Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Магазин постільної білизни - як бізнес!

   

Відкривати магазин постільної білизни можна і з невеликою сумою початкових вкладень. Все залежить від вашого бажання того на якого покупця буде орієнтований ваш магазин.

На відкриття магазину постільної білизни не потрібно особливих грошових витрат, товар не псується, він завжди актуальний, для організації магазину роздрібних продажів постільної білизни не знадобиться велика торгова площа.

Однак, недостатньо просто закупити товар і знайти приміщення для магазину. Перед тим, як відкрити почати своє «постільна» справу, потрібно обов'язково скласти бізнес-план магазину постільної білизни, щоб виробити послідовність дій, а не хапатися за кілька справ одночасно.


  Магазин постільної білизни - як бізнес!  

Дизайн магазину

Дизайн приміщення багато в чому буде залежати від рівня і місця розташування. Але намагайтеся добре уявити товар, щоб він був видний. Так, наприклад тканина в рулоні незручно розгортати і наочно демонструвати кожному покупцеві. Зробіть спеціальні пристосування, на які помістіть простирадла, з тканин вашого асортименту, це збільшить дохід.


Подумайте про зручність розкрою, наявність просторого підсобного приміщення, адже тканини, ковдри, подушки товар об'ємний. Якщо ж павільйон в торговому центрі не дозволяє обладнати підсобку, то подбайте про щоденне поповнення асортименту зі складу.


Продумайте як площа використовувати максимально функціонально. Продаж тканини багато в чому вигідна тому, що буде стимулювати продавців магазину підробляти і поповнювати асортимент магазину комплектами постільної білизни, зшитими в домашніх умовах.


Так само це дозволить шити білизну на замовлення людям, у яких нестандартні розміри ліжок, подушок і ковдр.
Брати на роботу швачку доцільно, якщо немає можливості розподілити пошиття потрібних моделей між продавцями павільйону. Постільна білизна шиється легко, тому цього може навчитися кожен, бажаючий отримати додатковий дохід до свого заробітку.


Додатково в асортимент магазину повинні входити різні варіації кухонних і банних рушники, халати і одяг для дому, носові хустки, дитячі сорочечки, ковдри, подушки, матраци, декоративні наволочки і т.д.

 

  Магазин постільної білизни - як бізнес!  


Документація для відкриття магазину постільної білизни
Якщо проаналізувати чинне законодавство, що регламентує порядок відкриття об'єктів даного типу об'єктів, то можна зробити висновок, що для отримання документів Вам доведеться пройти через безліч процедур.


Хочу відкрити магазин постільної білизни, але з чого починати ведення даного бізнесу? Таке питання найчастіше задають ті, хто вирішив відкрити магазин постільної білизни в Москві. Насамперед, слід зазначити, що Вам будуть потрібні такі документи:

  • установча документація для магазину постільної білизни - визначає засновників та їх частки у власності об'єкта;
  • санітарно-епідеміологічна документація - як правило, оформляється органами Росспоживнагляду;
  • дозвільна документація від місцевої адміністрації, щоб отримати право на здійснення діяльності варто оформити рішення від префектури адміністративного округу міста Москва.

 

Історія відкриття магазину постільної білизни.

Є у мене знайома, яка десять років тому поставила на центральному ринку, ларьок з постільною білизною. Вона сама їздила за товаром, сама торгувала, і сама здавала звіти в податкову.

Через 6 місяців після початку свого маленького бізнесу, їй в голову прийшла ідея відкрити ще кілька торгових точок, на цьому ж ринку. З'явилися перші реалізатори, і як їй здалося більше вільного часу.

Тепер вона тільки їздила за товаром, і відносила документи на звітність. Через кілька років, вона керувала близько десятка точок по всіх ринках міста. Її бізнес процвітав не звертаючи уваги на все збільшується конкуренцію.

Час минав, а її бізнес весь час продовжує процвітати. Сьогодні у неї кілька великих магазинів, які продають постільна білизна та безліч торгових точок по всьому місту. Сьогодні вона також, як і раніше їздить за товаром, тільки вже не в Одесу, а в Китай. Де купує кілька контейнерів.

 

  Магазин постільної білизни - як бізнес!  

 

Спостерігаючи за її успіхом, і успіхом її конкурентів на ринку постільної білизни, приходжу до висновку, що продавати постільна білизна - вигідно. І як наслідок, моя вам порада: якщо ви ще не вирішили, в якій сфері бізнесу проявити свої підприємницькі таланти, то рекомендую звернути особливу увагу на ринок постільної білизни.
Якщо, наприклад, ви вибрали торгову точку площею 150 кв. м, то на відкриття магазину з закупівлею товару, вам необхідний стартовий капітал у 2 млн. рублів.


Статті витрат:
- Закупівля необхідного товару для продажу та обладнання - 200 000 руб.
- Ремонт і переобладнання приміщення - 300 000 руб.
- Поточні витрати для просування бізнесу - 500 000 руб.
Середня покупка на одного покупця - 2000 руб., кількість покупців в день має становити не менше 30, на місяць - не менше 900. Кожен місяць дохід повинен становити 1.7 млн. рублів, з яких вираховуються податки, заробітна плата, утримання торгової площі. Прибуток, у такому випадку, становить 300 тис. руб. в місяць. Окупність через півроку.

1

Читайте також:

Бізнес План магазину нижньої білизни

Бізнес План магазину нижньої білизни

Відкрити власний магазин нижньої білизни є серйозним і відповідальним кроком у світ бізнесу, тому при цьому потрібно брати до уваги багато чинників - ситуацію на ринку, зацікавленість населення в даній продукції, а також вашу конкурентоспроможність.

Бізнес План магазину постільної білизни - Скачать

Бізнес План магазину постільної білизни

Середньомісячна виручка складає близько 400 тис. руб., з них 75 - 80 тис. руб. є чистим прибутком. Виходячи з цих показників, окупність проекту-відкриття магазину постільної білизни складе 11 - 12 міс.

Бізнес План магазину жіночої білизни

Бізнес План магазину жіночої білизни

В останні роки зріс попит на жіночу білизну, про що свідчить збільшення обсягу продажів даного товару. Не дивно, що все більше підприємців вкладають кошти в цю сферу бізнесу.

Облаштування спальні, як вид бізнесу

Даний вид бізнесу зі слів героїні сюжету можна починати двома способами: Перший - це створити бренд і вкласти великі гроші у його просування, або другий спосіб, яким скористалася Ірина - це завести в свої магазини близько п'ятнадцяти відомих світових брендів по продажі постільних речей та будувати свій бізнес виходячи з уподобань зарубіжних покупців.

 

Тому Вперед - Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Бізнес на аудіокниги. Запису аудіокниг будинку

Є декілька способів заробітку на аудіокниги, але щоб самому записувати книги, потрібно бути досить освіченою людиною, вміти витримувати інтонацію, паузи, і поділу тексту, щоб слухачеві було приємно чути ваш голос.


Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Бізнес для шкільного фотографа. Організація, перші кроки

Для початку такого бізнесу як шкільний фотограф, крім уміння робити хороші фотографії від вас також буде потрібно уміння переконувати людей у своїй професійності і необхідності


Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Бізнес аэротруба. Аэротруба замість стрибків з парашута

Не кожна людина зважиться на стрибок з парашутом, але майже кожен хоче відчути задоволення від вільного польоту і падіння, тому цей бізнес повинен бути орієнтований на таких людей і відповідно повинен правильно підноситися.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей