Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон

   

В даний час організація виробництва пластикових вікон виглядає не так привабливо, як раніше, але все ж і в цьому бізнесі впроваджуються нові технології і з'являються нові фірми, які використовують ті самі технології.

На сьогоднішній день ринок пластикових конструкцій представлений безліччю фірм і зайняти свою нішу у знову отрываемого підприємства стає все важче. Ось чому аналіз конкурентного середовища важливий для організації цього бізнесу. Після того, як аналітична інформація зібрана, необхідно зробити висновки про потреби ринку і доцільності появи на ньому ще однієї компанії з виробництва вікон.

Не менш важливим кроком буде формування цінової політики. Занадто високі ціни відлякують потенційних покупців. Тому краще зробити ставку на оптимальне співвідношення ціни та якості.


  Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон  

Правильне приміщення.

Необхідна площа безпосередньо залежить від обсягу планованого виробництва. Не варто забувати, що від правильного і зручного розташування обладнання та організації робочого місця залежить не тільки швидкість, але і безпеку всього виробництва. Тому скрізь є свої нюанси. Прийнято вважати, що для малого бізнесу, тобто для підприємства, яке випускає 15-20 вікон за зміну, ідеально підходить приміщення площею близько двохсот квадратних метрів з висотою стелі не менше трьох-чотирьох метрів.
Крім того, поруч повинен знаходитися склад готової продукції. Без електрики жоден верстат просто не запуститься - тому потрібна напруга живлення 380В/50Гц. Виробництво пластикових конструкцій вимагає пневматичного обладнання - тому необхідний компресор, який встановлюється в окремому приміщенні, розрахований на тиск близько 10-15 атмосфер. Температура в приміщенні повинна бути не нижче 18 градусів Цельсія (інакше буде порушена технологія виробництва), рекомендується встановити хорошу систему вентиляції.
Правильно підібрати систему освітлення, фахівці рекомендують зробити загальний «світ» по всій території та локальний для кожної дільниці виробництва. Не варто забувати про пожежний щит, аптечку, план евакуації - без них перша перевірка закриє ваш бізнес надовго. Знайшовши відповідне приміщення, варто потурбуватися рішенням «паперових проблем»: перш ніж починати бізнес, необхідно отримання ліцензії на виробництво, сертифікатів відповідності на продукцію, що випускається і на комплектуючі до неї.
Необхідна сума залежить від обраного регіону й від технології виробництва. Необхідний пакет документів обійдеться в невелику, але круглу суму: від 40 до 100 тисяч рублів. А час отримання займе від півтора місяців. Тому шукати приміщення і оформляти документи краще одночасно.

 

  Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон  


Обладнання для бізнесу
Тепер потрібно визначитися, яке устаткування для виробництва пластикових вікон нам підійде. Фірми, що займаються продажем такого обладнання, пропонують як готові лінії для виробництва пластикових вікон, так і верстати окремо. На етапі бізнес-планування треба визначитися, на які обсяги випуску готової продукції розраховано наше виробництво.
Природно, чим більше обсяг, тим більше підприємство вимагає стартових фінансових вкладень. Наприклад, одна з фірм-виробників обладнання для виготовлення пластикових вікон пропонує готові лінії виробництва пластикових вікон з різним масштабом виробництва. Наприклад, лінія обсягом до 5 вікон в зміну обійдеться в €5700, ну а якщо ви хочете за зміну випускати 30-70 вікон, то вже доведеться вкласти €33970.
На додаток до цього необхідно буде придбати ще й інше обладнання: компресор, осушувач повітря, набір ручного інструменту. Докладніше про обладнання для виробництва пластикових вікон ми розповімо в окремій самостійної статті, тому для отримання більшої кількості інформації дивіться статтю «Обладнання для виробництва пластикових вікон».

Витрати на купівлю обладнання для виробництва вікон ПВХ:
- 82 000 руб. - вартість комплекту верстатів для виробництва вікон ПВХ (з фіксованими кутами зварювання) без навчання
- 92 000 руб. - вартість комплекту верстатів для виробництва вікон ПВХ (з фіксованими кутами зварювання) з навчанням
- 89 000 руб. - вартість комплекту обладнання для виробництва вікон ПВХ (поворотних верстатів) без навчання
- 99 000 руб. - вартість комплекту обладнання для виробництва вікон ПВХ (поворотних верстатів) з навчанням
Базовий комплект обладнання для виробництва пластикових вікон складається з:
- Відрізний верстат
- Зварювальний верстат (поворотний або з фіксованими кутами зварювання.)
- Верстат обробки зварного шва (із змінним кутом обробки) з приводом
- Верстат фрезерування імпоста (поворотний або не поворотний)
- Стійка для УШМ 230(180)мм
- Дриль реверсна моделі "Интерскол" 350Вт
- Склоріз-рейсмус (швидкоріз)
- 2 програми для розрахунку пластикових вікон (з базою-склад і без бази)

 

  Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон  

 

Обсяг первинних інвестицій
Тепер прийшов час порахувати, скільки потрібно грошей на організацію виробництва вікон:

 1. Початкові інвестиції у ВПФ і МШП
  1. Основне обладнання для виробництва вікон

Вам знадобиться:
- Пила для різання профілю. На першому етапі складання вікон ми режим профіль
- Пила для різання арматури. (Пилки для різання пластику та алюмінію не підходять для різання армування, тому для різання армуючого профілю потрібна окрема пилка).
- Импостовый (торцефрезерный) верстат.
- Автоматичний гвинтоверт. Для кріплення саморізами армуючого профілю в пластиковому профілі. Для невеликих виробництв, можна не брати автоматичний шуруповерт, а використовувати ручний пневматичний інструмент для виконання цієї операції.
- Автоматичний гвинтоверт. Для кріплення саморізами армуючого профілю в пластиковому профілі. Для невеликих виробництв, можна не брати автоматичний шуруповерт, а використовувати ручний пневматичний інструмент для виконання цієї операції.
-Верстат для фрезерування дренажних каналів. Для невеликих виробництв, можна не брати, а використовувати спеціальний інструмент для виконання цієї операції.
- Копіювально-фрезерний верстат. Для фрезерування отворів під ручки і під замок основного запору.
- Верстат для зварювання пластикового профілю.
- Зачисний верстат.
- Штапикорез.
- Стенд скління. Для невеликих виробництв можна не купувати.

 1. Обладнання для пневматичної магістралі.
 2. Компресор.
 3. Осушувач. Для невеликих виробництв можна не купувати
 4. Магістральні фільтри
 5. Фітинги (швидкоз'ємні з'єднання, трійники тощо)
 6. Металопластикові труби, гнучкі шланги.
 1. Електрощитове обладнання
 2. Пневматичний інструмент
 3. Дрилі
 4. Гвинтоверти
 5. Бормашінка
 6. Сдувные пістолети
 1. Фрези, пиляльні диски, "картридж".

Як правило, нове обладнання укомплектоване пільнимі дисками і фрезами, але на всякий випадок можна взяти й запасні. Фасонні фрези на торцефрезерный і импостовый верстат надаються постачальниками профілю (деякі віддають безкоштовно на відповідальне зберігання, деякі постачальники профілю фрези продають).

 1. Допоміжне обладнання (його можна зробити своїми силами).
 2. Столи для складання вікон
 3. Візки для зберігання напівфабрикатів
 4. Візки для зберігання склопакетів
 5. Візки для готової продукції
 6. Стелажі
 1. Спеціальний інструмент.
 2. Молотки для штапиків
 3. Лопотки для скління
 4. Присоски для скла
 1. Засоби по забезпеченню техніки безпеки і пожежної безпеки

(Навушники, аптечка, засоби електрозахисту, вогнегасник та ін.)

 1. Спецодяг.

Витрати в залежності від кількості робітників цеху.
10. Автотранспорт.
Для того, щоб возити вікна, знадобиться бортова " Газель " з «пірамідою». Можна використовувати власний транспорт, а найманий.
11. Меблі, оргтехніка тощо

 1. Пуско-налагоджувальні роботи.
  1. Пуско-налагоджувальні роботи основного устаткування. Роботи з підключення верстатів можуть бути виконані або Вашими фахівцями, або фахівцями постачальника обладнання. Крім підключення верстатів, необхідна настроювання верстатів під певний вид профілю (тобто встановлення фрез на импостовый і зачисний верстати, установка цулаг на зварювальний верстат, направляючих для різання штапика на штапикорез), установку оснащення виконує технолог від постачальника профільної системи.
  2. Роботи з проведення електрики.
  3. Роботи по проведенню пневмомагистрали.
  4. Інші початкові інвестиції.

Ремонт виробничого та офісного приміщень.

 1. Придбання комплектуючих

Для того, щоб почати роботу, необхідно придбати всі необхідні комплектуючі, мінімально на придбання комплектуючих слід закласти 5000 євро і більше.

 

  Починаємо бізнес - виробництво пластикових вікон  


У вас буде 3 основних групи постачальників:

- Профіль. Від постачальника профілю Ви будете отримувати пластиковий профіль (рама, стулка, імпост, штапики, тощо), армуючий профіль, гумові ущільнювачі, з'єднувачі імпоста, фальцеві вкладиші тощо).
- Фурнітура. У постачальника фурнітури Ви можете придбати фурнітуру (номенклатура елементів досить широка), комплектуючі для москітної сітки, відливи, підвіконня, комплектуючі для виготовлення склопакетів (якщо Ви бажаєте робити склопакети самі).
- Склопакети. У готовому вигляді склопакети можна придбати у спеціалізованих виробників.
Якщо ж у Вашому місті немає фірм, які торгують склопакетами, можна організувати власний невеликий ділянку по збірці склопакетів з мінімальним набором устаткування.
Комплектуючі для склопакетів, як правило, можна отримати у постачальника фурнітури. Із збільшенням обсягів виробництва, розрахувавши економічну доцільність, Ви можете згодом докуповувати необхідне обладнання для склопакетів.

Доходи

Середньомісячна виручка невеликого підприємства з виробництва та встановлення пластикових вікон за сезон може досягати 1,5-2 млн. рублів, але це за умови, що компанія вже заробила собі позитивну репутацію. А в середньому окупність підприємства з виробництва вікон ПВХ становить 1-2 роки.

1

Читайте також:

Ремонт та утеплення вікон - бізнес

Ремонт та утеплення вікон - як бізнес

Ремонт та утеплення вікон можна з легкістю віднести до бізнесу без вкладень, все що потрібно, це ваше знання та вміння виконувати якісно свою роботу, а в разі допущених помилок, виправляти їх в короткі терміни.

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей | Продукція з алюмінієвого профілю

Виробництво алюмінієвих вікон і дверей є досить простим процесом і може проводитися навіть просто добре обладнаній майстерні. Цей бізнес краще починати підприємцям, які мають деякі технічні здібності.

 

Тому Вперед - Магазин постільної білизни - як бізнес!

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Бізнес на продажу перук. З чого почати?

Перуками користуються з різних причин у кого - то це просто необхідність, хто хоче змінити свій зовнішній вигляд, але тут головне що попит на перуки присутній, а пропозицій не так вже й багато.


Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Бізнес на плетінні з верби та лози. Плетіння меблів

Будь-яке старовинне ремесло цінується в наш час і чим далі ми відходимо від своїх традицій та історичних знань, тим привабливіше виглядають відгуки з минулого. Плетені меблі з натуральних матеріалів, та ще й ручної роботи не може коштувати дешево! Тому, це прибутковий бізнес!


Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

Бізнес на караоке. Відкриваємо караоке клуб (бар)

У нашій країні дуже багато людей бажають реалізувати свій естрадний потенціал, але не у всіх є можливість виступати на сцені, а куди податися цим людям? Спеціально для них і придумали караоке клуб.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей