Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Нарощування волосся - як бізнес на дому

   

Багато представниць прекрасної статі мріють про шовкових, довгих і красивих волоссі. Але, на превеликий жаль, при нашій екології немає такої можливості. І сьогодні салони краси відкриваються на кожному кроці. І це зрозуміло - попит народжує пропозицію. Дуже часто клієнту, як і майстру, набагато зручніше надавати свої послуги на дому. А надавати послуги можна на своїй території, а можна і на території клієнта.

Підходить така ідея і для майстрів, які, якийсь час працювали в перукарнях або салонах краси. Адже маючи певний досвід, можна організувати власний бізнес. І тому, хто має намір створити бізнес.

Для організації бізнесу по нарощуванню волосся в домашніх умовах великі витрати вам не потрібні. Необхідно лише пройти курс навчання, а також придбати спеціальний прилад для нарощування волосся. Також для нарощування волосся вам будуть потрібні - вибробритва для порівняння кордону після нарощування, роздільники для пасм і рідина для їх зняття.

Витрачені кошти на прилади, при грамотному підході до бізнесу, окупляться протягом кількох місяців після початку вашого бізнесу, а після будете отримувати прибуток. Вам достатньо буде розмістити в друкованих засобах масової інформації оголошення про наданої послуги, а клієнтів ви будете приймати у власній квартирі.


 

Нарощування волосся - як бізнес на дому

 

Згідно зі статистикою, перші клієнти з'являються в перший чи на другий день виходу рекламного оголошення.

Ви повинні знати про існуючих на сьогоднішній день методів нарощування волосся, і лише після ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант реалізації бізнес-ідеї.

Самим популярним і найбільш вигідним методом серед майстрів, є гарячий метод. На основі його застосування ми і пропонуємо організувати свій бізнес з нарощування волосся на дому. Технологія являє собою використання термощипцов і капсул з вмістом кератину. В якості витратного матеріалу використовуються відмінної якості волосся слов'янського або європейського походження. Суть даного методу полягає в з'єднанні з допомогою термощипцов в прикореневій зоні волосся нарощуваної пасма з кератином. За кілька секунд кератин, досягнувши необхідної температури, з'єднує пасма волосся клієнта.

Необхідно визначитися з розрахунком за послуги. Бажано брати з клієнта передоплату, не менше 80 відсотків від вартості пасом. Так як грошові кошти необхідні на придбання пасом, і буде гарантією, що клієнт, який внесе передоплату вже не звернеться до іншого майстра. Коли послуга буде надана повністю, отримати з нього решту 20 відсотків за витрачений матеріал і гроші за роботу.

1

Читайте також:

Нарощування волосся

Нарощування волосся

На сьогодні існує дуже багато бізнес ідей і різний задумів. Для жінки ускладнюється пошук роботи, так як вони не завжди роблять правильний вибір. В першу чергу потрібна така робота, щоб вона приносила задоволення і інтерес, тоді обов'язково все буде виходити.

Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Перуками користуються з різних причин у кого - то це просто необхідність, хто хоче змінити свій зовнішній вигляд, але тут головне що попит на перуки присутній, а пропозицій не так вже й багато.

Бізнес-План перукарні економ класу - Скачать

Бізнес-План перукарні економ класу

Ринок індустрії краси розвивається дуже активно, тому для того щоб вижити в умовах конкуренції, необхідно ретельно розробити бізнес-план. При складанні бізнес-плану спершу необхідно визначити для якої категорії клієнтів буде створюватися перукарня.


Тому Вперед -Споруда теплиці. Відкриття тепличного бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Створення іграшок і прикрас для Новорічних свят | Млин Бізнес Ідей

Створення іграшок і прикрас для Новорічних свят

Виготовлення іграшок і прикрас в домашніх умовах в даний час все більше і більше користується популярністю. Для організації цього бізнесу вам допоможе інтернет, де ви знайдете безліч відео, по виготовленню іграшок в домашніх умовах.


Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

В наш час не у всіх людей є можливість купувати нову побутову техніку, це створює основу для організації свого бізнесу у сфері продажі б/у техніки.


Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

Риболовно-туристична база відпочинку - як свій бізнес

В наш час немає необхідності у видобутку риби, для того щоб прогодувати свою сім'ю. Люди приїжджають на риболовно-туристичні бази, хочуть відпочити від повсякденної суєти. Ваше завдання організувати максимально комфортний і незабутній відпочинок, щоб клієнти до вас поверталися.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей