Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Бізнес - вирощування полуниці круглий рік

   

В наш час полуницю можна вирощувати круглий рік і для цього зовсім не обов'язково мати земельну ділянку і купу дорогого обладнання. Полуниця непогано росте і в поліетиленових мішках, прямо у вас вдома...


Технологія вирощування полуниці круглий рік. Перше, що вам необхідно, це приміщення, в якому можливо підтримувати постійну температуру близько 25 градусів тепла. Чим більше приміщення, тим більше полуниці ви зможете вирощувати. І, природно, буде збільшуватися ваша прибуток.


Наступний необхідний інвентар - поліетиленові мішки, в які поміщається земля і добрива. Все добре перемішується. А вздовж поверхні мішка робляться 4 надрізу (8 см) на відстані 25 см ін від ін Після чого, в ці надрізи висаджуються саджанці полуниці. Природно, постарайтеся знайти найкращі і найсмачніші сорти ягід.


  Бізнес - вирощування полуниці круглий рік  

Для вирощування полуниці цілий рік за такою технологією краще всього використовувати ремонтантні сорти, вони дозволять збирати до трьох врожаїв у рік. Таку розсаду можна придбати в найближчих теплицях, розплідниках або присадибних господарствах.


Якщо розрахувати економічну вигоду, то це вийде приблизно так: на створення плантації площею 10 кв.м вам буде потрібно $40-50 (враховуючи, що опалювальне приміщення у вас вже є).
Один кв.м може вам дати близько 15-20 кг ягід, а отримавши досвід у цій справі можна вирощувати до 40 кг. Ви можете за 2,5 місяця з 10 кв.м збирати від 150 кг свіжих ягід, при цьому збираючи три врожаї в рік. «Поза сезону» полуниця користується попитом, адже в цей час вона продається тільки імпортного виробництва, так що вирощування її може давати непоганий дохід. З часом, це може перерости в серйозний бізнес.


Врахуйте, що головна умова продажу - це свіжа полуниця. Щоб ваш бізнес був стабільним і вигідним, потрібно дотримуватися кількох рекомендацій. По-перше, ви повинні придбати холодильник, де буде зберігатися ваша полуниця. Врахуйте, що зібрану полуницю потрібно відразу ж покласти в холодильник для охолодження, завдяки цьому ваша продукція не зіпсується протягом двох тижнів. Також величезну увагу слід приділити збору врожаю.

 

  Бізнес - вирощування полуниці круглий рік  


Оскільки ця ягода є ніжним продуктом, необхідно, щоб після зриву її з куща, до неї ніхто не торкався. Бажано, ягоди збирати прямо в ящики, в яких вони і будуть продаватися. Сама ідеальна тара - це неглибокі ящики, паперові або полімерні пакети, які мають місткість від 1 до 3 кг.

Безумовно, бізнес по вирощуванню полуниці являє собою цікаве підприємництво з прогнозованим доходом. Щоправда, майбутнім «клубничникам» доведеться вивчити на «п'ять» агрокультуру вирощування даної ягоди і суворо її дотримуватися.

1

Читайте також:

Бізнес-План вирощування полуниці

Бізнес-План вирощування полуниці

Для всіх не секрет, що полуниця користується величезним попитом, відповідно і ціна на неї зростає. І тому багато любителів цієї ягоди вирішують зайнятися вирощуванням полуниці, після чого продавати. Таким чином, прості садівники стають підприємцями.

Домашній бізнес вирощування полуниці

Здавна полуниця вважається однією з найбільш смачних ягід, а також дієтичним продуктом, наділеним безліччю корисних властивостей. З точки зору вирощування це досить невибаглива і при цьому урожайна культура.

 

Тому Вперед - Авто малярка як бізнес. Фарбування автомобілів

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Бізнес - Оцифрування книг. Переклад друкованих видань в електронний вигляд

Головна задача, яка веде до успіху в цьому бізнесі - це доступ до інформації, а саме вміння знаходити ті самі рідкісні книги, для подальшої оцифровки.


Бізнес - магазин автозапчастин | Млин Бізнес Ідей

Бізнес - магазин автозапчастин

При відкритті магазину автозапчастин варто приділити увагу підбору персоналу, так як багато авто власники приходячи в магазин за запчастинами для своєї машини, хочуть ще й отримати грамотну консультацію.


Відкриваємо спортивний магазин. Магазин спорт товарів

Відкриваємо спортивний магазин. Магазин спорт товарів

В даний момент часу у багатьох не самих великих містах попит на спортивний інвентар перевищує пропозиції і в зв'язку з цим відкриття магазину спорт товарів є досить прибутковим видом бізнесу.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей