Млин бізнес ідей

 
Ідеї Бізнесу, Ідеї для малого бізнесу, Ідеї домашнього Бізнесу Бізнес-Плани, Приклади, Зразки Бізнес-Планів Розвиток Бізнесу Бізнес Публікації
 
 

 

Головна / Бізнес-Плани /    

Бізнес план переробка сміття

   

Забруднення великих земельних територій твердим та рідким сміттям, різними промисловими відходами досягла жахливих розмірів. Тенденції до небезпечного повсюдного накопичення сміття обіцяють великі небезпеки, пов'язані з загоряннями, збільшенням виділяються токсичних речовин, розповсюдженням інфекцій. Людство все щільніше підходить до проблеми, пов'язаної з сміттям, а між тим її можна повернути в прибутковий бізнес.

Російські реалії свідчать, що далеко не всіх тягне це складне, але стабільний і мегаприбыльное утиль-справа. Правильну організації комплексних заходів по рятуванню населення від твердих побутових відходів шляхом сортування і пресування допоможе здійснити бізнес-план по переробці сміття.

1. Мета проекту.
Перед прийняттям важливих стратегічних рішень, важливо усвідомити необхідність виробництва, готового переробляти сміття, виділяючи при цьому цінні фракції, які в подальшому будуть перероблятися, ущільнюватися і брикетуватися. Кількість таких переробних комплексів може надалі збільшитися і перетворитися в мережу таких виробництв.

  Бізнес план переробка сміття  

2. Актуальність проекту.
Такі комплексні проекти помітно покращують екологічну складову місцевості, її санітарний стан на довгі роки. Поряд з перерабатыванием побутових відходів, постає питання про організацію виробництва товарів вторинної переробки, таких як плитки для тротуару, пакувального матеріалу, екологічно бездоганного утеплювача і інших корисних речей, які прийме будь-який спеціалізується на цьому магазин.
Продумана технологія дозволить виробляти цінні вторинні ресурси: папір, скло, картон і т.д., скоротити кількість звалищ і зробити їх більш порядними. Проект має потужний економічний і екологічний ефект.

3. Ринок збуту.
Продукція, що виходить з підприємств, які займаються переробкою ТПВ, має непоганий попит. Він існує через наявність підприємств вторинного ресурсу, різних паперових фабрик, а також промислових підприємств.

4. Інвестиції.
Бізнес-план цього проекту передбачає наявність чималих коштів. Вони потрібні, насамперед, для зведення необхідних будинків, устаткування, автопарку. Благоустрій території, внутрішньомайданчикових мереж, поточні витрати і виплата зарплат також вимагатимуть чимало вкладень.

5. Фінансування проекту.
Кошти для цього суспільно корисного проекту можна отримати через комерційний кредит, що передбачає 18% річних.

 

Бізнес план переробка сміття - Завантажити

1

Читайте також:

Бізнес План переробка сміття

Бізнес План переробка сміття

Одним з найбільш перспективних видів бізнесу в наш час стала переробка сміття, це щось інше ніж продуктовий магазин. Тому важливо відзначити, що компаній, які займаються переробкою сміття не так вже й багато, а сировини для їх роботи в нашій країні достатньо.

Переробка паперу | Бізнес на вторсировину

Переробка паперу | Бізнес на вторсировину

Одним з найпростіших способів організації власного бізнесу є переробка вторсировини. Наприклад, збір і переробка макулатури. На жаль, не багато хто сьогодні ставляться до цієї ідеї серйозно, а даремно.

Бізнес ідея - Переробка пластикових пляшок

В даний час, практично у всіх галузях торгівлі, і громадського харчування використовується пластикова упаковка. Яка потім, за непотрібністю, просто відправляється в сміття. А між тим, на цьому можна побудувати бізнес, який на даний момент не має конкуренції.

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

Бізнес ідея - переробка пластикових відходів

На всіх підприємствах торгівлі (на ринках, у магазинах, кафе і так далі) використовуються продукти в упаковках, які потім йдуть у відходи (пластикові пляшки, ящики, макулатура і так далі). Багато ці відходи просто викидаються в контейнер.

Тирсових бізнес

Тирсових бізнес

У 2004 році канадське біотехнологічне підприємство створило прецедент, почавши випуск целюлозного етанолу. Мається на увазі комерційний випуск товару, який, щоправда, здійснюється в невеликих обсягах.

Переробка автошин

Переробка автошин

Кожен автолюбитель хоч раз у житті стикався з проблемою - куди подіти старі покришки? Хтось потайки викидає їх на смітник, хто платить гроші за утилізацію, хто забруднює навколишнє середовище і кидає використану гуму в яри або водойми.

 

Тому Вперед - Бізнес План магазину жіночого одягу

   
 
Розрахунок Рентабельності!

Розрахунок Рентабельності Бізнесу!
У вас є Бізнес-Ідея? На нашому сайті Ви можете розрахувати її Рентабельність в режимі Онлайн!

 
 
 
 
Бізнес Плани з розділу: Приклади Бізнес-планів - Нові Бізнес-Плани
 
 
Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Бізнес-план виробництва дерев'яних будинків

Ринок будівництва дерев'яних будинків абсолютно дивовижний, він стабільно зростає на 20-30% щорічно. Дерево экологиченее, дешевше і практичніше, ніж цегла та інші матеріали.


Бізнес План будівельного магазину

Бізнес План будівельного магазину

За даними AVARUS Market Researsh, ринок роздрібної торгівлі будматеріалами розвивається. Річний приріст становить 20%.
У зв'язку з тим , що очікується входження гравців з-за кордону, частка невеликих магазинів істотно скоротиться.


Бізнес План спортивного магазину

Бізнес План спортивного магазину

Сьогодні здоровий спосіб життя - це здорово! І тому популярними стали спортивні магазини. Якщо грамотно скласти бізнес план спортивного магазину, то він буде приносити хороший прибуток.


 

Млин Бізнес ІдейГоловна
Ідеї Бізнесу
Бізнес-Плани
Розвиток Бізнесу
Бізнес Публікації

Як Я заробляю?
Як виробляють ... ?
Збірки бізнес ідей
Саморозвиток
Бізнес книги
Унікальні товари

Бізнес Ідеї 2013 рік змії Бізнес Ідеї 2013
Бізнес Ідеї 2012 рік дракона Бізнес Ідеї 2012
Бізнес Ідеї 2011 рік кролика Бізнес Ідеї 2011Copyright © 2014 | Млин Бізнес Ідей