Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Споруда теплиці. Відкриття тепличного бізнесу

   

Організація тепличного господарства є досить вигідним бізнесом. Цей вид підприємництва має швидку окупність і високу рентабельність. У теплицях можна вирощувати огірки, помідори, зелень або інші культури. Все залежить від вашого бажання, споживчого ринку та конкретних кліматичних умов.

Вибір ділянки.
При виборі ділянки треба враховувати наявність централізованої подачі води або близькість до її природних джерел, а також зручні під'їзні шляхи. Місце розташування теплиці має висвітлюватися круглий рік. Не підійдуть затоплювані і горбкуваті ділянки, ухил місцевості може бути не більше 5%. Близькість лісових насаджень послужить гарним захистом від вітру.

Будівництво теплиць.
Велику роль в цьому бізнесі грає споруда самих теплиць. Можна зібрати теплицю з підручних матеріалів, але вигідніше придбати готову конструкцію за ціною від 1000 рублів за 1 кв. м., установка якої займе мінімальний час.

Зазвичай теплиці мають покриття з поліетиленової плівки з повітряною подушкою. Це найдешевший вид покриття, але у нього є недоліки: погана світлопроникність і підвищена вологість у приміщенні. Трохи дорожче коштує покриття з акрилу або полікарбонату, але воно більш довговічне, краще пропускає світло і зберігає тепло. Теплиці із скла мають високу світлопропускну здатність, служать довгі роки і завдяки жорсткості конструкції оберігають рослини від всіх природних катаклізмів.


 

Споруда теплиці. Відкриття тепличного бізнесу

 

Рослини можна висаджувати прямо в землю, але для забезпечення необхідного температурного режиму рекомендується використовувати настили, що представляють собою дерев'яні каркаси на металевій сітці. Для нормального повітрообміну в теплиці використовують наскрізні вентилятори.

Персонал.
Для обслуговування невеликої теплиці потрібно 2-3 людини. Для більш масштабного виробництва існують норми - 9-10 працівників на 1 га теплиць. Робочі потрібні як з кваліфікацією, так і без неї. Скоротити штат дозволить автоматизація поливу та комп'ютерний контроль обігріву.

Збут.
Для безперебійної реалізації продукції можна укласти договори з магазинами, ресторанами, лікарнями, дитячими садками і т. п. При великих обсягах овочів слід мати домовленості з великими супермаркетами.

Розміри прибутку вирахувати досить складно, так як на неї впливають багато факторів: масштаби виробництва, асортимент вирощуваних овочів, вартість продукції на ринку, кліматичні особливості регіону. В окремих районах отримують 3-4 врожаю за рік, в інших - 2-3. Але в цілому цей бізнес приносить гарний прибуток і витрати окупаються за рік. Головне стежити за якістю продукції, що дозволить мати постійних клієнтів, що забезпечують збут.

1

Читайте також:

Виробництво теплиць і парників

Виробництво теплиць і парників

Не дивлячись на постійне вдосконалення процесу вирощування овочів, він все ще вважається однією з проблемних завдань у сільському господарстві. Велика кількість бур'янових рослин, різні шкідники (комахи)

Бізнес по вирощуванню розсади і насіння в домашніх умовах

Бізнес по вирощуванню розсади і насіння в домашніх умовах

У нашій країні приблизно третина населення проводить теплу пору року у себе на дачних ділянках, де, як правило, завжди є хоча б кілька грядок. Але багато хто з дачників - це міські жителі, у яких дуже часто не вистачає ні часу, ні можливостей, щоб вирощувати розсаду у себе вдома, а тому вони воліють купувати її в магазинах або на ринках.

Бізнес з вирощування орхідей

Бізнес з вирощування орхідей

До одним з найбільш зачаровывающих кольорів належать орхідеї. Їх краса, тонкість і вишуканість оцінена у багатьох країнах. В Росію орхідеї в основному потрапляють з Голландії і Таїланду, коштують вони недешево - ціна однієї гілочка може досягати більше тисячі рублів.

Магазин продуктів «Фрукти-Овочі» бізнес

Магазин продуктів «Фрукти-Овочі» як бізнес

З приходом зими купівля фруктів і овочів стає все більш актуальною , тому відкриття невеликого магазину по продажу цих продуктів буде дуже перспективним заходом. Магазин овочів-фруктів може принести його власникові дохід, рівний $3 тисяч, а в сезон і до $10 тисяч.


Тому Вперед -Аэробизнес. Як організувати приватний аероклуб?

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.


Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Бізнес заснований на он-лайн іграх може приносити як дуже великі доходи так і великі збитки, тому що після створення гри її потрібно гарненько розкрутити і тільки після цього почне з'являтися прибуток.


Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Взуттєвий бізнес. Відкриваємо магазин взуття

Для відкриття взуттєвого магазину потрібно приділити увагу якості продукції, що продається, тому що на якість взуття клієнт в першу чергу звертає увагу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей