Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Еко - тимчасові притулки

   

Гори стали дуже популярним місцем відпочинку. Багато людей вирушають туди, щоб насолодитися прекрасними видами і вдихнути свіжого повітря. На жаль, розвиток будівництва в цій області не можливо, без заподіяння шкоди для природи. Спеціально для цього і були розроблені екологічні тимчасові притулки.

Цей дизайн будинку був створений спеціально для розміщення у гірській місцевості. Він замінює постійний корпус, який може поставити під загрозу руйнування гірську місцевість. Крім того, якщо це постійне житло не потрібно, його демонтаж може призвести до великих проблем.

Еко - тимчасовий притулок розроблено так, що може бути легко встановлена і демонтовано. З цієї причини, це житло можна легко переміщати по всьому світу, не боячись завдати шкоди навколишньому середовищу.

Крім того потрібно менше енергії для доставки - еко - будинок може бути переміщений на вертольоті, ніяких спеціальних доріг для цього не потрібно.


 

Еко - тимчасові притулки

 

Будинок встановлюється на кількох стовпах, щоб звести до мінімуму контакт з грунтом. Він розрахований на шість чоловік і зможе вберегти від холоду. У будинку є власний джерело енергії - сонячні панелі. Їх вистачає для виробництва електроенергії і роботи системи підлогового опалення.

Для теплоізоляції будинку використовують сніг, його застосовують для очищення стічних вод. Так само сніг використовується для виробництва прісної води, застосовуючи систему снігової трансформації.
Оскільки вдома ставлять в місцях, де дуже холодно, в будинку досить мало вікон. Вони мають хороші ізоляційні властивості, для утримання тепла взимку. Влітку вони відкриваються, щоб забезпечити природну вентиляцію.

Найчастіше для перевезення тимчасового притулку використовують вертоліт МІ -26. Вибір розміщення повинен враховувати ризик лавини і кількість сонячного світла.

1

Читайте також:

Бізнес ідея Заміське будівництво будинків

Бізнес ідея Заміське будівництво будинків

Заміська життя завжди відрізнялася особливою енергетикою, але в даний час більшість населення залишає сільську місцевість. Бізнес ідея для якісного заміського будівництва покликана змінити сформовану ситуацію.

Малий будівельний бізнес

Малий будівельний бізнес

Перші «швидкі» гроші ви зможете заробити на будівництві малих будинків як правило безпосередньо для клієнта, плюс крім грошей ви отримаєте безцінний досвід і краще, якщо ви самі візьмете безпосередню участь у виконанні робіт, як кажуть «своїми руками поторкайте будівництво».

Будівництво каркасних будинків

Будівництво каркасних будинків

Справжній чоловік повинен побудувати будинок, посадити дерево і виростити сина. І якщо з двома останніми пунктами проблем зазвичай не спостерігається, то перший як мінімум змушує задуматися. Ваш власний будівельний бізнес буде полягати в продаж каркасних будинків.


Earthships - будинки з авто-шин

При створенні будинків Earthships використовують камінь, саман, бетон і будь-щільний матеріал. Але звичайно найупізнаваніші будови - з використанням шин. Саме будинки з застосуванням шин стали візитною карткою Earthship Biotecture.


Тому Вперед -Бізнес з виробництва цвяхів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - Розведення худоби. Скотарство та Тваринництво

Бізнес - Розведення худоби. Скотарство і Тваринництво

Розведенням худоби люди займалися з давніх часів і це заняття завжди приносило прибуток. Тут важливо самому розбиратися в скотарстві і розуміти що користується попитом у вашому районі. Скотарство і Тваринництво - це сільськогосподарський бізнес.


Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Випуск свого журналу - Ідея для бізнесу

Перед початком випуску свого журналу ви повинні ясно уявляти який контингент людей буде його читати і чітко відповісти собі на питання, чому саме ваш журнал буде затребуваний.


Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Заробляйте з он-лайн іграми. Бізнес на онлайн іграх

Бізнес заснований на он-лайн іграх може приносити як дуже великі доходи так і великі збитки, тому що після створення гри її потрібно гарненько розкрутити і тільки після цього почне з'являтися прибуток.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей