті прийому завжди повинні знаходитися два працівники: приймальник, його справа ваги і розплата з клієнтом за металобрухт, і другий, який займається розбиранням металу, різні старі двигуни, тобто все, що підлягає розбиранню. Алюміній коштує 1 долар за кілограм, мідь, приміром, коштує 2.7 долара за кілограм і бронза - 1.3 долара і т.д.

Як правило, за тиждень збирається до 400 кілограмів кольорового металу, вагу достатній, щоб його здати і заробити близько 120 доларів в тиждень, це без урахування чорного металу.

Організація прийому. Приймальник заступає на зміну тоді, коли його змінник здав попередню машину з металом і на папері відзвітував перед господарем. Тривалість зміни продовжується до тих пір, поки вага не досягне 10 тонн мінімум чорного металу. Режим роботи цілодобовий, тому що основний потік металу приходить ввечері, а іноді і вночі. Ночує приймальник на місці. Такий режим їх влаштовує, так як за два тижні заробляють не менше 250-300 доларів, з яких 100 доларів легальної "хазяйської" зарплати плюс 200 на різних недовесах.

З інвентарю необхідно: ваги, на які можна відразу зважувати близько тонни металобрухту і другі ваги зі стрілками і з гирями для прийому кольорового металу. По грошах це обійдеться від 400 до 600 доларів, дешевше, звичайно, обійдуться. ваги б/у. Про "даху" в статті не пишемо, кожен займається цим питанням по "індивідуальному" планом.

Головний, мабуть, нюанс даного бізнесу - місце, де у Вас будуть брати метал оптом.
Це може бути:
- точка прийому оптом металобрухту, самий, що не є менш клопітна місце здачі сировини;
- другий варіант - це порт, якщо, звичайно, Ви живете біля моря. Якщо ні, то про це варіанті забуваємо. Тут багато всяких "підводних течій", з якими при необхідності слід познайомитися;

При здачі машини або в порту, або на оптовій точці прийому, бажано бути присутнім особисто, так як грошовий розрахунок здійснюється безпосередньо на місці і не варто довіряти це приймальнику. Хоча приймальник повинен бути хорошим знайомим, адже Ви кожен день будете давати йому "кругленьку суму" на закупівлю металу.

Не забувайте щоранку починати з того, щоб дізнатися на оптовій точці прийому про ціни, як на кольоровому, так і на чорний метал. Ось, мабуть, і весь лікнеп з налагодження бізнесу на металобрухт. Успіхів!

1

Читайте також:

Бізнес План переробка сміття

Бізнес План переробка сміття

Одним з найбільш перспективних видів бізнесу в наш час стала переробка сміття, це щось інше ніж продуктовий магазин. Тому важливо відзначити, що компаній, які займаються переробкою сміття не так вже й багато, а сировини для їх роботи в нашій країні достатньо.

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей є досить простим процесом і може проводитися навіть просто добре обладнаній майстерні. Цей бізнес краще починати підприємцям, які мають деякі технічні здібності.


Тому Вперед - Виробництво піци як бізнес

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Бізнес по розведенню бджіл. Доходи від продажу меду

Перш ніж починати бізнес з розведення бджіл і продаж меду, потрібно хоча б теоретично навчитися цьому специфічному справі, благо джерел інформації вдосталь, адже бджіл розводять з глибокої давнини.


Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

Бізнес організація платної риболовлі. Створення платного ставка

При правильному підході бізнес на платній риболовлі здатний приносити хоч і не велику, але зате стабільний прибуток дуже довгі роки. Але організовуючи платний ставок ви самі повинні бути людиною захоплюється риболовлею.


Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних і м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів. Збірка корпусних та м'яких меблів

Бізнес на послуги по зборці меблів можна починати з мінімальними вкладеннями, за основу для початку бізнесу можна взяти вміння і навички збирачів. Так само додатковими послугами може стати і доставка меблів.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей