Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Створення іграшок і прикрас для Новорічних свят | Млин Бізнес Ідей

   

Виготовлення іграшок і прикрас в домашніх умовах в даний час все більше і більше користується популярністю. Для організації цього бізнесу вам допоможе інтернет, де ви знайдете безліч відео, по виготовленню іграшок в домашніх умовах.

Слід зауважити, що будь-які вироби, зроблені вручну, дуже високо цінуються, при цьому витрати на їх виготовлення досить низькі. Для того щоб зробити прості іграшки, вам не знадобляться спеціальні інструменти, адже для цього достатньо ножиць, бісеру, стрічок і т.д. Збувати свої вироби можна буде на ринку або за допомогою всесвітньої павутини. Крім того, спочатку ви можете продавати свої іграшки знайомим і друзям. Для кого-то ваша іграшка може стати чудовим подарунком.

В процесі виготовлення ялинкових іграшок ви самі отримаєте тільки приємні відчуття, так як згадайте далеке дитинство і побачите радість дітей, які будуть захоплюватися вашими виробами, і плюс до всього ви непогано заробите.


  Створення іграшок і прикрас для Новорічних свят | Млин Бізнес Ідей  

Перед новорічними святами в торгових центрах з'являються павільйони, які торгують новорічними товарами, зокрема, ялинковими іграшками. На прилавках виставлено багато красивих ялинкових прикрас, від дорогих європейських, до низькоякісних дешевих китайських ялинкових іграшок. Представлена в магазинах і російська продукція, зокрема, в місті Клин Московської області, працює найстаріший на території нашої країни завод з виробництва скляних ялинкових іграшок «Ялинка», сильні позиції на ринку займають виробники з України, Польщі.

Китайська продукція навіть не завжди зі скла, я пам'ятаю, скільки важили і як виглядали радянські ялинкові іграшки, коли я взяв у руку дешевий китайський куля, відразу відчув підступ, це не скло, вона була занадто легка для скла, так і на дотик це було не скло. Пізніше я з'ясував, що це склопластик, більш дешева заміна скла. Це більш практичний матеріал, але в свято зовсім не хочеться економити, хочеться натуральну, а не пластикову ялинку і справжні, красиві скляні кулі, а не пластикові вироби. Попит на скляні ялинкові іграшки є, залишилося зрозуміти, який бізнес буде прибутковим в цій сфері.

Витрати на придбання необхідного обладнання складуть 50-100 тис. руб. Приблизно стільки ж піде на сировину і матеріали. Крім того, знадобиться виробниче приміщення.

Головна вимога до нього - хороша вентиляція (витяжки), так як більша частина роботи зі склом проходить при високих температурах.

Рентабельність фабрик, що виробляють ялинкові іграшки, становить 15-20 відсотків при обороті близько 3 мільйонів доларів на рік.

Що потрібно для створення новорічних прикрас :

- перегорілі лампочки;
- канцелярські і швейні інструменти (ножиці, голки, кисті і т.д);
- бісер, різноманітні намистини, паєтки і стрази;
- нитки для шитися і в'язання, волосінь;
- шматочки тканини;
- атласні стрічки;
- вата;
- балончики з фарбою;
- трафарет;
- клей для скла;
- вітражні фарби;
- інші аксесуари

Будьте винахідливі і навіть зі старих лампочок за допомогою клею, намистин і бісеру, ви зможете виготовити оригінальну прикрасу на ялинку з бантиком з атласної стрічки для підвішування. На лампочці можна виконувати малюнки через трафарет з балончика, а також розписувати їх вітражними фарбами. Крім цього, можна шити м'які іграшки. При цьому не треба їх сильно ускладнювати. Заповнюючи тканинну основу ватою, оформляйте усіляких тварин або казкових істот паєтками, намистинами або стразами.


  Створення іграшок і прикрас для Новорічних свят | Млин Бізнес Ідей  

 

Щоб добре заробляти, і охопити наймасовіший сегмент ринку ялинкових іграшок потрібно освоїти ручний розпис ялинкових іграшок. До речі, традиція розписувати вручну скляні ялинкові кулі пішла з Німеччини їй вже понад 150 років. Найскладніше для початку цього бізнесу, буде набрати хороших художників, для ручного розпису куль. Зарплата одного майстра з розпису залежить, від його місцезнаходження, в Москві це буде одна зарплата, в регіонах набагато менша. Краще знайти кількох майстрів з регіонів, в такому випадку можна платити від 10 000 руб. в місяць. При розпису куль застосовується багатобарвна кистьова мазковая розпис, при бажанні можна декорувати кулі. Декор можливий різноманітний, все залежить від фантазії художників і смаків покупців, можна покривати кулі хоч стразами Swarovski.

Мотиви для розпису куль обмежені теж тільки польотом фантазії художника, але не варто випускати з виду традиційні малюнки, які ми звикли бачити на новорічних кульках - це зимові пейзажі, Дід Мороз, сніжинки і т.д., а останнім часом ще і символи наступаючого року за східним календарем. Для потокової ручного розпису використовують трафарети. Крім виробництва серій іграшок непоганий дохід дають також корпоративні клієнти, які замовляють на Новий Рік кулі, розписані вручну, за замовленою тематикою. Але ще більш цікаву нішу, на мій погляд, представляє для малого бізнесу виробництво лімітованих серій, з оригінальними малюнками і дорогий подарунковій упаковкою. Ексклюзивний, розписаний вручну шар повинен бути маленьким витвором мистецтва.

1

Читайте також:

Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

Ідеї Новорічного бізнесу. Свято - Новий рік !

Під новий рік безліч людей витрачає шалені гроші, купуючи подарунки, сувеніри, та іншу продукцію. Організовуючи новорічний бізнес потрібно розуміти, що заробити грошей на рік вперед навряд чи вдасться, але як додатковий заробіток - це відмінна ідея.

Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок для продажу

Вирощування ялинок - це сезонний бізнес, основна частка продажів якого доводиться під новий рік. Вирощування ялинок на відміну від вирощування квітів потребує набагато більших територій і приміщень.


Тому Вперед - Скупка і продаж б/в побутової техніки. Організація Бізнесу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Бізнес секс-шоп. Продаж іграшок для дорослих

Проведене дослідження показало, пари які є клієнтами секс-шопів набагато згуртованішою, а шлюби міцніші. Але досі багато власників магазинів не можуть впоратися зі стеснениями своїх потенційних клієнтів, що зменшує прибутки з продажу дорослих іграшок.


Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Бізнес в Європі - міф чи реальність!?

Почати свій бізнес у Європі хочуть багато успішні люди, тому що економічна ситуація в розвинених країнах більш стабільна, бізнес отримує вагому підтримку з боку держави.


Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

Товари з Китаю - основні ризики в цьому бізнесі

На сьогоднішній день Китай по праву є лідером з виробництва різноманітних товарів. Багато великі виробники переносять свій бізнес в країни третього світу, де виробництво набагато вигідніше, ніж в розвинених країнах.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей