Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів

   

В даний час в'язані вироби, які продаються в магазинах, не завжди відповідають запитам споживачів, з-за низької якості і синтетичних матеріалів. Відповідно, в'язані речі, виготовлені в ручну, впевнено займають свою нішу.

Вироби, зшиті або пов'язані на замовлення вручну, завжди користувалися і будуть користуватися попитом, адже вони дають можливість людині підкреслити власну індивідуальність, виділитися з сотень однакових моделей, які можна побачити в будь-якому магазині чи на ринку. Зрештою, виготовлені таким чином речі завжди будуть добре виглядати, адже в процесі їх створення майстер враховує всі особливості конкретної фігури.

Виготовляти в'язані речі можна руками, за допомогою звичайних інструментів для в'язання таких як: спиці різного діаметра або в'язальний гачок, а також, використовуючи механізацію - в'язальну машину. У кожному варіанті є потенціал, щоб зробити величезну кількість різноманітних, привабливих, ексклюзивних речей. Процес в'язання пов'язаний з творчою уявою.


  Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів  

Безперечно, є і велика відмінність між в'язанням руками і машинним в'язанням. Ручне в'язання дуже багатопланове. В'язання на руках має різні варіанти використання спиць і гачка, послідовна зміна візерунків, ну і, звичайно ж, поєднувати обидва види інструментів. Ще одна з головних відмінностей - це дешевизна в'язання руками. В'язання буває різним, до того ж для окремих речей потрібна пряжа іншої товщини, а для цього потрібні спиці різних діаметрів. Їх придбання набагато менш витратно, ніж покупка в'язальних машин різних класів. Мінусом в'язання руками є те, що більш повільно виготовляється річ. Однак, виріб, пов'язане руками, виглядає значно оригінальніше, ніж машинна в'язка.

Хороша ручна машинка для в'язання обійдеться в 30-40 тисяч рублів. Але для масового виробництва такі машини не призначені, так як більшість моделей відрізняється досить низькою продуктивністю (наприклад, близько 250-300 пар шкарпеток або рукавичок) і швидко виходить з ладу (при інтенсивній роботі - через 2-3 роки).

Крім того, робота з таким обладнанням вимагає спеціальних навичок. Втім, як кажуть фахівці, для підприємців-початківців в перший час підійде звичайна двухфонтурная машина (вона складається з власне машини і приставки, яка розширює її можливості і дозволяє виконувати різні види об'ємної в'язки).

Автоматична машина коштує на порядок дорожче. Її ціна починається від 10 тисяч євро (вартість вживаного обладнання), включаючи спеціальну програму для роботи. Додайте до цього ще близько 200 тисяч рублів на отпарочное і швейне обладнання, а також супутні аксесуари (наприклад, интарсионные каретки і т. д.). Якщо ви збираєтеся робити продукцію в низькому ціновому сегменті, однієї машини буде недостатньо.


  Бізнес на в'язання і шиття. Виготовлення в'язаних виробів  


Щоб люди дізналися про ваше ательє і почали відвідувати його, дуже потрібна реклама. Досить результативним методом можуть виявитися листівки, в яких буде коротко і ясно дана інформація про те, які послуги може надати нове ательє і, звичайно, реквізити, контактні дані. Подібні листівки зазвичай роздають людям на ринках, в маршрутках, в метро, користь приносить і закладка листівок у поштові скриньки. Крім листівок бажано замовити рекламу в газетах і, зрозуміло, прикріплювати оголошення про послуги, що надаються вами на будинках, дошках оголошень, на зупинках транспорту. Є ще один відмінний спосіб прорекламувати своє нове виробництво, реклама в Інтернеті на своєму власному сайті.


При правильній роботі, вдумливої організації, а також, рекламної компанії, таке підприємництво буде приносити хороший прибуток.

Мінімальний розмір стартового капіталу для відкриття власного бізнесу з виробництва в'язаних виробів становить 150 т. р. Термін окупності - від 1-1,5 року.

1

Читайте також:

Бізнес План магазину рукоділля

Бізнес План магазину рукоділля

Рукоділля - поняття досить широке, і як вид прикладного творчості, було популярно завжди. Відповідно і попит на товари для рукоділля був і буде завжди. Це дуже заманливо з погляду організації бізнесу з продажу таких товарів.

Килимова вишивка своїми руками

Килимова вишивка своїми руками

Для домогосподарок і матусь в декреті завжди знайдеться робота по дому... Але іноді так хочеться відволіктися від домашніх турбот і дати волю своїй фантазії. Це все можливо при наявності бажання, а також при цьому можна заробити, якщо все добре виходить або ж просто прикрасити свій будинок, наповнити його затишком.

Дизайн будинку - своїми руками!

Дизайн будинку - своїми руками!

Останнім часом в дизайні стало модно використовувати ретро мотиви. Останнім часом в розмовний стиль дизайнера увійшло таке слово як «Декупаш». Що таке Декупаш? Ви дізнаєтеся, подивившись нижче представлений відео.

Дизайн і створення листівок своїми руками

Дизайн і створення листівок своїми руками

Оригінальна ідея дизайну розглядається в даному відео. Подивившись ролик, ми впевнені, що ви зможете розвинути цю ідею додати щось своє і почати створювати чудові листівки.

Бізнес - швейне виробництво

Бізнес - швейне виробництво

Останнім часом багато наших співгромадян все частіше стали шити речі на замовлення. По-перше, ціни на готовий одяг з кожним днем зростають. По-друге, найчастіше одяг, ідеально підходить по фігурі можна тільки пошити на замовлення.

 

Тому Вперед - Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Розклеювання оголошень. Організація свого бізнесу на оголошеннях

Розклеювання оголошень. Організація свого бізнесу на оголошення

Бізнес заснований на оголошеннях - це бізнес в сфері реклами, для того щоб з успіхом існувати в цій сфері в першу чергу від вас вимагається творчий підхід до вирішення завдань.


Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Прокат аксесуарів для пляжу - як ідея для бізнесу

Даний бізнес є сезонним і найбільш підходить тим людям, які живуть в курортних містах і основні засоби заробляють під час пляжного сезону і напливу туристів.


Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Виробництво сендвіч-панелей. Близько будівельний бізнес

Сендвіч-панелі відносяться до будівельних матеріалів. Сендвіч-панелі бувають декількох видів, основні, це на пластиковій або металевій основі, мають шар утеплення з пінопласту або пінополістиролу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей