Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Ідеї бізнесу /    

Завод з виробництва бетону, як бізнес

   

Продаж бетону - це перспективне заняття. Бетон оточує нас скрізь. У будівництві зараз переважає зведення монолітних конструкцій, коли споруджують каркас, потім опалубку і залити все бетоном, цей процес багаторазово повторюється, таким чином і виникає будівлю. Монолітні споруди практично витіснили цегляні і панельні, а матеріалом для будівництва виступає бетон, тобто він потрібен всім будівництвах. Нерідко на великих будівельних майданчиках споруджують власні бетонні заводи.

Різновидів бетону багато, завдяки різним добавкам вони мають різні характеристики, але великим попитом користуються товарний бетон ніздрюватий.
Товарний бетон займає лідируюче місце по виробництву, він високої якості, використовується в будівництві повсюдно. Виготовляється такий бетон з граніту, щебеню, піску, цементу, наповнювачів.

Ніздрюватий бетон істотно скорочує вагу будівель, саме блоки з ніздрюватого наповнювача є основою багатьох будівель. Такий бетон набагато легше цегли і дешевше.
Для відкриття заводу з виробництва бетону необхідно зареєструвати юридичну особу, що обійдеться в 10-15 тисяч рублів. Потім слід знайти підходяще місце під завод. Площа території 60 x 60 метрів вистачить для цього.


 

Завод з виробництва бетону, як бізнес

 

На ділянці необхідно пробурити свердловину для води у промислових цілях. Розвідка і буріння обійдуться в 50 тисяч рублів. Спорудження самої будівлі заводу - 170 - 190 тисяч рублів. Якщо до ділянки підведені комунікації, наприклад каналізація, водопровід і електрику, - чудово, в іншому випадку необхідно ще 50-70 тисяч на підведення таких. Установка для виробництва бетону коштує близько 7,5 мільйонів рублів. Отже, витрати на зведення заводу становлять понад 8 мільйонів рублів.

Яка ж ціна одного кубометра бетону? Він складається з 329 кг цементу, 0,83 метра кубічного щебеню і 0,427 метра кубічного піску. Отже, один куб цементу коштує 2400 рублів.
Підрахуємо додаткові витрати. Якщо завод працює по 8 годин у зміну з продуктивністю 30 метрів кубічних бетону за зміну, додатковими витратами в розрахунку на один кубометр бетону буде електрика близько 3 рублів.

Також на завод потрібен персонал:
оператор - 20 тисяч рублів на місяць;
механік з вивезення - 10 тисяч рублів на місяць;
електрик з вивезення - 10 тисяч рублів на місяць;
водій фронтального навантажувача - 20 тисяч рублів на місяць;
сторож - 5 тисяч рублів на місяць.

Таким чином, витрати на зарплату - 15,5 рублів до ціни кубометра бетону.
Реклама заводу - 50 тисяч рублів, тобто плюс 3 рубля та інші витрати ще 10 рублів до ціни за один кубометр бетону. Отже, ціна куба бетону зростає до 2431,5 рублів. Чистий прибуток при цьому з одного кубометра дорівнює 292 рубля.

Окупність бізнесу при хорошому збуті близько 5 місяців або продажу понад 26712 кубічних метрів бетону - дуже швидко для такого витратного справи.

1

Читайте також:

Бізнес План розфасування сухих цементних сумішей

Бізнес План розфасування сухих цементних сумішей

Сухі будівельні суміші значно полегшують роботу у ході будівництва або ремонту. Це спеціальний набір інгредієнтів, складений за рецептами, і який використовується для різних видів будівельних робіт.

Виробництво залізобетонних огорож

Виробництво залізобетонних огорож

Виробництво залізобетонних огорож є одним з найбільш прибуткових напрямків у будівельному бізнесі. Причому, на відміну, наприклад, від житлового будівництва, воно менше схильне кризових впливів.

Виготовлення тротуарних плиток і декоративного каміння

Виготовлення тротуарних плиток і декоративного каміння

Розцінювати, як повноцінний бізнес цю ідею дуже складно, але можливо, тому що виготовляє декоративний камінь і тротуарну плитку дуже просто. Береться бетон, який розмішується з піском, тобто виготовляється розчин, який потім просто розливається по спеціальним формам

Виробництво сухих будівельних сумішей

Виробництво сухих будівельних сумішей

Сухі будівельні суміші являють собою готові до застосування будівельні матеріали, що складаються з суміші в'яжучого речовини, заповнювача, наповнювача і функціональних добавок. Для використання в роботі такі суміші потрібно просто змішати з певною кількістю води.

Виготовлення штучного мармуру

Виготовлення штучного мармуру

Можна виготовити стіл, або двері, або надгробний пам'ятник. Виготовляється рамка із заліза відповідної форми. Ну припустимо для столу метр на метр ви виготовили рамку з внутрішнім розміром метр на метр.


Тому Вперед - Інтернет агентство з копірайтингу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
Ідеї для Бізнесу з розділу: Нові Ідеї Бізнесу
 
 
Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів. Бізнес - хутряне ательє

Пошиття хутряних виробів, заняття, яке вимагає певних знань і навичок, тому для початку такого бізнесу вам слід пройти курси навчання по роботі з хутром, або попрацювати в ательє та накопичення досвіду.


Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

Виробництво парканів та огорож - як можливість заробітку. Бізнес Ідея

Головна перевага бізнесу з виробництва заборів полягає в тому, що не потрібно великих початкових вкладень. На початковому етапі це може бути бізнес в гаражі, по мірі розвитку можливо взяти в оренду виробниче приміщення.


Виробництво і монтаж охоронних систем. Свій бізнес - системи безпеки></td><td><p><a href=Виробництво і монтаж охоронних систем. Свій бізнес - системи безпеки

Бізнес по виробництву і монтажу охоронних систем, відмінно підійде людям, яким подобається працювати з електронікою, адже на виробництві охоронних систем можна заробити в рази більше, ніж на ремонті побутової техніки.Ідеї Бізнесу
  Нові Ідеї Бізнесу
Різне
Авто-Мото, Вантажоперевезення
Гаджети, Ідеї майбутнього
Гроші, Фінанси, Інвестиції
Дизайн
Їжа - Громадське Харчування
Ігри, Спорт, Розваги
Інтернет
Медицина, Краса
Нерухомість
Одяг і мода
Споживчі товари
Виробництво, Переробка
Реклама
Ресторани, бари, кафе
Саморобки
Сільське і Лісове господарство
Будівництво
Туризм, Готельний бізнес
Послуги

Читаються сторінки:

 

 

 

 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей