Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

   

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.


В першу чергу вирішите для себе, якій темі буде присвячений ваш журнал, і чітко визначте свою цільову аудиторію. Від цього буде залежати 80, якщо не 90 відсотків успіху! Я бачила, як запускаються і згасають через якийсь час багато електронні видання. Це відбувалося лише тому, що або автору самому набридла тема, або ж вона була зовсім нецікава читачам, і журнал так і не зібрав постійної аудиторії.


Пам'ятайте завжди, що ваша інформація повинна бути дійсно актуальна і, в деякій мірі, ексклюзивна. Наприклад, я бачила, як по наших стопах стало розвиватися ще одне видання, яке обрало шлях публікації звичайних новин, яких і у вільному-то доступі на різних новинних сайтах величезна кількість. Навряд чи людина буде підписуватися на журнал, щоб раз на місяць або півмісяця читати те, що відбувається кожен день, і про що можна дізнатися на тій же lenta.ru


Специфіка новин, так само передбачає постійну зміну інформації, купи необгрунтованих пліток і чуток і т.д.


   

Що ж, коли з тематикою і цільовою аудиторією ви визначилися, пора почати підбір матеріалів для майбутнього видання. Визначтеся, які постійні рубрики буде мати ваш журнал. Найкраще або найняти хороших копірайтерів для написання статей, або, особливо на початковому етапі, почати писати публікації самому. Останнє, звичайно, буде забирати у вас набагато більше часу, зате ваше видання буде мати свій індивідуальний стиль.


Перед випуском першого номера необхідно не тільки вирішити всі формальні та фінансові питання. Ви повинні мати чіткий, але не громіздкий для сприйняття план, де по місяцях будуть розписані всі ваші витрати і плановані доходи, де буде зрозуміло, до якого часу ви вийдете на нульову рентабельність і з якого моменту журнал почне приносити прибуток. Врахуйте свої початкові витрати (в тому числі реєстрація, купівля необхідної техніки, створення сайту і т. д.), постійні витрати (оренда, зарплата і гонорари, друк журналу, поштова розсилка журналу, обслуговування техніки, підтримка сайту і т. д.) і можливі доходи (реклама або інші джерела фінансування).


  Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу  


Якщо ви не хочете обмежитися єдиним випуском, але при цьому ваш журнал не має серйозної фінансової підтримки від корпорацій і держустанов і розрахований тільки на рекламу як на основне джерело фінансування і розвитку, то до виходу першого номера необхідно:
По-перше, провести роботу з потенційними рекламодавцями - презентації, чіткі пропозиції, в тому числі про безкоштовної реклами або реклами по собівартості.


По-друге, потрібні кошти на випуск мінімум 2-3 номерів, а також редакційний портфель (запас матеріалів) на ті ж 2-3 номери.


Нарешті, слід продумати систему поширення серед цільової аудиторії і підготувати плани (графіки виходу та поширення, план статей та оглядів) мінімум на найближчі півроку.

1

Читайте також:

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Створення весільних журналів - як бізнес. Види весільних журналів

Весільні журнали бувають трьох видів: 1) Електронний весільний журнал;
2)Глянсовий весільний журнал; 3) Змішаний - це друковане видання та CD диск.

 

Тому Вперед - Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуємо фазанів для продажу. Бізнес фазановодческая ферма

Вирощуванням фазанів краще всього займатися фермам, які вже розводять якихось тварин. Можливість освоїти новий додатковий напрям і отримувати непогані доходи, застосувавши при цьому свої знання.


Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

Вигідна утилізація пластикових відходів. Переробка ПЕТ-пляшок

В даної бізнес ідеї розглядається саме збір у населення пластикових відходів. Якщо організувати збір, то буде можливим отримання майже за даром ПЕТ відходів для переробки, що підвищить рентабельність бізнесу.


Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Вкладення грошей у будівництво тенісного корту. Бізнес на спорті

Тенісний корт - це бізнес з досить довгою окупністю. Але вкладення грошей майже напевно окупиться, тому що великий теніс улюблена гра багатьох наших співгромадян.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей