Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на продажу перук. З чого почати?

   

Перуками користуються з різних причин у кого - то це просто необхідність, хто хоче змінити свій зовнішній вигляд, але тут головне що попит на перуки присутній, а пропозицій не так вже й багато.

Виробництво перук має безліч особливостей і нюансів, які обов'язково необхідно враховувати. Перш за все, навіть володіючи значним капіталом для організації власного бізнесу з виробництва перук, виготовляти висококласну продукцію без хорошого грамотного технолога ніяк не вийде.

Адже для того, щоб володіти на високому рівні мистецтвом перетворення волосся в справжню модну і стильну зачіску, необхідно мати в своєму арсеналі відповідні технології.


 

Бізнес на продажу перук. З чого почати?

 

Більш того, технології і перуку-мейкерскіе методики практично неможливо дізнатися на яких-небудь майстер-класах або вивчити за книгами. Єдиний спосіб оволодіти ними - це розробити самостійно або запозичити у інших виробників, що зробити теж вкрай не просто. Адже всі секрети, що стосуються виготовлення перук дуже ретельно охороняється.

Над боротьбою з облисінням б'ються багато лікарі - професори. В якості лікування вдаються до різних лікарських засобів або роблять пересадку волосся. Проте операція з пересадки волосся (штучних або справжніх) дуже дорога. Якась заміна даної операції можуть бути старі і добрі перуки. Але, проте, це не театральні примітивні перуки, а перуки, що виготовляються за сучасними технологіями з використанням високоякісних матеріалів.

За допомогою всього цього власникові сучасного якісного перуки можна вести активний спосіб життя, купатися на пляжі, займатися спортом і не боятися різких поривів вітру. Ці перуки дуже зручні, вони не здавлюють голову і комфортний у використанні.

Перуки зроблені з облягаючого, еластичного матеріалу та міцного матеріалу, не викликає алергії.

Під час багатьох хірургічних процедур, що під час лікування пацієнтів, волосся на голові видаляють повністю. Хоча волосся з часом знову відростає, багато людей до сих пір користуються перуками, вирішуючи швидко і досить ефективно ситуацію.

Першим етапом у становленні бізнесу є налагодження контактів з джерелом оптового постачання перук. І це не буде складно, так як по всьому світу працюють тисячі виробників.

Перші маркетингові операції буде зробити так само просто, як і пошук оптових виробників, достатньо просто укласти договори або угоди з лікарнями і медичними центрами про поставку перук для продажу пацієнтам. Перуки також можна продавати споживачам через інтернет.

Обсяг ринку: $450-550 тис.

Кількість гравців: 3 виробника, близько 20 великих магазинів, незліченна кількість торгових точок на ринках

Рентабельність: 15-30% в рік

Ціна: натуральний перуку $400-5000 перуку з шліфованих волосся $100-300 синтетичний $15-200

Експерти зазначають, що 60% купуються перук - штучні, 30 - шліфовані і лише 10% - це повністю натуральний продукт.

Зазначено лише виробництво натуральних перук на території України. Обсяг привізної продукції обчислюється кількома мільйонами доларів.

З тремительный зростання цін зумовлене світовою модою на «другі» волосся. При цьому найбільшою популярністю у світі користується слов'янський волосся, попит на нього просто колосальний. Волосся, розуміє - ся, - обмежений ресурс.


  Бізнес на продажу перук. З чого почати?  

 

Серед покупців перук 90% - громадяни, які потребують в цьому виробі з-за дефектів волосяного покриву або відсутність волосся, після хіміотерапії, які постраждали під час пожеж, аварій. Решта 10% попиту забезпечують або зірки шоу-бізнесу, які купують перуки для використання в кліпах, фотосесіях, або модниці, рідше - модники, бажаючі на час і без особливих труднощів змінити стиль.

В результаті дефіцит волосся призводить до зростання їх вартості як сировини для перук, ну і, відповід - но, - перук як готових виробів. «Років десять тому красиву довгу косу можна було виміняти за пляшку горілки. Дикі були часи. Сьогодні менше ніж за $100 якісну сировину не купиш, а через рік і за $150 ніхто не віддасть.

Ціна на перуку вітчизняного виробництва варіює в межах від $400 до $5000.

1

Читайте також:

Нарощування волосся - як бізнес на дому

Нарощування волосся - як бізнес на дому

Багато представниць прекрасної статі мріють про шовкових, довгих і красивих волоссі. Але, на превеликий жаль, при нашій екології немає такої можливості. І сьогодні салони краси відкриваються на кожному кроці. І це зрозуміло - попит народжує пропозицію.


Тому Вперед - Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Бізнес на масажних кріслах. Витрати і Прибуток

Для запуску даного бізнесу необхідно визначитися з місцем установки масажних крісел, від цього буде залежати ваша майбутня прибуток. Місця установки повинні бути з великою прохідністю людей і в той же самий час, люди бажають скористатися вашою послугою, повинні мати можливість розслабитися.


Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

Бізнес на курячих яйцях. Продаж курячих яєць

У бізнесі на курячих яйцях основною умовою є збут продукції. Якщо у вас є вихід на ринок, то вам з легкістю вдасться окупити спочатку вкладені кошти.


Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

В даний час в'язані вироби, які продаються в магазинах, не завжди відповідають запитам споживачів, з-за низької якості і синтетичних матеріалів. Відповідно, в'язані речі, виготовлені в ручну, впевнено займають свою нішу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей