Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Нарощування волосся

   

На сьогодні існує дуже багато бізнес ідей і різний задумів. Для жінки ускладнюється пошук роботи, так як вони не завжди роблять правильний вибір. В першу чергу потрібна така робота, щоб вона приносила задоволення і інтерес, тоді обов'язково все буде виходити.

Всі жінки намагаються доглядати за собою, щоб подобається собі і своєму чоловікові або ж чужим чоловікам. Всім відомо, що красиві і доглянуті волосся завжди в ціні і в моді, та ще й подобаються всім чоловікам без винятків.

По волоссю можна судити про характер жінки і про здоров'я. Сьогодні не у кожної жінки густі і блискучі волосся, так вже склалося чи вийшло. Але сьогодні є можливість таке становище виправляти, завдяки новим технологіям з нарощування волосся.

Бізнес ідея з нарощування волосся вже не нова і також вона не вимагає великого капіталовкладення. Перших клієнток можна приймати у себе вдома, що дозволить економити, а решта все окупиться.


 

Нарощування волосся

 

Методи нарощування волосся:

Холодний метод. Цей метод здійснюється без впливу температури. З допомогою спеціальних мікрокапсул нарощують волосся, які склеюють рідні волосся і ті, які нарощують. Цей метод досить трудомісткий у процесі, тому особливого поширення не отримав.

Гарячий метод. З застосуванням термощипцов і капсул кератину. Склеювання волосся займає всього пару секунд і здійснюється ближче до кореня рідних волосся. Кератин під час обробки слід нагріти до певної температури і після з'єднати з його допомогою донорські волосся клієнтки. Волосся бажано для нарощування купувати якісні - з Європи, з маркування EUR So. Cap.

Волосся нарощене за даним методом можна мити, сушити, фарбувати, тобто вони як рідні, тому гарячий метод користується популярністю і на ньому краще будувати свій бізнес план для подальшого розвитку.

У салонах нарощування коштує не малих грошей, а Ви в свою чергу можете запропонувати меншу ціну. Якісна робота і жива реклама допоможуть Вам заробляти вдома непогані гроші. Удачі!

1

Читайте також:

Нарощування волосся - як бізнес на дому

Нарощування волосся - як бізнес на дому

Багато представниць прекрасної статі мріють про шовкових, довгих і красивих волоссі. Але, на превеликий жаль, при нашій екології немає такої можливості. І сьогодні салони краси відкриваються на кожному кроці. І це зрозуміло - попит народжує пропозицію.

Курси манікюру і перукаря

Курси манікюру і перукаря

Організація перукарських курсів і курсів манікюру може виявитися дуже прибутковою справою. Вони не вимагають великих капіталовкладень, ліцензій і дозволів. А при хорошій рекламі та якісному викладанні такі курси приносять відмінний дохід.

Бізнес План нарощування нігтів

Бізнес План нарощування нігтів

Бажання жінки бути красивою - від природи. В один ряд з обов'язковим доглядом за обличчям, волоссям жінка неодмінно ставить догляд за нігтями. Про красиво і вишукано оформлених гелієвих або акрилових нігтях мріє кожна і не просто мріє, а регулярно робить собі бажаний манікюр.

Як відкрити перукарню економ класу?

Як відкрити перукарню економ класу?

Ідея створення невеликого бізнесу в сфері послуг підходить оптимально. Насправді є багато хороших ідей бізнесу, які дозволяють досягти успіху без особливих вкладень, тобто основним внеском в бізнес стає ваш власний працю, знання та вміння.

Салон краси. Ідея бізнесу для вас

Салон краси. Ідея бізнесу для вас

На сьогоднішній день за даними учасників ринку налічується близько 25-30 тисяч салонів краси та перукарень на частку сетивиков припадає не більше 1% - це дуже низька цифра, якщо порівнювати наприклад з супермаркетами в центральній частині Росії де весь ринок поділений між великими гравцями.


Тому Вперед -Еко - тимчасові притулки

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Обмін валют. Бізнес - відкриваємо пункт обміну валют

Для запуску такого бізнесу від вас будуть потрібні знання в фінансовій сфері. Ви повинні чітко розуміти за рахунок чого утворюються доходи пунктів обміну валют.


Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Організація бізнесу виробництва сухих сніданків

Виробництво сухих сніданків бізнес досить перспективний, але ви повинні розуміти, що вам доведеться конкурувати з уже розкрученими західними брендами. Як варіант - це знайти свою нішу, наприклад, укласти договір на постачання зі шкільними закладами.


Організація міні-гольф площадки - бізнес

Організація міні-гольф площадки - як бізнес.

В нашій країні кожна людина чув, що є така гра під назвою гольф, але навіть десята частина цих людей у неї не грала. Так що після відкриття такого бізнесу клієнтів вам вистачить.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей