Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес План переробка сміття

   

Одним з найбільш перспективних видів бізнесу в наш час стала переробка сміття, це щось інше ніж продуктовий магазин. Тому важливо відзначити, що компаній, які займаються переробкою сміття не так вже й багато, а сировини для їх роботи в нашій країні достатньо.
Підприємець може приймати сировину різного типу, при цьому отримувати дуже великі прибутки за рахунок високої рентабельності.

До того ж, держава стимулює до створення такого роду підприємств. Тому можна припустити, що такі підприємства в недалекому майбутньому будуть дуже затребувані.

Крім бізнес-плану, який можна скласти самостійно або завантажити з інтернету, для відкриття такого виду бізнесу треба отримати:
- ліцензію, видану Міністерством екології;
- пройти екологічну експертизу, за результатами якої дається висновок строком на весь період діяльності компанії;
- дозвіл протипожежної служби;
- дозвіл санітарної інспекції;
- документи з повним описом всього технологічного процесу по переробці сміття.

Суми вкладень:
- для будівництва універсального комплексу потрібно близько 20 млн. дол.;
- для організації цеху, який буде спеціалізуватися на одному вигляді відходів, необхідно від 60 до 300 тис. руб.;
- Облаштування згідно санітарним і пожежним нормам складських приміщень складе 2-3 тис. дол.;
- Сортувальна лінія, дробарка та інше обладнання вимагає 55-70 тис. дол.;
- закупівельна ціна макулатури - 30-50 коп.;
- пластикове сировина закуповується за ціною 1,5-7 крб. за 1 кг.;
- так само треба врахувати оренду приміщення, зарплату робітникам і витрати на електроенергію.

  Бізнес План переробка сміття  

Складаючи бізнес-план треба врахувати, що рентабельність такого бізнесу може досягти 80%, тому рядків окупності складе від 10 місяців до 2-х років.

Переробка сміття на автоматизованому заводі

В наш час практично повністю відсутні комплекси з переробки сміття. А адже вони можуть забезпечувати вторинною сировиною вітчизняний ринок, проводити певну господарську продукцію. У зв'язку з зростанням ролі екології та відсутністю конкуренції для підприємців дане виробництво може представляти не малий інтерес, а організатор такого підприємства може отримати гранди і фінансування з боку держави та міжнародних фондів. Та й до того ж такого роду переробний завод буде автоматизованим.

Технологічний процес відбувається наступним чином.

Спочатку необхідно звезти сміття для первинного відбору твердих побутових відходів. На першому етапі процесу, відбувається фасовка сміття за вагою, розміром, наявності металу, а також за допомогою ручного сортування і спеціального обладнання відділяється пластик та інші компоненти. На другому етапі виводяться шлаки, з допомогою газогенератора, радіатора і води, завдяки чому, на виході виходять енергоносії у вигляді гарячої води та електроенергії, а також відливається продукція в спеціальних формах з отриманого твердого сировини.

Споживачами такої продукції є підприємства, які використовують папір, метал, картон, порошкові полімери та інші матеріали.

За розрахунками, такий завод може переробляти до 500 тис. тонн сміття, повертаючи на ринок у вигляді сировини або готової продукції з ККД 50-90%. Попередня вартість проекту становить приблизно 3 500 000 $. На будівництво і монтаж піде приблизно 8 місяців, потім чотиримісячний період налагодження та дослідної експлуатації, які займуть ще 4 місяці. Таким чином, підприємство вже через рік вийде на повну потужність. Таке підприємство може приносити 2 000 000 $ в рік чистого прибутку.

 

Бізнес План переробка сміття - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес план переробка сміття

Бізнес план переробка сміття

Забруднення великих земельних територій твердим та рідким сміттям, різними промисловими відходами досягла жахливих розмірів. Тенденції до небезпечного повсюдного накопичення сміття обіцяють великі небезпеки, пов'язані з загоряннями, збільшенням виділяються токсичних речовин, розповсюдженням інфекцій.

Переробка паперу | Бізнес на вторсировину

Переробка паперу | Бізнес на вторсировину

Одним з найпростіших способів організації власного бізнесу є переробка вторсировини. Наприклад, збір і переробка макулатури. На жаль, не багато хто сьогодні ставляться до цієї ідеї серйозно, а даремно.

Бізнес ідея - Переробка пластикових пляшок

В даний час, практично у всіх галузях торгівлі, і громадського харчування використовується пластикова упаковка. Яка потім, за непотрібністю, просто відправляється в сміття. А між тим, на цьому можна побудувати бізнес, який на даний момент не має конкуренції.

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

На всіх підприємствах торгівлі (на ринках, у магазинах, кафе і так далі) використовуються продукти в упаковках, які потім йдуть у відходи (пластикові пляшки, ящики, макулатура і так далі). Багато ці відходи просто викидаються в контейнер.

Тирсових бізнес

Тирсових бізнес

У 2004 році канадське біотехнологічне підприємство створило прецедент, почавши випуск целюлозного етанолу. Мається на увазі комерційний випуск товару, який, щоправда, здійснюється в невеликих обсягах.

Переробка автошин

Переробка автошин

Кожен автолюбитель хоч раз у житті стикався з проблемою - куди подіти старі покришки? Хтось потайки викидає їх на смітник, хто платить гроші за утилізацію, хто забруднює навколишнє середовище і кидає використану гуму в яри або водойми.


Тому Вперед - Бізнес План весільного агентства

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес План магазину дитячого одягу

Бізнес План магазину дитячого одягу

Магазини, що займаються торгівлею дитячим одягом це бізнес, який удостоєний уваги завжди. Діти дуже швидко ростуть, звідси потреба в декількох парах взуття, а що говорити про кофтинках, брюках, спідничках, колготках і т.п. Це дорослі можуть не купувати річ, яка не є першою необхідністю для себе, а для своїх дітей купується все і завжди.


Бізнес-план магазину модного одягу

Бізнес-план магазину модного одягу

Людина кожен день потребує гарної та якісної одязі.
Численні опитування громадської думки показують, що витрати на гардероб росіян щороку складають більше, ніж двісті млн доларів.


Бізнес План магазину іграшок

Бізнес План магазину іграшок

У зв'язку із зростанням народжуваності та поліпшенням демографічної ситуації збільшується попит на товари для дітей, в тому числі і іграшки. Щороку кількість магазинів іграшок збільшується приблизно на 30%, але попит на іграшки не падає і перенасичення ринку не відбувається. В якості пріоритетних критеріїв до вибору асортименту слід визначити якість і безпечність іграшок.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей