Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Курси манікюру і перукаря. Як організувати свій бізнес?

   

Організація перукарських курсів і курсів манікюру може виявитися дуже прибутковою справою. Вони не вимагають великих капіталовкладень, ліцензій і дозволів. А при хорошій рекламі та якісному викладанні такі курси приносять відмінний дохід.

Для організації курсів з перукарського мистецтва знадобиться приміщення. За санітарними нормами на кожну людину має припадати не менше 10 квадратних метрів, тобто, якщо робочих місць 5, то площу не менше 50 квадратних метрів. Оренда такого приміщення становитиме близько 2500 за квадратний метр, це при умові, що приміщення у центрі міста.

Ще однією статтею витрат є зарплата викладача. Від якості його роботи залежить весь бізнес, викладач повинен бути не тільки відмінним майстром, але і володіти педагогічними здібностями, досвідом спілкування з групами людей, стійкою психікою. Зарплата висококласного майстра складе 40 тисяч рублів.

Для курсів потрібно витратний матеріал: фарба, пензлики, ножиці, халати, гребінці. На все це піде ще 30 тисяч рублів. Крім цього кожному учню потрібен манекен-тренажер, вартість якого 1500 рублів.


 

Курси манікюру і перукаря

 

Тривалість курсів становить 3 місяці. Вартість 22 тисячі рублів. Рентабельними перукарські курси будуть при наборі не менше 10 осіб, а якщо у вас кілька груп, то бізнес окупиться дуже швидко. Додатково можна організувати короткострокові курси, наприклад, весільної зачіски вартістю 12 тисяч рублів.

Організація курсів манікюру проводиться за подібною схемою.
Потрібно приміщення в розрахунку по 6 квадратних метрів на одного учня. Майстер манікюру повинен бути кваліфікованим, мати схильність до викладання. Добре, якщо у нього буде відоме ім'я - це приверне учнів.

Для курсів манікюру знадобиться обладнання, а саме манікюрні набори, що складаються з ножиць, щіток, пилок, лопаточок, машинок для шліфування, стерилізаторів обладнання. Таких наборів потрібно не менше трьох на учня, вартість одного набору - 3 тисячі рублів.
Ціна навчання становить 11 тисяч рублів. Рентабельним бізнес буде при наборі не менше 5-8 осіб. Крім того, можна організувати додаткові курси по нарощуванню нігтів, ціна навчання - 8 тисяч рублів або курси художнього розпису, вартість яких складе 10 тисяч рублів.

Можна організувати працевлаштування після відвідування курсів, це приверне відвідувачів. Для цього потрібно налагоджувати зв'язки з різними салонами краси. Або організувати продаж інструментів для надання перукарських послуг та послуг манікюру.

1

Читайте також:

Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

Бізнес - нарощування нігтів. Нігтьова студія

При створенні нігтьової студії потрібно приділити увагу створенню дружньої атмосфери, яка буде допомагати для напрацювання постійних клієнток, майстер який нарощує нігті повинен входити в довіру до клієнтів.

Бізнес План манікюрного кабінету - Скачать

Бізнес План манікюрного кабінету

Послугами салону краси користуються майже всі дівчата і жінки, адже прекрасна половина людства завжди хоче виглядати красиво і доглянуто. Кожній жінці відомо, що руки - її візитна картка.

Послуги манікюру

Послуги манікюру

В даний час нічого не може бути краще, ніж індустрія краси і все, що з нею пов'язано. Сфера послуг - це "живі гроші" , її можна порівняти з магазином, тому, що, якщо скласти вдалий бізнес - план манікюрного салону, то буде завжди щомісячний дохід.

Бізнес План манікюрного салону

Бізнес План манікюрного салону

Щоб не відбувалося у світі, прекрасна половина людства завжди буде стежити за собою. І, звичайно, краще довірити свою зовнішність професіоналу. Саме це обумовлює прибутковість манікюрного салону.

Як відкрити перукарню економ класу?

Як відкрити перукарню економ класу?

Ідея створення невеликого бізнесу в сфері послуг підходить оптимально. Насправді є багато хороших ідей бізнесу, які дозволяють досягти успіху без особливих вкладень, тобто основним внеском в бізнес стає ваш власний працю, знання та вміння.


Тому Вперед - Завод з виробництва бетону

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес виробництво кондитерських виробів

Бізнес на виробництві кондитерських виробів дуже вигідне заняття з величезним ринком збуту. Масштаб даного бізнесу може бути самим різним, від малого до великого виробництва, відповідно і інвестиції різні...


Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.


Магазин постільної білизни - як бізнес!

Магазин постільної білизни - як бізнес!

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей